Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Gra w Czołgi

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Nawiązując do dyskusji o WoT w profilu Infa:
Infie, opisz szerzej jak to się stało że wydałeś na tę grę prawdziwy hajs i co jeszcze było do wygrania. I co tam w ogóle słychać w tej autystycznej grze, do której już zawsze będę miec sentyment.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Jest gówniany pay2win, tier 8 jest niegrywalny połowę czasu, MM leży i kwiczy, ale przynajmniej arta nie wkurwia.

Można wejść, popykać godzinkę i wyłączyć. Grindu nie mogę w tej grze wytrzymać dłużej niezależnie ile kont premium, boosterów i innych gównobonusów jest aktywnych. Po prostu granie gównianym czołgiem jest nawet nie wkurwiające, a już tylko nużące. Przez 3 lata nie rozegrałem nawet 1000 bitew, także o czymś to świadczy. Nie pomaga, że głupie chuje przestaliście grać.

https://2018.worldoftanks.eu/pl/select/

Masz, se czytej. Jak już nawet SirFoch powiedział, że się te skrzynki opłacają, to uznałem, że można dać 24 zł na te gówno raz do roku i w pierwszej skrzynce dostałem gównotypa. Załaduję go sobie goldem i wjadę do rzeki.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
A type chociaż jakiegoś buffa zebrał po drodze? Bo jak nie to chyba słabiej wylosować nie mogłeś xD ale i tak propsy że cokolwiek Ci wylosowało.

No i z drugiej strony ten type podnosi wartość Twojego konta o jakieś 100%. Ahh, sprzedawałbym.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
A type chociaż jakiegoś buffa zebrał po drodze? Bo jak nie to chyba słabiej wylosować nie mogłeś xD ale i tak propsy że cokolwiek Ci wylosowało.

No i z drugiej strony ten type podnosi wartość Twojego konta o jakieś 100%. Ahh, sprzedawałbym.

Wygląda tak samo, chociaż nie wiem czy zawsze miał z dupy 7 depresji, to chinol w końcu. No i chyba w HD dostał buffa do wieży. Ale i tak sobie w dupę wsadzę te gwiezdne 180 peny, gdzie może 2 czołgi w tej grze jeszcze mają jakieś weakspoty.

Sprzedałbym, ale jednak granie Black Princem przemawia do mnie bardziej.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Niepewny czy ironia czy faktycznie to gówno jest teraz grywalne xD
A kiedy polskie drzewko? I ile już jest premek 8 poziomu?

Polzgie chyba w tym roku ma być (btw do GTA 5 trafił polski czołg zanim w WoT pojawiło się polskie drzewko).
Premjómuf 8 tieru jest już dawno więcej niż zwykłych czołgów.
Black Prince ssie, ale zobacz sobie co oni odjebali z Karawanem. https://tanks.gg/tank/caernarvon/stats
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Co to ma być? XD jak czołg 8 tieru może mieć lepszy dpm niż 10 tiery? W życiu bym nie pomyślał że nastana czasy gdy karawan będzie rządził na 8 toerze xD Spoko, już rozumiem czemu ciśniesz czarnego księcia.
A do gta jaki czołg dodali? Pl01 concept? XD moze napisać do rockstara, niech zaprojektują WG polskie drzewko.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Przedstawiam najnowsze dzieła łorgejmingowego geniuszu i nieistniejącego oczywiście Russian Bias.

https://tanks.gg/tank/obj-268-4/model
https://tanks.gg/tank/obj-430u
https://tanks.gg/tank/is-m

Btw Obj 430 i Obj 263 są teraz 9.

W międzyczasie Francuzi dostają najgorszy czołg w historii tej gry.
https://tanks.gg/tank/amx-65-t

Ten spizgany 3/5/7 MM doprowadza człowieka do spazmów radości, gdy jeden z Twoich 3 top tierów jest albo jakimś gównem, albo bezmózgą amebą, albo jednym i drugim, a do pomocy masz armię lolków, które nic nie mogą przebić. U SerBa AMX 50 120 spełnia na polu walki tę samą rolę, co Type 4 Heavy.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Tyle już w to nie grałem że nawet nie umiem ze statow tych czołgów wywnioskować czy są OP czy nie. XD
Kiedy polskie czougi? Wiadomo już jak będzie wyglądało drzewko? Będzie lemcernik? XD
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Takie tam tylko nieprzebijalne gówna, które srają na wszystko inne na swoim tierze. Nawet goldem się tego nie da, teraz na randomach co drugi gracz spamuje HE, bo nic innego nie działa wobec wspaniałego ruskiego balansu. Wczoraj byłem świadkiem jak nowy ruski tier 9 HT robi Radleya, 4.5k dmg nie przyjmując samemu żadnych obrażeń. 3/5/7 jest cudowne.

Ido Włochy wpierw, niestety jeszcze trzeba poczekać zanim pośmieszkujemy z wymysłów WG.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Wyluzuj, kurwiszonie. Zaraz znerfią o 20mm pancerz żeby gold mógł przebijać, bo HE jest finansowo dla WG nieopłacalne. xD Ale jednak mimo chujowości tej gry wytrwałeś z nas trzech przy niej najdłużej, a zawsze mi się zdawało, że pierwszy wymiękniesz. Czyżby E100 kupiony i nakurwianie HE?
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Kluczem jest właśnie, że unikam 10 tieru jak wojsa z Calebem, bo wszechobecny goldspam, zerowy balans i rachunki nie do pokrycia czynią granie tam już kompletnym bezsensem. Może medem jeszcze da się przeżyć, bo przynajmniej masz jakąś mobilność i sensowne działo, ale cała reszta klas na X to syf. Trochę to w sumie oszczędza czasu i cierpień jeżeli człowiek uzna IX tier za koniec linii.

Generalnie włączam to zazwyczaj może raz w tygodniu, od świąt trochę częściej (wciąż 5 bitew max), bo ostatnio coś zaczęli rzucać dobrymi eventami, ale nie wyobrażam sobie w to grać tak jak kiedyś, po kilka godzin dziennie, katorga. Arta snajpi przez XVM co parę sekund, bo stuny taka dobra mechanika XD, nawet największe ameby znają OP spoty na mapach przez co nic się nie da samemu przepchnąć, jedyny jako taki balans pozostał już tylko na 6 tierze, bo od 2 lat WG i tak nie zagląda poniżej 8, za mało golda na free expa tam ludzie wydają.

Jest moja cicha nadzieja, bo nadchodzą HD mapy, czyli w zasadzie gruntowne zmiany, nawet jak będzie do dupy, to przez parę miesięcy ważniejsze będzie zorientowanie w sytuacji i szybka adaptacja, a nie że każdy plankton już będzie znał jedyne 2 przydatne krzaczki na całej mapie, bo jakiś superjutuber im pokazał.

Tak czy siak wszystko sprowadza się do tego, że WoT istnieje tyle lat, bo nie ma konkurencji. Wszystkie f2p gówna to syf, a z płatnych masz do wyboru takie cuda, jak "Battlefield 0,5: Day 0 DLC For 200$" i "Call of Duty Definitely Infinite Modern Warfare: Even Less Features" albo jakieś syfy z mikrotranzakcjami, które graczy mają przez rok, zanim wyjdzie następne gówno. Takiego PUBG to ja ruszam tylko, gdy jakiś znajomy zagoni mnie do grania, bo podczas gadania z kimś jestem w stanie nie zauważać jak chujowo zrobiona jest ta gra. Poza tym jeżeli mam zamiast grania w WoT zostać Enzem i udawać, że mam focha i robić dokładnie te same nudne, upierdliwe i nieopłacalne rzeczy po raz milionowy w GTA, to ja już jednak wolę te randomy w WoT.
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
Ktoś chce kody z nowego CDA do WoTa? Jak ktoś chce to niech pisze na PW czy ma jakieś klucze na wymiane czy coś, dogadamy się.

Kody do World of Tanks o łącznej wartości ok. 80 zł.

Dla nowych kont:

  • T-127 - radziecki czołg lekki premium poziomu III o wartości 850 sztuk złota,
  • załoga wyszkolona na 100% podstawowej specjalizacji o wartości 800 sztuk złota,
  • miejsce garażowe o wartości 300 sztuk złota,
  • 7 dni konta premium o wartości 1250 sztuk złota.
Dla wszystkich kont:

  • Matilda IV – radziecki czołg średni premium poziomu V o wartości 1500 sztuk złota (rekompensata: 600 tys. kredytów),
  • miejsce garażowe o wartości 300 sztuk złota,
  • 3 dni konta premium o wartości 650 sztuk złota.
Uwaga: kody są ważne na serwerze EU tylko do 2 kwietnia 2018 r. do godz. 23:00.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Ktoś chce kody z nowego CDA do WoTa? Jak ktoś chce to niech pisze na PW czy ma jakieś klucze na wymiane czy coś, dogadamy się.

Kody do World of Tanks o łącznej wartości ok. 80 zł.

Dla nowych kont:

  • T-127 - radziecki czołg lekki premium poziomu III o wartości 850 sztuk złota,
  • załoga wyszkolona na 100% podstawowej specjalizacji o wartości 800 sztuk złota,
  • miejsce garażowe o wartości 300 sztuk złota,
  • 7 dni konta premium o wartości 1250 sztuk złota.
Dla wszystkich kont:

  • Matilda IV – radziecki czołg średni premium poziomu V o wartości 1500 sztuk złota (rekompensata: 600 tys. kredytów),
  • miejsce garażowe o wartości 300 sztuk złota,
  • 3 dni konta premium o wartości 650 sztuk złota.
Uwaga: kody są ważne na serwerze EU tylko do 2 kwietnia 2018 r. do godz. 23:00.
Cześć, chcę wymienić Twoje kody za dwa worki ryżu (1,5 kg każdy). Co Ty na to?
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Udawać to będzie orgazmy Twoja przyszła kobita, moja godność jest wielka jak zadłużenie Ropasa. A Twoja matka to chuj.

LWJFEI5.jpg
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top