Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Gra w Czołgi

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Gra w Czołgi, potocznie zwana World of Tanks, to gra turkmeńskiego studia komputerowego Serbgaming. Gra daje możliwość poruszania się i szczelania z wozów bojowych z okresu II wojny światowej i słynie z wiernego realizmu, choć od początku jej istnienia przeważają głosy, że Niemcy są zbyt OP, szczególnie względem pojazdów radzieckich. Mamy jednak dobre wiadomości: nasz informator dotarł do wstępnych patch notes nowej wersji gry 9.97.5412.1337. Jeśli zapowiedzi wejdą w życie, być może w końcu będziemy mogli oddać się w pełni realistycznej rozgrywce:

1. Zmieniono proporcje amunicji: od teraz zabierać ze sobą można do 5 sztuk regularnej amunicji i do 80 sztuk złotej.
2. Dodano gałąź czołgów uzbekistańskich
3. Skrócono zasięg amunicji normalnej - 30 metrów
4. Dodano nową mapę - ocean atlantycki
5. Dodano kill streaks: po 3 fragach można wezwać nalot na określony obszar na mapie, po 5 - helikopter. Dostępne tylko z kontem premium.
6. Dodano długo oczekiwane polskie drzewko - dwa czołgi
7. W ramach rebalansu w niemieckich czołgach od teraz moduł silnika został przeniesiony na zewnątrz - czołgi będą go ciągnąć na specjalnej przyczepce z tyłu
8. Nowe kamuflaże: cyfrowy, czarny, karbon i złoty
9. Dodatkowe opcje zmiany wyglądu czołgu: możliwość zamontowania alufelg, neonów, dodatkowych świateł (w tym przeciwmgłowe) i szyberdachu. Ceny już od 200 sztuk złota.
10. Nowe perki i umiejętności załogi: Martwa Cisza (czołg nie wydaje żadnych dźwięków), Brothers in Radio (zwiększa zasięg radia o 200%; perk muszą mieć wszyscy załoganci), Ostatni Bastion (po tym jak nasz czołg ulegnie zniszczeniu możemy wybrać dowolny wrogi czołg, który następnie również zostanie zniszczony. Dostępne tylko dla nacji radzieckiej) oraz Szybki Zwiad (zwiększa o 3,75% prędkość maksymalną czołgu przy zjeździe z górki o nachyleniu większym niż 60* tyłem na mapie Smocza Grań, tylko dla nacji niemieckiej)
11. Dodano 18 nowych pojazdów premium
12. Dodano nowe animacje ptaków
13. Dodano dwa nowe typy chmur
14. Złotą amunicję od teraz kupować można tylko za złoto
15. W bitwach wprowadzono przerwy na reklamy
16. Wydłużono czas rozgrywki z 15 minut do 2 godzin - dzięki temu gracze, którzy są AFK, mają większą szansę wrócić do gry przed końcem bitwy
17. Dodano trzy nowe linie niemieckich niszczycieli czołgów z pancerzem do 20mm
18. Działa samobieżne mają załadowany pocisk już na początku rozgrywki
19. Po wielu latach dodano obsługę wielordzeniowych procesorów. Dostępna dla kont premium
20. Po raz 76 zrebalansowano mapę Malinówka: na środku mapy dodano wulkan

Wygląda na to, że Serbgaming kolejny raz idzie za głosem graczy. A jak Waszym zdaniem wpłynie to na rozgrywkę? Jakie jeszcze chcielibyście zobaczyć zmiany? Autor najlepszej otrzyma darmowy kubek w kształcie konewki.
Serb z Wami.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
:O faktycznie Lorrkę wywalili. Jak tam w ogóle ta gra się zmieniała w ciągu ostatniego roku? Dodali w końcu ten słynny havok? Obsługę wielu rdzeni? Cokolwiek?
 

Rex

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
43
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
Missile napisał:
Ups, musiało im wyjść już z poprzednim patchem. No to czekamy na cyfrowy, złoty i karbon.
Khem, khem... http://www.dom1n.com/newsy/type-59-g/
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
No dobra, ale tu chodzi o wszystkie czougi i na serwerze EU. Nie przypierdalaj się :D Zresztą chiński serwer żyje własnym życiem, WG powierzyło jakiejś chińskiej firmie zarządzanie nim a sami ciągną z tego tylko %. I tak dziwne, że nie ugięli się pod naciskiem chińskiej społeczności i nie dodali smaczków w stylu czołgi medyczne, które leczą inne, ranne czołgi.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
5241412654.jpg
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Kupiłem sobie jednak kolejne konto. xD Okazja taka, że żal było nie skorzystać, sprzedający był impotentem marketingu, nie zawarł w opisie prawie żadnych informacji o koncie, lecz po kilku mailach zorientowałem się z jakim piniondzem mam do czynienia. W skrócie:
Ponad 2100 WN8
14 X tierów, jeszcze jeden do kupienia, żadna arta i inne gówno tylko same solidne złomy
9 VIII premium, w tym T26E5 Patriot czy T95E2 (co prawda gówno, ale unikat). Ofc JgTig 8,8 już zdążyłem sprzedać bo na co on komu, ale reszta jest cudna
Raptem kilka misji do T-55A
Każdy czoug ma kamuflaż za złoto, premka do połowy marca, miliony kredek ulokowanych w postaci skrzynek coli i innego gówna (ofc już wyprzedane), no po prostu palce lizać, wszystko co można sobie wymarzyć, kredek starczy do końca życia, a niemal każda linia w grze zrobiona do co najmniej 7-9 tieru, pomijając arty i brytolskie TD.
Cena? 450zł xD W końcu zarobię coś na sprzedaży konta, a nie tylko zminimalizuję straty.

Co do gry - IMO zmiany na lepsze, choć po półtora roku przerwy z początku grałem straszną padakę. Gra chodzi płynniej niż kiedyś. Nie trzeba już koniecznie pobierać milionów modów, można się obejść bez nich. Jeśli chodzi o balans - póki co ciężko mi się wypowiedzieć, gram na razie tylko czysto 4fun OP tenkami, jak T110E5, E100 (zapasik golda na koncie to żal nie skorzystać) czy JgE100 (raz się kocha, raz nienawidzi, ale jak już jebnie...).
No i jeśli chodzi o ilość osób na serwerach to nie rozumiem mema powyżej, bo ludzi przybyło, choć możliwe że to tymczasowy napływ spowodowany szwedzkimi tankami. Generalnie jednak, w porównaniu z tym co było półtora roku temu, mi gra się przyjemniej.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Spamuje goldem na koncie z ebaya na OP dziesiątkach i "gra mi się przyjemniej". xD
Graczy to może przybyło na ruskim serwie, ale cywilizacja się zwija z tej gównogry.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Na E100 każdy spamuje geldem więc jestem rozgrzeszony. :E Na EU serwie też liczby idą w górę. Gdy sprzedawałem konto półtora roku temu na serwach liczba ludzi dochodziła maks do 120tyś w godzinach szczytu, teraz dobija do 150-180k.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Sebiksy na feriach to nie cywilizacja.
Nie, nie każdy podbija sobie kolorki w xvm na E100.

Ale że na 2500WN8 na E100 trzeba wbić 3-3,5k dmg to Ty wiedz. - M.

No, nieziemskie wyzwanie z 330 peny i 750 alphy.

W świecie, gdzie są to jedyne staty czołgów, zapewne nie, ale w WoT nie zawsze jest tak miło, wystarczy trafić na otwartą mapę z artą. - M.

Otwarta mapa w WoT. 2017.
xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Cichy brzeg, Malinówka, Prochorowka, Erlenberg, Murowanka, Piaszczysta rzeka, Redshire, Step, Westfield - mapy z minimalną lub znikomą ilością zabudowań, u're welcome.

Wystarczy. - MC
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Pograłem trochę i... mam wrażenie jakby kompletnie nic się nie zmieniło. Dodano kilka map, przy czym Paryż to jedna wielka pomyłka a w dodatku losuje ją najczęściej. Nowe czołgi nie są ani OP ani też złomem - brak zastrzeżeń. Dwa premium tanki przesadzone - Skorpion G i T26E5, szczególnie ten pierwszy, bo poza tym że OP, to jeszcze fun factor przepotężny. Balans na X jest całkiem ok, poza T110E5. Grille 15 wydaje się być teraz nudną kupą gówna, trochę współczuje jego właścicielom, tak samo jak FV4005 którego do tej pory spotkałem aż raz, no ale posiadacze brytola od początku wiedzieli na co się piszą. Najbardziej chyba denerwują mnie japońskie HT na tierach 5-7 - pomidory nie mają pojęcia jak w nie strzelać i łapie mnie zazdrość, że sam go nie mam. No i pancerne wieże szwedzkich HT, idź pan w chuj. Jak gra wygląda poniżej 6 tieru - nie wiem, nie wypowiadam się.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
OI na 5 tierze ma pancerz działający tylko przeciw lolkom, a za chwilę go nerfią w 3 dupy, OI na 6 nie jeździ i nic nie trafia, a widać go z każdego końca mapy. Dopiero od 7 tieru zaczyna się fun. Jednak głównie co, to robisz za gąbkę, ciężko najebać uszkodzenia czymś tak powolnym. 10 tier jest bezwartościowy, bo każdy od razu ładuje golda i mogą go sobie buffować do usranej. Ale w następnym patchu dostaje pay2win działo, więc czemu nie, jak zwykle WG idzie w dobrym kierunku.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
OI na 5 tierze ma pancerz działający tylko przeciw lolkom, a za chwilę go nerfią w 3 dupy, OI na 6 nie jeździ i nic nie trafia, a widać go z każdego końca mapy. Dopiero od 7 tieru zaczyna się fun. Jednak głównie co, to robisz za gąbkę, ciężko najebać uszkodzenia czymś tak powolnym. 10 tier jest bezwartościowy, bo każdy od razu ładuje golda i mogą go sobie buffować do usranej. Ale w następnym patchu dostaje pay2win działo, więc czemu nie, jak zwykle WG idzie w dobrym kierunku.

EDIT
[youtube]https://youtu.be/W-XPe5z7-G0[/youtube]
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
OI na 5 tierze ma pancerz działający tylko przeciw lolkom, a za chwilę go nerfią w 3 dupy, OI na 6 nie jeździ i nic nie trafia, a widać go z każdego końca mapy. Dopiero od 7 tieru zaczyna się fun. Jednak głównie co, to robisz za gąbkę, ciężko najebać uszkodzenia czymś tak powolnym. 10 tier jest bezwartościowy, bo każdy od razu ładuje golda i mogą go sobie buffować do usranej. Ale w następnym patchu dostaje pay2win działo, więc czemu nie, jak zwykle WG idzie w dobrym kierunku.

EDIT
[youtube]https://youtu.be/W-XPe5z7-G0[/youtube]
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Typowe WG, nie ma to jak rozwalić balans na mimo wszystko najlepiej zbalansowanym tierze. Ja tam będę w to ładował złoto i tyle, dopóki go nie znerfią, czyli pewnie za ok. 3 miesiące gdy już kupi go wystarczająco dużo osób. Dawno nie było historii na miarę Type 59, osoby które nie miały okazji doświadczyć tego jak bardzo zbalansowany był początkowo ten pojazd, dostaną namiastkę w postaci Objecta 252. I nagle T110E5 i WT E100 wydają się idealnie zbalansowanymi pojazdami.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Znerfili E-25? Nie.
Znerfili Skorpiona G? Nie.
Znerfili T26E5? Nie.

Tego też nie znerfią. Przynajmniej nie po tym, jak już trafi do sklepów. Mają w dupie. Nowa ekipa może i lepiej balansuje regularne czołgi, ale postanowiła stworzyć milion OP jak skurwysyn premiumów, żeby wycisnąć z frajerów ile kasy się da. Gracze mogą stękać, ale po stronie WG będą wszyscy idioci sypiący kasę w tę grę, więc nic nie wystękają.
Btw, powodzenia z tym gównem nawet z goldem.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top