Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Gra w Czołgi

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Pierwsze wrażenia po patchu są takie, że VK100.01P jest o wiele bardziej OP niż OB252. Tego drugiego sklasyfikowałbym na równi z T26E5 - większa alfa i lepszy pancerz overall, ale we wszystkim innym gorszy. Słaby DPM to największa bolączka Objecta. Niestety, cholernie ciężko trafić garnki na wieży, więc gdy pena niedomaga - lepiej przełączyć na złoto i walić w dolną płytę niż zezować po wieży. Wystarczy też strzał w koło napędowe nawet z niewielkiego kąta by łatwo zadać dmg, a przy tym zgąskować. Mnóstwo osób tym jeździ na randomach, nie ma bitwy bez tego czołgu, ale póki co jeszcze nie widziałem żeby ktokolwiek wykręcił nim przyzwoity wynik, a pomidory kompletnie nie dają sobie rady z działem. Także jak na razie większy ból dupy mam odnośnie VK100, którym ludzie kręcą dmg lepiej niż na Mausie.
 

Rex

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
43
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
>sugerowanie, że na Mausie idzie ukręcić dmg.
Jako posiadacz mausa mogę stwierdzić, że w 3/4 bitew jesteś skazany na stanie w sidescrapie przy pierdolonym rogu budynku i tankowanie. Jeśli tylko próbujesz zrobić dmg - leżysz, Maus zbyt wolno kręci wieżą i celuje, by dało się komukolwiek zrobić krzywdę, a jednocześnie odwraca ją tak długo, by się komuś incydentalnie wystawić. Generalnie to walę mausem z golda, bo nigdy nie idzie przycelować na czas i zrobić komuś jakąś większą krzywdę w tym pojeździe. Za to spróbuj się pomylić z kątowaniem o 5 stopni i każdy frajer na goldzie rozesra ci wieżę w 4 wiatry. Super pojazd kurwo.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Maus teraz dostał buffa, i to całkiem srogiego. Lepsza celność, mniejszy rozrzut, reload krótszy o 3 sekundy, pogrubiony pancerz, w tym przodu wieży. No i dostał jeszcze gratis 200hp. Dosyć sporo ich teraz po randomach jeździ. Tu masz pełną listę zmian:
Zmniejszono rozrzut podczas ruchu z 0,22 do 0,2.
Zmniejszono rozrzut przy obrocie kadłuba z 0,22 do 0,2.
Zmieniono rozrzut działa z 0,38 m na 0,36 m.
Zmieniono rozrzut przy obrocie wieży z 0,06 na 0,05.
Zmieniono czas przeładowania z 14,9 s na 12 s.
Zmieniono czas celowania z 2,3 s na 2,1 s.
Zwiększono grubość przedniego pancerza wieży z 240 mm do 260 mm.
Zwiększono grubość dolnych płyty pancerzy bocznych z 80 mm do 140 mm.
Zwiększono grubość skosów kadłuba z 200 mm do 250 mm.
Zwiększono wytrzymałość pojazdu z 3000 do 3200.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Maus teraz dostał buffa, i to całkiem srogiego. Lepsza celność, mniejszy rozrzut, reload krótszy o 3 sekundy, pogrubiony pancerz, w tym przodu wieży. No i dostał jeszcze gratis 200hp. Dosyć sporo ich teraz po randomach jeździ. Tu masz pełną listę zmian:
Zmniejszono rozrzut podczas ruchu z 0,22 do 0,2.
Zmniejszono rozrzut przy obrocie kadłuba z 0,22 do 0,2.
Zmieniono rozrzut działa z 0,38 m na 0,36 m.
Zmieniono rozrzut przy obrocie wieży z 0,06 na 0,05.
Zmieniono czas przeładowania z 14,9 s na 12 s.
Zmieniono czas celowania z 2,3 s na 2,1 s.
Zwiększono grubość przedniego pancerza wieży z 240 mm do 260 mm.
Zwiększono grubość dolnych płyty pancerzy bocznych z 80 mm do 140 mm.
Zwiększono grubość skosów kadłuba z 200 mm do 250 mm.
Zwiększono wytrzymałość pojazdu z 3000 do 3200.


EDIT: To jakiś bug czy srsly szwedzkie TD do piątego tieru są za darmo, zniżka na VI tier wynosi 80%, a na kolejne 60,50 itd?
 

Rex

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
43
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
Dzięki za info o mausie.
Co do szwedów to przecież zniżki się nabijało na święta razem z bombkami na tę choinkę, nie wiedziałeś? :E
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Nope, za nic nie wiem o co chodzi bo konto kupiłem jakiś miesiąc temu. :D O co chodzi z tymi zniżkami? Każdy je sobie sam nabijał i zostaną już na stałe czy jak?

EDIT: dobra, już wiem co i jak. Szkoda, że akurat ta linia interesuje mnie chyba najmniej w całej grze.
 

Rex

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
43
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
No ubierało się choinkę na święta w garażu i wbijało to kolejne poziomy, co udostępniało kolejne zniżki. Zostały po końcu promocji, ale nie wiem, czy są te zniżki zostają po kupnie i sprzedaży pojazdu.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Pograłem sobie trochę. Doświadczenie przyjemne niczym Caleb na Skype z naładowanymi słuchawkami połączone z wsadzeniem sobie w odbyt zardzewiałego wieszaka do ubrań i przymocowaniem jednego końca do włączonej wiertarki.
Poza tierem 5 i 6 wszystko jest absolutnie niegrywalne.
Na wszystkie beznadziejne 7 wysrywają się 8.
8 są kompletnie bezwartościowe wobec przekokszonych do potęgi 10. Do tego jeden superzbalansowany ruski premjóm u wroga oznacza, że równie dobrze możesz nie mieć żadnego teamu na flance, na której się spotkają.
9 też ledwo zipią wobec genialnie zbalansowanych 10, do tego wyjechanie czymkolwiek co ma pancerz oznacza zostanie zaspamionym goldem przez jakąś unipizdę.
10 nawet szkoda komentować. Ładuj golda albo spierdalaj.

Muszę pogratulować WG, że tak spektakularnie udało im się w 2 lata spieprzyć tę grę. A najlepsze jest to, że debile i tak nie czują różnicy i dalej grają w ten syf, bo co za różnica czy wpierdol dostają od normalnego czołgu czy premki, z apki czy z golda, dalej sponsorując tę białoruską bandę glizd ludzkich.
Rant over.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Mam mieszane uczucia czy się z Tobą zgodzić czy nie. Po części masz rację, są jednak sposoby by się uporać z obecnym stanem rzeczy, a także dosyć duże światła nadziei na horyzoncie, o czym zaraz napiszę. Idąc tierami od dołu (1-5 odpuszczam bo nie gram):
VI tier - gra się przyzwoicie. Gorzej gdy wylosuje na tier 8, ale o tym później (zresztą, zawsze szóste tiery miały przewalone na ósmych).
VII tier - jak wyżej. Niestety MT na tym tierze nie mają racji bytu, są tragiczne, a gdy rzuca nas na 8/9 - gold ammo, bez tego się nie obędzie.
VIII tier - Skorpion G, T26E5 i Ob252 psują balans kompletnie. O ile ludzie z mózgiem są w stanie ogarnąć walkę z tymi pojazdami, tak kompletnie nie można polegać na swoim teamie w tej kwestii. Gdy jesteśmy top tierem i widzimy na minimapie wrogi Ob252 - jedziemy tam, ponieważ nie ma co liczyć na nasz zespół, widywałem już sytuacje gdzie dwa objecty rozwalały 6-7 czołgów mojego teamu. Skorpion G i T26E5 są już w grze dłuższy czas więc każdy już raczej wie jak sobie z tym gównem radzić. Na Ob252 ładujemy złoto, walimy w dolną płytę albo koło napędowe, z bliska - garnki na wieży. Nie bać się close combat, gdy mamy coś mobilnego - yolo do przodu i objeżdżamy, wszystko ma lepszy DPM od ruska więc powinniśmy wygrać.
Niestety 8 tiery MT to w dalszym ciągu tragedia. Nie jestem w stanie nimi grać, na szczęście już powoli kończę Pershinga, na którym idzie mi tragicznie.
IX tier - tutaj narzekania nie rozumiem. Zawsze dostawały wpierdol od 10 i robiły siekę z 7/8, w tych kwestiach nic się nie zmieniło. Nie było też znaczących zmian w pojazdach na tym poziomie.
X tier - narzekać można tylko, gdy gramy przeciwko nim czołgiem niższego tieru. W dobie OP premek VIII tieru pomalowanych we flagi, koguty, orły i gołomby, to najlepiej zbalansowany tier w grze, pomijając Mausa, który po buffie jest OP, ale w następnym patchu ma się to ponoć zmienić.

Gold ammo lata wszędzie, a pancerz w grze ma teraz drugorzędne znaczenie, najlepiej gra się pojazdami które tak czy siak nic nie są w stanie odbić - gdy coś ma 0 pancerza, z reguły ma lepsze inne parametry, i właśnie te czołgi są obecnie w WoT najmniej wkurwiające. Plusy - arty nie ma w bitwach prawie wcale.

A w kwestii światełek nadziei:
Ulepszony mm

W skrócie - gdy gramy ósmym tierem, największa dopuszczalna liczba X w teamie wroga (i naszym) wynosić będzie trzy, zaś IX tierów - po 5 na team. Reszta, czyli VIII tiery - po 7 na team. Finally, pozostaje pytanie dlaczego zajęło im to 7 lat. MM IX tierów również usprawniono. Dodano również kolejny tier bitewny - XII - wycofany jakiś czas temu, czyli będą teraz bitwy z samymi X. Dla mnie jak najbardziej na plus.
Z mniejszych zmian - nowe LT (rozciągnięte do X tieru) i kompletny rebalans artylerii. Akurat do rebalansu arty jestem nastawiony sceptycznie, bo niby wszystko wygląda pięknie, ale to jest zły moment na takie zmiany - można je wprowadzać gdy za dużo osób nią gra, tymczasem prawie jej w bitwach nie widują i martwię się tylko, żeby ten patch nie spowodował jej wylewu na randomach.

W WoT obecnie trzeba grać ostrożnie, jeśli będziesz bazować na starych nawykach - będziesz się wkurwiał i wyłączał grę po 1 bitwie, jeśli się jednak trochę postarasz żeby dać jej szansę to gra się bardzo przyjemnie. Tyle tylko, że osobiście bez premki, co najmniej jednego porządnego prem VIII tieru i kilku X w garażu raczej bym jej nie ruszał. Ty spełniasz tylko ten drugi warunek, stąd musisz mieć twardą dupę jeśli chcesz w to grać, a jeśli nie masz - myślę, że rebalans mm uleczy Twojo dusze, choć na pewno nie w kwestii Ob252, T26E5 i reszty tego ścierwa.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Nie rozumiesz.
Wiele 10 tierów dostało takich buffów, że 9 są często wobec nich bezużyteczne. Do tego zalew tryhardów nabijających WN8 na 9/10 zabija jakąkolwiek funkcjonalność pancerza w tej grze.
Sam bez golda ani rusz, bo elo Mausy, Type 5 i inne wynalazki bez frontowych weakspotów, bo przecież po co. A nawet jak mają jakąś śmiesznie małą kopułę to strzelaj sobie z tą zajebistą znerfioną globalną celnością. A nawet jak trafisz to HAHA, MODUŁ OBSERWACYJNY WŁAŚNIE WESSAŁ DWA RAZY WIĘKSZY POCISK XD
Wybacz, ale nie interesuje mnie jeżdżenie wyłącznie papierkami i unikanie bezpośrednich starć jakbym grał w jakąś upośledzoną wersję Call of Duty. Gram w czołgi, żeby były czołgami, a nie workami na cement.
OP gówna i wallet warriorzy na każdym tierze sprawiają, że nie masz teamu. W 3 minuty jest 10>2 dla którejś drużyny i tyle sobie pograłeś.
6 widzą 8 tiery na tyle rzadko, że jeszcze da się nimi grać. 5 sobie jeszcze radzą, pomijając bosko zbalansowane T67. Cała reszta, jeżeli nie jesteś top tierem, to na ten moment kompletny syf. 7 które nie są T29/E25 są równie wartościowe co zaschnięte gówno na drodze.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Niech Ci mama konto premium kupi, będziesz mógł szczelać złotem i problem zniknie. Polecam ten styl życia.

Dla niezorientowanych, wystartował mini maraton na czoug premium VIII poziomu. Sam czołg wydaje się co najwyżej przeciętny, ale z drugiej strony maraton trwa raptem 2 tygodnie i przynajmniej pierwsza misja była banalna (wygraj 5 razy), zobaczymy co będzie dalej. W razie czego zawsze można sprzedać i mieć na gold ammo do E100 i arty.
 

Rex

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
43
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
Kocham medy ósmego poziomu.
Dają największy fun z gry, robię na nich spory dmg, mają dobre opuszczenie działa, są szybkie, można zmieniać flanki, świetnie świecą.
Nawet na takim spersie wbiłem ostatnio 3. odznakę biegłości. Przymierzam się do trzeciej także na zwykłym persie. Mam 64% zwycięstw.
Uważam, że te medy to najłatwiejsza rzecz do ogrania. Dostałeś? No hard feelings, i tak nie mają w większości pancerza. Mają za to mobilność i trzeba ją wykorzystywać, grając ekstremalnie agresywnie. Nawet przeciw znacznie mocniejszym przeciwnikom są w stanie coś zrobić, jeśli mają zza czego się wychylać.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Miałem na myśli medy niepremkowe. Zresztą SP to i tak HT a nie MT.

Pershing - 2 lata temu grało mi się nim dobrze, ale mam wrażenie że w międzyczasie dostał nerfa. Zawsze był niesamowitym mułem, ale przynajmniej trafiał w ruchu i miał mocną wieżę, obecnie te dwa aspekty to tragedia. Dopiero na koniec zaczęło mi się nim lepiej grać, bo zamiast grać jak MT jeździłem raczej z HT jako ich wsparcie, ale średnio mnie bawiło siedzenie za wszystkimi HT mojego teamu i szukanie luk na przestrzał pomiędzy nimi. Na szczęście już Patton w garażu.
Inne MT na tym tierze też jak dla mnie ssą pałkę, dają radę tylko jako top tier, inaczej bieda z nędzą. Co innego premki, takim M4A1 gra mi się przecudnie, mimo że byłem pewien że to zwykły chłam, tymczasem nawet na X da radę coś nim zrobić.
Ze wszystkich "zwykłych" MT VIII tieru najmilej wspominam T-44. Działo dawało radę, pancerz odbijał lolki 6 tieru, a mobilność urywała suty. Tylko obowiązkowo safe stowage jako perk, inaczej fajerwerki z wieży co piątą bitwę.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
No i jak tam gówniaki, gracie jeszcze w WoTa? Ostatni patch chyba najlepszy w historii, więc jak ktoś jeszcze nie grał to poletzam mocno - arty w bitwach prawie nie ma, a nawet jak jest to walnie za śmieszne 10-20% hp, a moduł uszkodzi raz na 10 strzałów. Gram sobie niemal wyłącznie japońskimi HT i jest to po prostu poezja. O-Ho z trollem - nie ma nic piękniejszego, do tego jeszcze ulepszony mm dzięki któremu grając VIII tierem nie widuje się w bitwie więcej niż trzech X tierów i jest już całkiem orgiastycznie.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
https://ritastatusreport.live/2017/05/02/supertest-bonds-advanced-equipment/

Kupiłem już 10 lat premjóm.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
https://ritastatusreport.live/2017/05/02/supertest-bonds-advanced-equipment/

Kupiłem już 10 lat premjóm.

EDIT:

maI5ViZ.jpg


WG to nie firma, WG to stan umysłu.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Pograłem ostatnio więcej, nie tylko japońskimi trollami, i muszę się zgodzić - tak źle jeszcze nie było. Nigdy bym nie pomyślał, że w momencie w którym arty staną się najmniej uciążliwe jednocześnie będzie się grało najmniej przyjemnie. W tej chwili arty to jedyny plus - kompletnie rozpierdolony balans na VIII i X uniemożliwia granie na tierach VII i wyżej wszystkim, co nie jest:
a) OP regular tankiem - VK1001P, Maus, ruskie MT
b) OP premką VIII - wszytko co pojawia się od roku
c) trollem z i tak chujowym pancerzem - japońskie HT

Pancerze bez weakspotów przebijane jedynie gold ammo to największa bolączka tej gry. Na chuj mnie był Type 4 Heavy? 90% pocisków, które we mnie trafiają, to gold ammo. I wcale się nie dziwię ludziom - bo co mają kurwa zrobić, skoro od przodu w najcieńszym miejscu mam 260+ efektywnego pancerza?

Przypomniały mi się czasy, gdy grałem bez premki, z maks 4-5 gold ammo w zapasie którego i tak prawie nigdy nie używałem, gdy jeździło mnóstwo ISów-6 i mimo wszystko dawały sobie radę i jeszcze były zachwalane przez Rexowiczów, gdy każdy pojazd premium był co najwyżej o 10% mniej dobry od odpowiednika w drzewku, a nie x2 lepszy... Obecnie jedyne co w tej grze jest fajnego, to ostatnie dramy związane z CC. Ale tylko kretyn łudzi się, że to coś zmieni. Wystarczy spojrzeć na liczby: http://www.dom1n.com/newsy/top5-sprzedanych-czolgow-premium-serwerach/ i zyskuje się świetne wytłumaczenie, dlaczego serwer EU gówno znaczy.

Szkoda, że SirFoch przestanie nagrywać, jego jedynego zdarzało mi się oglądać. "This gun is fucking AIDS" - będzie mi tego brakowało. Także chyba kolejne sprzedane konto się szykuje, o ile ktoś to jeszcze kupi. xD

A, jeszcze jedno, dzisiaj kurwa dostałem godzinnego bana za friendly fire w BITWIE Z BOTAMI xD
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Ach, te czasy kiedy największym problemem był KW-1S i buff IS-3.

Wiadomo, że ta drama gówno zmieni. Wszyscy, którzy odpowiadali za sukces WoTa praktycznie już nad nim nie pracują, a Skisły zatrudnił bandę dupowłazów, która liczy na liza najbliżej rowa i celuje wyłącznie w maksymalizację zysku, przy okazji rujnując całą grę. Nie zapomnijmy o tym, że WG to banda ruskich amatorów, którym się przyfarciło i w momencie, w którym posiadają setki pracowników na całym świecie, kompletnie przestali ogarniać i każdy oddział robi wszystko po swojemu, co tylko obecna drama z Fochem uwidoczniła. No i problem numer 1 - plankton i wszelkie glonojady po wschodniej stronie Bugu, które będą grać w to na swoich liczydłach do usranej. Im jest bez różnicy czy dostaną wpierdol od premki czy od normalnego tanka, z golda czy nie. A opór myślącej części graczy będzie coraz słabszy, bo większość myślących już dawno przestała w to grać, bo i po co, skoro coraz bardziej nieistotne jest jak grasz, tylko czym grasz.

Zaczęło się od wspaniale zbalansowanej premki Skorpiona G. Odśmiechłem sobie dupę widząc wstępne staty, ale w sumie sobie naiwnie stwierdziłem "supertest, tam często są staty z dupy, na pewno znerfią". Ha-ha. Gówno sprzedawało się jak świeże bułeczki, bo kto by nie chciał meda z 490 alphy i 250 peny. Tier 8 był niegrywalny ze 2 miesiące, co bitwę jeździły co najmniej 4 te gówna. Pomimo zatrzęsienia bezmózgów w tym czołgu, to jego WR i DPG był w absolutnej topce czołgów na 8 tierze.
Potem kolejny genialny pomysł - "nigdy więcej nie sprzedamy E-25, bo jest niezbalansowany". O, zobaczcie, E-25 na sprzedaż. Tier 7 niegrywalny przez kolejne 2 miesiące.
Potem przyszedł francuski HT. OP oczywiście, ale w zasadzie to był taki lepszy Tiger 2, a lepsza wersja chujni to dalej nic specjalnego. No ale przynajmniej ma weakspoty. Trochę przycichło, ale do WG przyszły najwyraźniej wyniki sprzedaży i oto dostajemy kolejne cudo: T26E5. Bo w końcu Pershing z pancerzem lepszym od T32 wręcz krzyczy "balans". Kompletne pomidory robiły taki dmg, że mając jednego w swoim teamie kończyłeś z niczym, bo wszystko sam wystrzelał.
Potem Defender, bo w końcu kto by nie chciał lepszego (kompletnie zbalansowanego) IS-3. SerB wspomina, że dodawanie IS-7 było błędem, ale co nowa ekipa stwierdza? Że IS-7 będzie zajebisty jako premka na 8 tierze. No przyznam, całkiem niezły. Jeden u wroga na flance oznaczał, że każdy z Twojego teamu, który się z nim spotkał był równie użyteczny, co AFK bot.
Potem markjetery stwierdziły "E-25 się sprzedał zajebiście, co jeszcze mamy OP schowanego?". Tak do sklepów trafia Mutant. Czołg, którego nie mogłem przebić frontalnie z golda w 110 w jego najsłabszych częściach pancerza.
Chrysler K zaś mówi sam za siebie. Pomijając już świetne oceny filmiku, polecam go obejrzeć i posłuchać. Bo strasznie mnie ciekawi czy ktokolwiek, kto nad nim pracował przez chwilę chociaż poczuł się głupio, że coś takiego trafia do sklepów.

WoT na ten moment jest niegrywalny poza 5 i 6 tierem. I problemem nawet nie jest "o, narzekasz, bo nie masz OP premki". WoT nie polega na graniu w kółko premkami jak autystyczne dziecko. Gra ma setki zwykłych czołgów, którymi człowiek chciałby pograć, jednak nie ma po co. Bo po jaką cholerę mam cierpieć grind w jakimś zwykłym czołgu i marnować swój czas pyrkając goldem w jakieś nieprzebijalne gówno 45%-owej ameby, dla której szczytem rozrywki jest wcisnąć W, 2 i LPM.

IX tiery to chujnia sama w sobie obecnie, jak już wcześniej wspomniałem. Grind większości dziewiątek jest wystarczającą mordęgą, ale odkąd mnóstwo X tierów dostało masywne buffy, 9 mają jak nigdy problem podgonić w jakiejkolwiek bitwie, gdzie nie są top tierem. Żaden fun być mięsem armatnim i farmą expa przez ponad 300k expa grindu.

X to po prostu syf. Mogłem więcej grać póki największym problemem były 183 brytole i ruskie medy. Jednak i bez tego, póki gold w tej grze istnieje w obecnej formie, wszystko co nie jest medem albo nowym OP HTkiem jest bezwartościowe na tym tierze.

No i jest jeszcze jeden problem, o którym rzadko ktokolwiek wspomina. Wchodzą nowe czołgi i co chwila jakiś ma superekstra wykurwione działo z milionem alphy. Ile czołgów w międzyczasie dostało buffa do HP? Każdy tier powoli przypomina 4 i poniżej, bo po prostu schodzisz na 3-4 strzały, a bitwy trwają po 3 minuty.

Szkoda na tę grę czasu i nerwów jak nigdy, odkąd przestała raz na jakiś czas wynagradzać cierpienia świetną i emocjonującą bitwą. Teraz wygrane się kupuje, a poziom ekscytacji przypomina napisy końcowe w Klanie.

Lajk za lajk - Miska.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Konkretów dawno nie było, a, jak niedawno w SB wspominałem, wyszedł niedawno od rusków bardzo fajny mod, który spowoduje że jeszcze bardziej wyrzygamy się na tę grę. Opis instalacji i downloady tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=l1jvyi0DINY
O co w tym chodzi? Ano po bitwie pokazuje nam dokładny hit log: jakie pociski uderzyły w nasz czołg (AP, HE, gold itd), od kogo dostaliśmy, gdzie dokładnie w nas jebło, za ile dmg itd. Jeśli po bitwie zastanawiasz się "jak ten skurwol mnie przebił" to teraz uzyskasz odpowiedzi.
Dlaczego jeszcze bardziej wyrzygamy się na tę grę mając ten mod? Ano dlatego, że pokazuje uroki RNG +/- 25%. Jedziesz sobie Type 4 Heavy, który ma 255mm+ efektywnego pancerza z przodu. Strzela w Ciebie z regular ammo jakiś kutasiarz z 225mm penetracji i przebija. Jak? RNG go pobłogosławił i dodało mu co najmniej 13% penetracji. Ot tak. Po prostu. Cudowne? Cudowne. Szczególnie kiedy sam za chwilę nie możesz przebić czegoś, co ma mniej pancerza niż ty penetracji. Ofc każdy wie o RNG, ale tak naprawdę trafia to do człowieka dopiero, gdy widzisz w battle logu spis pocisków, które nie miały prawa przebić twojego czołga, ale jednak to zrobiły. Wypierdalać.

Dobiłem sobie ostatnio do Type 5 Heavy. Od razu wrzuciłem mu trolla, załadowałem goldem no i po 10 bitwach 4000dpb. Popierdolony pancerz + działo pay2win = balans.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top