Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

S.T.A.L.K.E.R. 2

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
To ja jeszcze z takim obrazkiem
Screenshot_2021-06-18_at_16-55-12_Pre-Order_S_T_A_L_K_E_R_2_Heart_of_Chernobyl.png


Porównanie wersji pre-orderów przypomniało mi, że Stalker miał coś takiego jak multi. xD
Anyway - ciekawe jakie plany na to? Znowu tylko jakieś napierdalajki kanter srajki czy może łaszą się na coś ambitniejszego?
Długo żaden pijany Kabel nie darł mi się w słuchawkach, więc grałbym.

EDIT: nadzieja tylko, że nie zmienili podejścia do battle royale, bo mi sperma Miski nosem wyjdzie.
Coś mocno się obawiam, że zrobią z tego właśnie CS-a. Wydaje mi się, że GSC zrobi takiego ładnego, odświeżonego, zamerykanizowanego Stalkera, który będzie wydmuszką. Ale wolałbym się mylić, bo gdzieś tam w głębi czekam na tę grę.
 

Enzo

Aktywny użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
220
Punkty z reakcji
39
Punkty
28
Lokalizacja
ODDAJCIE NAM FASZYSTOWSKIE ŚWINIE I SB, SYGNATURY
Chuj tam, o singla się nie boję, GSC raczej (no ja kurwa myślę) zdaje sobie sprawę, że ich główny target to różnego rodzaju suka blyaty i inne gopniki. Towarzystwo słowiańskie kupione te 15 czy chuj lat temu, które to uniwersum ciągnie modami czy tam jakimiś gównofanowskimi książkami.
Lepszy wschodnioeuropejski wróbel w garści, niż hamburgerowy gołąb na dachu, który nigdy nie wiadomo czy mimo amerykanizacji zakocha się dolarami w nowym Stalkerze.
Niech kurwa Grigorowicz nie trzyma tych jebanych praw autorskich tyle lat na marne, bo za amerykanizację to mógł już je opierdolić dekadę temu.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
które to uniwersum ciągnie modami czy tam jakimiś gównofanowskimi książkami
Dalej ktoś moduje tego spleśniałego trupa? :O Wiem, że jest Open X-Ray, w którym naprawiono ogrom błędów pierwotnego silnika i pozbyto się chorób wieku dziecięcego, ale nie wiedziałem, że ktoś jeszcze mody robi xD
Lepszy wschodnioeuropejski wróbel w garści, niż hamburgerowy gołąb na dachu, który nigdy nie wiadomo czy mimo amerykanizacji zakocha się dolarami w nowym Stalkerze.
Oni mają już swoje Metro, które, wydaje mi się, że zostało całkiem dobrze przyjęte przez Amerykanów. Nawet widziałem ostatnio filmik, jak to nowy Stalker jest kopią Exodusa :D
Niech kurwa Grigorowicz nie trzyma tych jebanych praw autorskich tyle lat na marne, bo za amerykanizację to mógł już je opierdolić dekadę temu.
Mam wrażenie, że Grigorowicz to bardzo specyficzna osóbka, która dość osobiście podchodzi do uniwersum Stalkera i dzieł studia GSC. Ma w sobie trochę z psa ogrodnika, który sam nie zje i drugiemu nie da, ale w tym przypadku to dobrze, bo w końcu, po tych czternastu latach, coś się zaczęło kręcić. Oby tylko to kręcenie nie ujebało łba albo wora powstającemu dziełu.
 

Enzo

Aktywny użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
220
Punkty z reakcji
39
Punkty
28
Lokalizacja
ODDAJCIE NAM FASZYSTOWSKIE ŚWINIE I SB, SYGNATURY
Dalej ktoś moduje tego spleśniałego trupa? :O Wiem, że jest Open X-Ray, w którym naprawiono ogrom błędów pierwotnego silnika i pozbyto się chorób wieku dziecięcego, ale nie wiedziałem, że ktoś jeszcze mody robi xD

Tak, nasz forumowy Infuś Pimpuś np. zrobił EgzoSevę dostępną dla gracza, a nie tylko dla enpeców, jak to miało mieć w zwyczaju Anomaly!
ss_daveed_06-20-21_23-01-50_jupiter.jpg

Oni mają już swoje Metro, które, wydaje mi się, że zostało całkiem dobrze przyjęte przez Amerykanów. Nawet widziałem ostatnio filmik, jak to nowy Stalker jest kopią Exodusa

Za słabo znam się w Metro, więc nie będę się silił na jakieś elokwenciarskie odniesienie.

Mam wrażenie, że Grigorowicz to bardzo specyficzna osóbka, która dość osobiście podchodzi do uniwersum Stalkera i dzieł studia GSC. Ma w sobie trochę z psa ogrodnika, który sam nie zje i drugiemu nie da, ale w tym przypadku to dobrze, bo w końcu, po tych czternastu latach, coś się zaczęło kręcić. Oby tylko to kręcenie nie ujebało łba albo wora powstającemu dziełu.

Grigorowicz to chyba ten Pan z trailera, co drze japę, że nie odda Zony nikomu, że ona dała mu życie, i że będzie jej bronił - mam nadzieję, że przed spierdoleniem jej też.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Tak, nasz forumowy Infuś Pimpuś np. zrobił EgzoSevę dostępną dla gracza, a nie tylko dla enpeców, jak to miało mieć w zwyczaju Anomaly!
Nigdy nie sprawdzałem Anomaly, ale EgzoSeva brzmi, jak coś nie do zajebania, srsly.
Grigorowicz to chyba ten Pan z trailera, co drze japę, że nie odda Zony nikomu, że ona dała mu życie, i że będzie jej bronił - mam nadzieję, że przed spierdoleniem jej też.
GOVNO.png
Obawiam się, że Grigorowicz to ten ^ Tak czy inaczej dobrze byłoby, gdyby faktycznie obronił Zonę przed spierdoleniem i wszędobylską amerykanizacją. Pamiętam, jak w 2007 czy tam ósmym grałem w Cień Czarnobyla, ale to było miodne.
 

Enzo

Aktywny użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
220
Punkty z reakcji
39
Punkty
28
Lokalizacja
ODDAJCIE NAM FASZYSTOWSKIE ŚWINIE I SB, SYGNATURY
Amerykanizacja czy nie, na pewno będzie to inny Stalker, niż dotychczas (chyba, że te akcje w trailerze to reżyserowane dla picu, ale wątpię). Postacie pewnie będą pewnie miały jakieś charaktery i chyba nawet emocje. Nie wiem czy to dobrze, bo jednak wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że to już wśród jętek widać więcej emocji, niż u stalkerów, a jakieś krótkie historie z życia czy opowieści postaci fabularnych kojarzą się bardziej z notatkami rzucanymi mistrzowi gry prze nerdów od papierowych erpegów, i nijak nie da się poczuć charakteru danej postaci czy się jakoś z nią zżyć.
Z drugiej strony nie wiem jak tak wykastrowane ze wszystkiego drewniane enpece przeszły i nie przeszkadzały w rozgrywce, niechaj świadczy to jeszcze bardziej o zajebistości samej Zony i klimatu, który dostarczała.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Postacie pewnie będą pewnie miały jakieś charaktery i chyba nawet emocje. Nie wiem czy to dobrze, bo jednak wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że to już wśród jętek widać więcej emocji, niż u stalkerów
Wiesz, że zwróciłem na to uwagę dopiero, gdy o tym wspomniałeś? Jak teraz o tym pomyślę, wszyscy byli tam tak betonowo-drewniani, że człowiek nawet nie był w stanie wczuć się w ich byt. Ba, teraz można będzie nawet poczuć "żal", zabijając ich :D
Z drugiej strony nie wiem jak tak wykastrowane ze wszystkiego drewniane enpece przeszły i nie przeszkadzały w rozgrywce, niechaj świadczy to jeszcze bardziej o zajebistości samej Zony i klimatu, który dostarczała.
Tak, wydaje mi się, że cały ekosystem i historia, którą jest poparty, tworzyła idealną podkładkę do gry. Być może nawet AI będzie poprawione.
 

Enzo

Aktywny użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
220
Punkty z reakcji
39
Punkty
28
Lokalizacja
ODDAJCIE NAM FASZYSTOWSKIE ŚWINIE I SB, SYGNATURY

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Nie wiem czy to dobrze, bo jednak wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że to już wśród jętek widać więcej emocji, niż u stalkerów (...)
Z drugiej strony nie wiem jak tak wykastrowane ze wszystkiego drewniane enpece przeszły i nie przeszkadzały w rozgrywce, niechaj świadczy to jeszcze bardziej o zajebistości samej Zony i klimatu, który dostarczała.
Doomery wszystkich krajów, łączcie się!

Mam wrażenie, że Grigorowicz to bardzo specyficzna osóbka, która dość osobiście podchodzi do uniwersum Stalkera i dzieł studia GSC. Ma w sobie trochę z psa ogrodnika, który sam nie zje i drugiemu nie da, ale w tym przypadku to dobrze, bo w końcu, po tych czternastu latach, coś się zaczęło kręcić. Oby tylko to kręcenie nie ujebało łba albo wora powstającemu dziełu.
Tak osobiście że sprzedał się epic failowi. Z dwojga złego nawet ta bethesda z plotek sprzed paru lat nie była by taką porażką. Ale co zrobić gdy wódka drożeje a hrywien ubywa.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
A robi Ci jakąkolwiek różnicę, kto to wyda? Bo mnie nie. Gdy pierwszy raz usłyszałem o stalkerze, był 2007 rok, a kumpel właśnie pożyczał mi płytę DVD z wypalonym piratem. Wtedy nie miałem pojęcia, co to za gra, na jakim silniku, kto to wydał, ale nie przeszkadzało mi to we wsiąknięciu w Zonę na szereg długich dni ;)
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Jeżeli zawartość zestawu to 1300zł + gra to jeszcze spoko. Popatrzajta co się porobiło, gra PC za połowę pensji Polaka standardowego szaraka.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Dobra, trochę się pozmieniało, w międzyczasie wyjebało wojnę na Ukrainie, ale za to dostaliśmy nowy trailer Stalkera 2:
Chwała Monolitowi!
Czy tam minetowi.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top