Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

S.T.A.L.K.E.R. 2

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Byłoby dziwne, gdyby zabrakło wątku o tej grze. Internet bzyczy na temat jej premiery w 2021 roku, co oznacza, że prace nad nią zostały wznowione. Plotki mówią też, iż będzie ona oparta o Unreal Engine.
Wrzucam link - klik.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
No nie powiem, do miłych wiadomości się rano obudziłem. Oczekiwań nie mam żadnych, miło że coś się kręci, a premiera w 2021 to pewnie dopiero pierwszy krok do when it's done, jak to u GSC. Mam tylko nadzieję że plotki dotyczące silnika to bzdury; póki świat wiruje unreal engine będzie chujem.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
No nie powiem, do miłych wiadomości się rano obudziłem. Oczekiwań nie mam żadnych, miło że coś się kręci, a premiera w 2021 to pewnie dopiero pierwszy krok do when it's done, jak to u GSC.
Niewątpliwie będą przeciągać na maksa, chociaż z drugiej strony, lepiej niech się opóźni, niż ma wyjść chujowe.
Mam tylko nadzieję że plotki dotyczące silnika to bzdury; póki świat wiruje unreal engine będzie chujem.
Tak naprawdę, jeśli oparliby swoją grę o gotowy silnik, mieliby większość problemów z głowy, poza tym Unreal jest dojrzały i dobrze zoptymalizowany. Napisanie takiego dziadostwa od podstaw zajęłoby kilka kolejnych lat, w związku z czym obawiam się, że jedynym sensownym rozwiązaniem jest wykorzystanie gotowca. Na dodatek czytałem kod X-Ray Engine, miałem ubaw po pachy :D Może GSC pójdzie po rozum do głowy :)
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Tak naprawdę, jeśli oparliby swoją grę o gotowy silnik, mieliby większość problemów z głowy
Nie mam nic przeciwko używaniu gotowych silników.

poza tym Unreal jest dojrzały i dobrze zoptymalizowany
I wszystko na nim wygląda jak chuj, w dodatku sztuczny. XRay ssał, zgodzę się, ale przynajmniej nadawał grze ten szorstki charakter zamiast charakteru narzędzia do brandzlowania jak wszystkie gry na UE.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
nadawał grze ten szorstki charakter zamiast charakteru narzędzia do brandzlowania jak wszystkie gry na UE.
Jaki twórca, taki charakter gry, którą produkuje :p
Lepsze niż Kod da Vinci?
No.
//E:
Pewnie tylko najwięksi fani uniwersum wierzyli w zapowiedź STALKER 2. Trudno w tym wypadku mówić o wielkiej prezentacji, ponieważ twórcy pokazali wyłącznie nazwę i wspomnieli, że gra zadebiutuje w 2021 roku.

GSC Game World postanowiło ujawnić prace nad tytułem z prostego powodu – twórcy wciąż nie znaleźli odpowiedniego wsparcia w postaci wydawcy, więc przedstawienie gry przed E3 2018 ma pomóc w pozyskaniu wsparcia.

Nie jest to normalna zagrywka, ale podobno przemyślana strategia, dzięki której zespół otrzyma niezbędną gotówkę na realizację projektu. Według niepotwierdzonych informacji, STALKER 2 wciąż znajduje się w pre-produkcji.

Sergey Galyonkin z Epic Games uważa nawet, że STALKER 2 to tak naprawdę dopiero „plan projektu”, z którego kiedyś tam może powstać ciekawa pozycje, ale nie możemy w tym wypadku liczyć na jakiekolwiek szczegóły, a nawet materiały w przeciągu następnych… Lat? Zdaniem Galyonkina ujawnienie gry odbyło się bez konsultacji całego zespołu.
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Mam nadzieję, że nie będę musiał wymieniać kompa żeby w to zagrać.
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
W tej chwili zmieniłem na 8600K i 1070Ti, będę pełen podziwu jak w 1080p nie poradzi sobie ten sprzęt.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Tobie kurwa szkoda na Hustleha za dwa tysiące złotych. Freda stać wydać cztery tysiące złotych w tym roku na same kurwa zabawki, idziemy dalej.
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Daleko jeszcze?
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Welp, pewnie nigdy nie wyjdzie, a lamusy dupa cicho.
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Daleko jeszcze?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top