Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

S.T.A.L.K.E.R. 2

Quinn

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Styczeń 2017
Wiadomości
6
Punkty z reakcji
0
Punkty
1
Pseudozapowiedź S2 wprowadziła mi nutę nostalgii i w efekcie przeszedłem wszystkie części.
SoC to czyste złoto pod względem klimatu. Fabuła też jest spoko, generalnie dla mnie zawsze Top1.
CS to jedna z najgorszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Fabuła tragiczna, mechanika wojny frakcji tragiczna, dramat.
CoP jest rewelacyjny, fabularnie bardzo dobry, ale trochę mu brakuje w kwestii klimatu do SoC.

Jakby tak wymieszali SoC z CoP to byłbym szczęśliwy.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
CS to jedna z najgorszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Fabuła tragiczna, mechanika wojny frakcji tragiczna, dramat.
CoP jest rewelacyjny, fabularnie bardzo dobry, ale trochę mu brakuje w kwestii klimatu do SoC.

Jakby tak wymieszali SoC z CoP to byłbym szczęśliwy.
Już nawet przebolałbym kulejącą fabułę, gdyby gra była dobrze dopracowana pod względem samej rozgrywki… Niestety CS nie pokazuje się ze zbyt dobrej strony.
W ogóle mogliby postawić SoC na silniku z CoP, ew. Open X-Ray :3
 

Quinn

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Styczeń 2017
Wiadomości
6
Punkty z reakcji
0
Punkty
1
Już nawet przebolałbym kulejącą fabułę, gdyby gra była dobrze dopracowana pod względem samej rozgrywki… Niestety CS nie pokazuje się ze zbyt dobrej strony.
W ogóle mogliby postawić SoC na silniku z CoP, ew. Open X-Ray :3

A tam opowiadasz. ;) Lokacje były ciekawe, podróż do Prypeci była fajnie przemyślana, zbieranie teamu, itd. Fajny był też motyw z odkryciem historii Powinności. To, co mnie totalnie zawiodło, to sam Prypeć i zadania już wokół niego. Kompletnie niewykorzystany potencjał.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
A tam opowiadasz. ;) Lokacje były ciekawe, podróż do Prypeci była fajnie przemyślana, zbieranie teamu, itd. Fajny był też motyw z odkryciem historii Powinności. To, co mnie totalnie zawiodło, to sam Prypeć i zadania już wokół niego. Kompletnie niewykorzystany potencjał.
Zbieranie ekipy mnie nie przekonało, zresztą w każdej grze wolę grać w pojedynkę, jakoś mi lepiej. W którymś temacie płakałem już o tym, że Stalker się postarzał z biegiem czasu. A pamiętam jeszcze, jak 11 lat temu odpalałem grę, otwierając szeroko oczy, że ktoś zrobił coś tak ciekawego.
A co do Stolcera 2 – mam nadzieję, że w ogóle wyjdzie i nikt nie spróbuję upierdolić mu połowy zawartości (a z drugiej strony, gdyby tak się nie stało, pewnie wcale by nie wyszedł).
Ps rzadko zdarza się, żeby nawiązana została merytoryczna rozmowa, która nie upada po dwóch postach. Szanujcie.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Nic nie mówię, ale stronka się ruszyła. GSC opublikowało artwork i motyw muzyczny.
Widziałem, widziałem, ale uznałem, że nie ma sensu o tym jeszcze pisać, bo brakuje konkretów. Słuchałem utworu - industrial, ambient i, wydaje mi się, że fragment melodii z menu głównego SoC ^^
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Hubi ostatnio wrzucał do shoutboksa jakieś informacje odnośnie stolcera 2, ale nie pamiętam, o co chodziło. @hubi1, weź podlinkuj :>
 

Enzo

Aktywny użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
220
Punkty z reakcji
39
Punkty
28
Lokalizacja
ODDAJCIE NAM FASZYSTOWSKIE ŚWINIE I SB, SYGNATURY

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io

King Crimson

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Styczeń 2019
Wiadomości
26
Punkty z reakcji
1
Punkty
3
Fajne te płody kajmanowa w pojemnikach. Skoro to rpg to mam nadzieję, że będzie opcja nie robienia im kuku.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Wszyscy już pewnie widzieliście, ale łapcie:
Czyżby podtytułem było "Serce Czarnobyla"?
Może faktycznie uda im się to wydać w sensownym czasie, w końcu korzystają z gotowego silnika, który nie ma takich problemów, jak niegdysiejszy X-Ray ;)
Podobno ma być polska lokalizacja, mam nadzieję, że Utta dożyje i uraczy nas swoim głosem.
inb4 Lenin: UE CHUJ

//EDYTA
Minimalne wymagania sprzętowe STALKER 2Rekomendowane wymagania sprzętowe STALKER 2
System operacyjny64-bitowy Windows 1064-bitowy Windows 10
ProcesorIntel Core i5-7600K lub AMD Ryzen 5 1600XIntel Core i7-9700K lub AMD Ryzen 7 3700X
Pamięć RAM8 GB16 GB
Karta graficznaNVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB) lub AMD Radeon RX 580NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti, GeForce RTX 2070 SUPER lub AMD Radeon RX 5700 XT
Dysk150 GB wolnego miejsca150 GB wolnego miejsca

Wymagania zajebałem z purepc.pl.
 

Enzo

Aktywny użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
220
Punkty z reakcji
39
Punkty
28
Lokalizacja
ODDAJCIE NAM FASZYSTOWSKIE ŚWINIE I SB, SYGNATURY
Jeśli chodzi o Uttę to wg oficjalnych danych ze stalker2.com nie wygląda to dobrze
Screenshot_2021-06-16_at_13-06-43_S_T_A_L_K_E_R_2_Heart_of_Chernobyl.png


Proponuję petycję do ministra Ziobry w tej sprawie.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Jeśli chodzi o Uttę to wg oficjalnych danych ze stalker2.com nie wygląda to dobrze
Screenshot_2021-06-16_at_13-06-43_S_T_A_L_K_E_R_2_Heart_of_Chernobyl.png


Proponuję petycję do ministra Ziobry w tej sprawie.
Drogi ministrze Boźro.

Ja, Solvaka, stary admnin klirskaj.peel, chciałem prosić o udział pana Utty w stolcerze 2. Był on nieodłączną częścią mojego dzieciństwa i dawał mi kremuwki. A, to nie on, to taki pan z rzułtą modrą.

Pozdrawiam,
Brolve.
 

Enzo

Aktywny użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
220
Punkty z reakcji
39
Punkty
28
Lokalizacja
ODDAJCIE NAM FASZYSTOWSKIE ŚWINIE I SB, SYGNATURY
To ja jeszcze z takim obrazkiem
Screenshot_2021-06-18_at_16-55-12_Pre-Order_S_T_A_L_K_E_R_2_Heart_of_Chernobyl.png


Porównanie wersji pre-orderów przypomniało mi, że Stalker miał coś takiego jak multi. xD
Anyway - ciekawe jakie plany na to? Znowu tylko jakieś napierdalajki kanter srajki czy może łaszą się na coś ambitniejszego?
Długo żaden pijany Kabel nie darł mi się w słuchawkach, więc grałbym.

EDIT: nadzieja tylko, że nie zmienili podejścia do battle royale, bo mi sperma Miski nosem wyjdzie.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top