Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rozpoznaj laboranta - końkurs z nagrodami.

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Mój dziadek zapierdalał z nimi ramię w ramię w Gross-Rosen więc chuja tam wiesz. A drugiego więziło NKWD. Już się nie musisz chwalić jak Twój cierpiał przywileje w ubecji.
 

Kebsu

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Październik 2019
Wiadomości
2
Punkty z reakcji
0
Punkty
1
Wiek
27
Lokalizacja
7 KRĄG SŁOWIAŃSKIEGO PIEKŁA
Strona internetowa
www.deviantart.com
Ech... dostanę za ten odkop złotą łopatę ale kij. Nie ma już nigdzie obrazka (pewnie dlatego że post sprzed 3 lat :V) ale na liście był kebab. Chodzi o mnie czy był jakiś inny kebab w x21 którego nie pamiętam? :E
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Ech... dostanę za ten odkop złotą łopatę ale kij. Nie ma już nigdzie obrazka (pewnie dlatego że post sprzed 3 lat :V) ale na liście był kebab. Chodzi o mnie czy był jakiś inny kebab w x21 którego nie pamiętam? :E
Lel, czyli jednak ten kebab :D
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Ech... dostanę za ten odkop złotą łopatę ale kij. Nie ma już nigdzie obrazka (pewnie dlatego że post sprzed 3 lat :V) ale na liście był kebab. Chodzi o mnie czy był jakiś inny kebab w x21 którego nie pamiętam? :E
A kim Ty w ogóle jesteś? Może chociaż jakieś dokumenty, list polecający od emira Abu Zabi, biografia, albo CV? Misce starczy obwąchanie tyłka.
 

Kebsu

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Październik 2019
Wiadomości
2
Punkty z reakcji
0
Punkty
1
Wiek
27
Lokalizacja
7 KRĄG SŁOWIAŃSKIEGO PIEKŁA
Strona internetowa
www.deviantart.com
Lol ktoś tam mnie zgadł bo odhaczone na liście. Jestem pod wrażeniem że ktoś kto wpadał na forum raz na tydzień w "najgorętszym" okresie a średnio raz na 3,5 miesiąca i raczej rzadko się udzielał poza galerią i wątkach pod humorem został zapamiętany przez kogokolwiek :D
Z papierów jak bym pogrzebał to może znalazłbym jeszcze zdjęcie swojej kolekcji pudełek stalkera z kartką głoszącą "Ati to pała" i podpisem, o które to prosił bodajże kowek podczas mojego od-banowania. Chociaż wątpię żeby jeszcze coś zostało na imageshacku.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Jeśli się udzielałeś we wspólnej historii to prawdopodobnie Ty. 🤷‍♂️
Poza jedną czy dwiema osobami wszyscy mieli wpisy we wspólnym opowiadaniu. No i poza postaciami fikcyjnymi będącymi częścią folkloru.
 
Ostatnia edycja:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top