Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Monitor poszukiwany

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Zamknij kurwa mordę plebsie pierdolony, myślisz że jak Cię nie stać to ja mam se nie kupić? Może kurwa chcę mieć monitor dostosowany do krzywizny mojej wielkiej pały, pomyślałeś o tym, w dupę ruchany czokapiku?

A tak serio: https://www.x-kom.pl/p/391415-monitor-led-24-269-benq-zowie-xl2411p-czarny.html
Ofc że ten zakrzywiony ssał pałę więc znalazłem co innego. Masywny niczym mój wytrysk na twarz Infernala wczoraj w nocy, ale poza tym będzie spoko czy może coś tańszego byłoby równie cacy? Nie chcę przepłacać, ale chcę też żeby był zacny. Podoba mi się długa (g)wara. Monitur do filmów und grania przez laptopa/switcha. No i do excela, hehe.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Za ile ten laptop masz, że potrzebujesz 144 Hz? Dzieciaki ochrzczone i już 500+ dostajesz?
Matryce TN ssają pałę.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Morele xD poszukam na jakichś ludzkich stronach i zobacze.
Akurat Morele, pomimo wpadek, są jednym z najciekawszych sklepów. Wsadź se ikskoma w dupę, razem z jego ograniczoną wyszukiwarką i marżą wywindowaną w chuj.

Dobra, wracając - nie potrzebujesz 144 Hz, ludzie strasznie pompują hype na takie monitory, a nie mają one sensu, dopóki Twój komputer nie będzie w stanie wyciągnąć adekwatnej liczby klatek na sekundę. Szukaj monitora dosyć szybkiego, z dobrym odwzorowaniem kolorów. TN to se możesz do Excela wziąć, ale nie do gier czy też obróbki jakiegokolwiek materiału wideo. W ogóle to ssij, kurwa, 2/10, bo odpisuję.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Nie bądź niemiły, ja się nie pytam po chuj Ty w ogóle żyjesz, mimo że też mnie to nurtuje.

Morele - nie mówię o asortymencie czy cenach, lolz. Poradników zakupowych na xkomie też nie czytam, spokojnie.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
W porywach nawet pisać.

Dobra, EOT, zamówiłem już sobie nowiutkiego grundiga.
No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?
Kupiłeś niemiecki telewizor, a nie monitur. Już nie wiem, jak mam do Ciebie przemawiać...
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Jak z Mjymcuf to 7 razy lepsze, Ty Sulf nie wiesz?
Moja teściowa dalej wspomina pierdolone niemieckie proszki do prania. Kurwa, biedaki.
Abstrahując, właśnie poczytałem sobie komentarze do jakiegoś tam monitora OLED na chujoweprogramy.rm - Boże, jak śmiesznie. Czuję, że leczenia raka, którego dostałem, nie podejmie się żaden onkolog. Klepanie czapy, jak to 240 Hz robi różnicę w grach, bo gry to, OJOJOJOJOJOJOJ, sirius biznys, cza graczom dać najlepsze herce, chuj, że, kurwa, artefakty będą widoczne jak słonie na sawannie. Żaden stolkyr się nie powstydzi.
I chuj, że mam RTX 2070, skoro korzystam z Samsunga 23TA350, który do normalnych zastosowań w 100% wystarcza (i zapierdala na 60 Hz). I teraz opowiem Wam, kurwie jedne, historię o tym, jak to kiedyś enkodowałem wideło, a zajmowałem się tym dosyć sporo - matryca 6 bitowa + DRC to chuj, zawsze szukajcie ósemek. Nie, Missile, nie Ty. Do excela i czouguff wystarczy Ci cokolwiek, nawet HD44780. HYTYPSZY, bicze.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Klepanie czapy, jak to 240 Hz robi różnicę w grach, bo gry to, OJOJOJOJOJOJOJ, sirius biznys, cza graczom dać najlepsze herce, chuj, że, kurwa, artefakty będą widoczne jak słonie na sawannie.

Z takim nastawieniem to Ty nigdy nie zostaniesz profesjonalnym strimerem Fortnajta i doty.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top