Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Metro Exodus

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Sram na Stema i Gabenowi do mordy.

bfrnAcQ.jpg

Nie podoba mi się jednak przywiązanie tej gry do jakiegoś kolejnego zjebanego klienta. Jakby Metro wyszło na Epika, Stima, GOGa i Ugeja (jebać Ordzina), to nikt by powieką nie mrugnął. A ceny na tych platformach mogłyby być konkurencyjne względem siebie.

Sranie żarem na Steam jest już tak 2005, że aż żenujące. Steam ma największe zasoby, swoje i innych platform. No, zawsze jest takie coś, jak Ubichuj, które poza Steamem swojego DRMa i tak musi wpierdolić, ale mimo wszystko za to cenię Steam. Większość rzeczy mam w jednym miejscu, łącznie z szybkim dostępem do forum, modów czy njusów od developerów, a sama platforma jest płynna i przejrzysta, o czym inne zjebane bloatware mogą sobie pomarzyć zapewne przez następne 10 lat. Przy okazji zaopatrzyłem się w wiele tytułów, które w innych przypadkach zlałbym ciepłym moczem, bo już mi się chce krążyć po setce różnych internetowych sklepów, albo w ogóle kupować uczciwie na g2a. A, no tak, u Gaybena się "wypożycza", gnój jeden. Dajcie znać jak poszło w sądzie z EA, gdy już zamkną Origówno. Albo pozdrówcie Ubisoft, który gry chce streamować.
Głównie za co kotwica w dupę Gaybenowi, to za sprzedawanie tytułów, które nie działają na dzisiejszych systemach. Niektóre sam wypatchujesz, a z niektórymi idź się jebać. Tutaj szacun dla GOGa za odrestaurowywanie rupieci i usuwanie tych zjebanych DRMów, ale biblioteka tam jest często skromna i powolna. Poza tym mogliby wreszcie chwycić jakąś porządną popularność, bo kij wie kiedy wejdę na stronkę, by spotkać 404. Steam prędko nie padnie.
Ogólnie cała ta zagrywka to w ogóle nie był żenujący skok na kasę między marketingowcami Srajtnajta i Deep Shitter. Warto mieć konie w tym wyścigu, nie ma co. Kiedy bloatware zaczną się wykrywać i nie pozwolą na instalację, gdy już będzie coś innego w systemie?

Mnie tam bardziej wkurwia fakt, że dystrybutorzy wciąż masturbują się do DRMów i znowu podpięli chujowe Denuvo do gierki.
Denuvo w ogóle pomaga? Była jakaś popularniejsza gra, która nie miała cracka w ciągu miesiąca? Nie kontaktowałem się od dawna z wujkiem, a i w sumie gry z tym gówno mnie interesowały do niedawna.


Zaś co do gry. Naoglądałem się kilku godzin strimów i nie zauważyłem tam absolutnie nic ciekawego. Gra może i ładna, ale chodzi jak chuj w śrutowniku, gameplay to łażenie, strzelanie i klikanie po trupach, a potem powrót, żeby sobie naklikać NACRAFTOWAĆ gówna (wiecie, fascynujące, konieczne elementy każdego shootera obecnie), chujowy scenariusz, chujowy voice acting. Wszystko co dobre w tej grze pochodzi z poprzednich części, a całość z "liniowego, ale klimatycznego, przyjemnego shootera" zdewaluowała się do rangi "przeciętne zbieraczko-crafto-chodzonko bez jakiejkolwiek treści", których już było milion. A tego debila, co tam wpierdolił lokację czysto z Mad Maxa, to już powinni wyjąć z developerskiej piwnicy, pokazać, że cała taka gra już powstała i o czym były poprzednie części Metra.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Nie podnioso sie.
Pierdłem xD

No, ale jak na przykładnego roota przystało, powinienem napisać jakiś sensowny post. Jako że kupiłem RTX 2070, dostałem do niej klucz - jak wiecie, miałem do wyboru trzy gry. Battlefiut V, Metro i Anthem. Wcześniejsza część mi się podobała, więc wybrałem Metro. No i cóż - jakoś strasznie przypierdolić się nie mogę. Przy włączonych bajerach, gra wygląda miodnie. Fabuła prowadzi nas, ciągnąc za penisa, ale czy ktoś spodziewał się po tej serii czegoś innego? Walki są przyjemne, opowiedziana historia również - jestem zadowolony z wyboru. Może już tak nie wciągnie mnie jak stolcer czy pierwsze Metro, ale to nadal kawał solidnej gry.
Zapraszam und poletzam,
Fiotr Prąciewski.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top