Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Metro Exodus

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole

Nie wiem jak wam ale mi się to bardzo podoba. Może z tego wyjść naprawdę dobra gra.
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
O, Artyomka wraca.
Samo demo wygląda nieźle, co prawda strasznie filmowe, ale część z tych ekstra rzeczy mogłaby działać w grze.
Otwarty świat w uniwersum Metra? Poproszę dwa razy! Nawet jeśli fabuła będzie tak poprowadzona jak w poprzednich częściach, to i tak bym nie narzekał.
Jest na co czekać w 2018.
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Fajny trailer, chociaż wyreżyserowany, ale myślę że jest na co czekać. :]
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Trailer mocno wyreżyserowany ale jako, że nędznie jest z grami osadzonymi w post-apo to takie Metro bardzo mnie cieszy i będę czekał co pokażą. Może wreszcie będzie coś z klimatem bo Fallout 4 był dla mnie dużym zawodem, a Stalker 2 zaginął w akcji.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Skoro Exodus już za rogiem, wydawcy uraczyli nas paroma nowymi informacjami i trailerami.
Mamy ledwie koniec stycznia a już mamy kandydata na cringe roku. Rozumiem, że trailer skierowany jest do zachodniego odbiorcy jednak myślę że i tu seria Metro chwalona była za oryginalny slavshit klimat, podobnie jak Wieśmin czy Metro. Trailer, nawet jeśli opisany jako wersja na UK, wygląda jakby był kierowany dla amerykańskich Amerykanów z Ameryki operujących operacyjnie w operacjach wojskowych. Pardąsik, mówimy o złomie który Wania obrobił na tokarce z czasów Stalina który ma w sobie więcej taśmy izolacyjnej, niż stali. Nie o produktach ze sterylnych fabryk FN, HK, albo nawet Iżmasz. Narracja rodem z Combat Countdown od Discovery nie pasuje mi do syfiastego, chujowego jak Rosja dzisiaj świata. Mam nadzieję że materiały marketingowe nie oddają klimatu gry, a ona sama nie będzie klonem Rage'a czy innego losowego postapo shootera z Gwiaździstym Sztandarem w tle.

Ale dość o chujowym trailerze.

Ciekawa informacja wyciekła że gra została wycofana ze sprzedaży na Steamie, a zamiast tego będzie dostępna jedynie na Epic Fail. W sumie, grubasowi nie mam zamiaru dawać ani pensa, Epic Fail nie lubię, więc jak dla mnie to informacja że nie mam już wyboru między kiłą a rzeżączką, a po prostu załapię jedno z nich. No cóż, zostaje mi mieć nadzieję że wersja na PS4 będzie cycuś dopracowana.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
"4A Games developer named "scynet" has responded to the PC gamer backlash by stating simply that, if this is how players are going to react, the studio just won’t make games for the PC anymore "

Omegalel

Polecam też opinie poprzednich Metro na Steam, śmieszkowo jest.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Streść (streścij?) ktoś o chuj cho z tym całym metro-sretro, nigdy nawet jednej stacji nie widziałem a tu jakieś ekscytacje zakrytym naklejką logo sztima.
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
Poprzedni był np. o tym, że o jezu, jak to! Na płycie tylko instalator Epic Store, a wersja Steam nie działa. Każde znalezione zgrubienie na ubraniu jest powiększane do rangi dramtu. Widać, że Steam mocno piecze strata zysków z Metro przez rok i to, że ktoś się śmiał pojawić i szarpać monopol Gaben'a.
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Sram na Stema i Gabenowi do mordy. Nie podoba mi się jednak przywiązanie tej gry do jakiegoś kolejnego zjebanego klienta. Jakby Metro wyszło na Epika, Stima, GOGa i Ugeja (jebać Ordzina), to nikt by powieką nie mrugnął. A ceny na tych platformach mogłyby być konkurencyjne względem siebie.
Mnie tam bardziej wkurwia fakt, że dystrybutorzy wciąż masturbują się do DRMów i znowu podpięli chujowe Denuvo do gierki.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Sram na Stema i Gabenowi do mordy. Nie podoba mi się jednak przywiązanie tej gry do jakiegoś kolejnego zjebanego klienta. Jakby Metro wyszło na Epika, Stima, GOGa i Ugeja (jebać Ordzina), to nikt by powieką nie mrugnął. A ceny na tych platformach mogłyby być konkurencyjne względem siebie.
Mnie tam bardziej wkurwia fakt, że dystrybutorzy wciąż masturbują się do DRMów i znowu podpięli chujowe Denuvo do gierki.
No dobra, ale i tak chuj im w uszy, bo ludzie potrafią złamać zasrane Denuvo. Sytuacja z tą grą jest jakaś wyjątkowo zjebana.
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
No dobra, ale i tak chuj im w uszy, bo ludzie potrafią złamać zasrane Denuvo. Sytuacja z tą grą jest jakaś wyjątkowo zjebana.
Ano jest. Burza w szklance wody, ale jakby nie zrobili bait and switch na dwa tygodnie przed wydaniem, pewnie by nie było takiej chryi.
A z Denuvo jest taki problem, że żre zasoby kurwa jebana. Z tego co czytałem ostatnie łamania nie wyłączały tego draństwa, tylko je obchodziły - co jednak oznacza, że nawet w wersji od wujka pizda działa w tle.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Ano jest. Burza w szklance wody, ale jakby nie zrobili bait and switch na dwa tygodnie przed wydaniem, pewnie by nie było takiej chryi.
A z Denuvo jest taki problem, że żre zasoby kurwa jebana. Z tego co czytałem ostatnie łamania nie wyłączały tego draństwa, tylko je obchodziły - co jednak oznacza, że nawet w wersji od wujka pizda działa w tle.
To prawda, obejście nie usuwa zabezpieczenia, tylko je omija, a ono nadal zżera zasoby. Usunięcie tego kurewstwa byłoby mocno, mocno upierdliwe.
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
To prawda, obejście nie usuwa zabezpieczenie, tylko je omija, a ono nadal zżera zasoby. Usunięcie tego kurewstwa byłoby mocno, mocno upierdliwe.
Dlatego ostatnio ograniczam się z zakupami tylko do GOGa. Mam zamiar głosować portfelem i na pohybel DRMom.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top