Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

X-21 - Geneza

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Jako narcystyczny ideał człowieka, który własnoręcznie, jako jedyny, pobudzał te forum do życia (nie musicie mi dziękować), pozwolę sobie zaprezentować czym jest X-21, zgodnie z tym, czego dowiedziałem się od paru osób na tym forum.

1. X-21 to poważne forum. Nie ma w nim miejsca na gównośmieszkowanie, jak na jakimś chanie. W razie wątpliwości, co do poważnego podejścia wszystkich użytkowników do rozwoju forum od dnia początkowego, proszę odnieść się do następujących tematów:
1a. https://x-21.pl/viewtopic.php?f=7&t=3
1b. https://x-21.pl/viewtopic.php?f=2&t=4

2. Na X-21 miejsce jest tylko na Quality Content. Moderatorzy, jako Strażnicy owego Contentu, będą srogo karać za nieprzystosowywanie się do wysokich standardów jasno określonych nigdzie. Jako wzór należy się tutaj odnieść do wątków zalinkowanych w punkcie pierwszym, a także:
2a. https://x-21.pl/viewtopic.php?f=4&t=72
2b. https://x-21.pl/viewtopic.php?f=2&t=33
2c. https://x-21.pl/viewtopic.php?f=5&t=129
2d. https://x-21.pl/viewtopic.php?f=5&t=98
itp.

3. Głównym celem forum jest odbudowanie starego X-21, dawniej clearsky.pl. Wszystko ma być tak samo, by przywrócić dawny klimat i zdrową społeczność. Forum które upadło z powodu braku użytkowników i ograniczonej tematyce do rozmów jest skazane na sukces, jeżeli reaktywuje się je jako forum o niczym z 5x mniejszą bazą aktywnych użytkowników. W końcu sztywne fora od lat prężnie się rozwijają, a miejsca bez kontroli jakości każdej wypowiedzi umierają jedno za drugim.

4. Jeżeli nie podoba Ci się kierunek obrany w punkcie 3, to znaczy, że jesteś nie z nami, a przeciwko nam. Chcesz, żeby forum upadło i je zamknięto, bo jesteś bardzo wrednym, irytującym i nużącym małym trollem. Strażnicy Quality Contentu bezbłędnie potrafią zinterpretować Twoje posty.
Missile napisał:
Sam pamiętasz, że radziłeś zamknąć to w pizdu bo i tak nic z tego nie będzie.
Missile napisał:
No przecież mogę Ci zacytować reaktor.
Missile napisał:
Pisałeś wyraźnie, że rozwijanie foruma nie ma sensu, m.in. z powodu fejsbuka i innego syfu.
Infernal napisał:
Ten part, w którym piszę, że nie będzie pomysłu na żaden konkretny kierunek, czy ten w którym mówię, że nie chce mi się angażować jak dawniej?
Missile napisał:
Wybacz, wprost tego nie napisałeś, ale chyba zgodzisz się, że można było odnieść wrażenie, że właśnie to masz na myśli.


5.
Missile napisał:
Nawet gdyby był zerowy ruch i brak jakichkolwiek perspektyw, czy mimo wszystko nie można się udzielać normalnie?

Tak więc czat służy wyłącznie do normalnych rozmów przy zerowej aktywności użytkowników. Wszystko w ramach zdrowego i zrównoważonego odbudowywania dawnego X-21, a także budowania zdrowej, aktywnej i bogatej społeczności. Jeżeli bezmyślnie sądzisz, że dyskusja przy zerowym ruchu to paradoks, to chyba przyszedłeś tu tylko trollować.

6. Wolno używać wyłącznie memów i ripost, które podobają się Świętej Trójcy. Co jest memem rakowym, a co memem spełniającym warunki Quality Contentu? Otóż sprawa jest bardzo prosta i intuicyjna.
Przykład dobrych memów: Twój Stary, masz na zębach, chyba Ty, spierdoks
Przykład złych memów: Twoja Stara

7. Jeżeli używasz złych memów i czasami się nawet z nich śmiejesz (!), to masz 13 lat i nie wyrosłeś z gimbazy.

Lista dorosłych użytkowników:
MCaleb
Lenin
Missile

Lista dzieci:
Spierdoks, z którym strasznie ciężko się gada (zwłaszcza na privie, spytajcie Miski!) i dzieciuch ostateczny: Infernal
Jego niedoskonały klon: Enzo
Leeter
Solve

8. Solve znalazł się na powyższej liście, ponieważ moim genialnym planem jest mu się podlizać, wplątać w wojenkę rozpętaną przeze mnie jedynego dla podbudowania własnego ego, a także nastawić go przeciwko Trójcy. Jako istota doskonała jestem mistrzem manipulacji. Patrz: wstęp do tematu.

9.
Missile napisał:
Całość sprowadza się do tego, że chcesz się bawić w debila i przeobrazić to pustkowie w swoją piaskownicę, gdzie będziesz mógł do woli cieszyć się własnym spierdoleniem i trollować resztkowych userów.
Mój tajny plan zdobycia poparcia Solvika, a następnie pozbycia się go i zostania rootem został zdemaskowany, jednak nie poddaję się. Wszakże to Jam jest forum i beze Mnie nic nie ma. Domagam się więc rang i zaszczytów godnych Mej osoby. Nie mogę bez nich żyć.

10. Trójca nigdy nie ma bólu dupy. Ty masz ból dupy.

11. W ramach dowodu na w/w możemy zawsze zbanować 1/4 aktywnych użytkowników i prężnie rozwijać forum dalej zgodnie z powyższymi punktami.

12. Z racji jaśnie określonego kierunku rozwoju forum, a także wyraźnie wyznaczonych standardów temat ten może istnieć co najwyżej do następnego zalogowania się kogoś z Trójcy. Jeżeli masz okazję go przeczytać, uznaj się za Mego Proroka i przekazuj Me mądre i nieskazitelne Słowo. I stosuj się do punktów, a nie ciągle rakujesz.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
ad 1,2 - jeśli nie widzisz różnicy między tym a swoim shitpostingiem a'la post którego treść stanowi jeden obrazek, to gz
ad 3 - hiperbolizuj motzniej
ad 4 - OJEJ MIZLE ŹLE PRZYTOCZYŁ WYPOWIEDŹ SPRZED 4 MIESIĘCY
ad 5 - patrz ad 3
ad 6 - j.w., poza tym co innego jedna twoja stara, a co innego twoja stara co 30 sekund
ad 7,8,9 - try harder
ad 10 - wylewasz żale esejem na 10000 znaków ale to my mamy ból dupy, nie Ty, gz
ad 11 - patrz ad 5
ad 12 - przypierdalaj się 9999 razy do braku tematyki forum, sam nie podsuń niczego + ojej jaka śmieszna ironia

słów jeszcze kilka na temat Twej zacnej osoby. Jesteś męczący, wiecznie pierdolisz to samo, non stop trollowanie na poziomie samosi i riposty 13 latka, zresztą nawet normalna rozmowa z Tobą po chwili przypomina przekomarzanie się z przemądrzałym bachorem, który wszystko wie lepiej i musi udowodnić to całemu światu. Śmierdzi od Ciebie piwnicą na kilometr i duszę się momentami tym smrodem. Dopierdalasz się do każdej wypowiedzi jak by miało Ci to poprawić smutną egzystencję, czekasz tylko aż ktoś odpowie Ci na Twoim poziomie a wtedy "HAHA triggered". Gdybyś śmieszkował i pisał na jako takim poziomie to możesz sobie nawet o ciężarówkach, mopach czy w/w Ugandzie tematy zakładać, niestety Ty ograniczasz się często do kupy i siku, pierdolisz czasem od rzeczy że głowa boli. Jeśli znajdziesz mi choć jedną osobę poza enzem, której rozmowy z Tobą dostarczają przyjemności, oddam Ci moderatora i dorzucę odgrzybiacz do piwnicy. Piszemy Ci 100 razy że Twoje żarty i teksty wywołują myśli samobójcze u osób postronnych, ale Ty uparcie zapierasz się, że to Ty jesteś fajny, że to adminy się nie znajo - ile, kurwa, można? Swoboda wypowiedzi na forum była i jest duża ale nie jest to Twoja prywatna piaskownica, skoro mówimy Ci non stop że coś jest nie tak to przemyśl to, albo się dostosuj, albo nas przekonaj do swoich racji, albo wypierdalaj.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
^ Nie umiem czytać - the post.

Kiedy już odniesiesz się do głupoty wszystkiego, co do tej pory wypisywałeś i napiszesz coś ciekawszego niż 10 linijek inwektyw, które oczywiście przekonają wszystkich, że to mnie boli dupa, a nie Ciebie, to może nawet potraktuję to poważnie. xD

Inba jest przednia, warto było wrócić.

Siku i kupa.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
To nie były inwektywy, ładnie Ci wyjaśniłem dlaczego nie lubią Cię dzieci w piaskownicy i nie chcą się z Tobą bawić. Podziękuj.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top