Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

We Happy Few

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Czy znacie grę We Happy Few? Jeśli nie, to polecam się zapoznać i śledzić. Akcja dzieje się w alternatywnej rzeczywistości Anglii lat 60, a gra jest połączeniem książek Rok 1984, Nowy wspaniały świat i... czerpie również trochę z BioShocka, ale wbrew pozorom nie jest żadnym jego klonem. Przyznam się bez bicia, że przegrałam tylko 20 minut - na więcej niestety nie mam ani czasu ani możliwości, chociaż chciałabym cholernie. WHF jest na Steamie w wersji z wczesnym dostępem, a do premiery jeszcze trochę, także gra jest jeszcze ciut zabugowana i niedorobiona. Ale twórcy pracują nad swoim dziełem na bieżąco, przyjmując sugestie graczy i nie strzelając fochów na krytykę.
Gameplay ma dużo ciekawych opcji, a pewne rzeczy są fajnie rozbudowane (np tworzenie potrzebnych przedmiotów). Dużo nie pograłam, ale póki co bardzo mi się podobało. Zapowiada się interesująco. :)
...jakkolwiek polecam kupić grę już po premierze, kiedy stanie się "gotowym produktem".
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107491
Chujnia... Chyba zainteresuję się tym zwrotem pieniędzy, kurwa mam nauczkę żeby nie kupować nic w early access, choćby chuj wie jak zajebiście się zapowiadało. ;(
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,033
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top