Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Uwagi, propozycje, zgłoszenia

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Temat zbiorczy - piszcie tutaj swoje uwagi odnośnie forum, pomysły, sugestie, żale etc. Jeśli macie jakiś konkretny pomysł na forum - chętnie wysłuchamy. Może brakuje Ci jakiegoś działu? Masz pomysł na czym forum powinno się skupić? Widziałeś gdzieś jakiś fajny bajer i chciałbyś aby znalazł się też u nas? Może chciałbyś opłacić serwer na kilka lat? Daj znać.

Możecie również pisać swoje uwagi odnośnie administracji oraz pozostałych użytkowników, choć wolelibyśmy uniknąć publicznych zadym, więc w miarę możliwości załatwiajcie zatargi między sobą - mail, PW, SB, ustawka pod blokiem, wszystko jedno.

//EDIT: Zmieniłem nazwę tematu, przecież wiadomo, że odnosi się do forum (kategoria "Sprawy forum") - Slv.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Dobra z racji tego co widzę i doświadczam mam kilka następujących próśb/sugestii gwoli rozszerzenia bbcodu.
Wypiszę w szeregu IMO najważniejszych do najmniej ważnych. Pozwolę sobie bez opisów bo wszyscy wiedzą co dane tagi robią.
Po pierwsze najważniejsze: dodanie tagu
.
Po drugie, embedowanie jutubów tagiem [youtube]
Po trzecie, opcjonalne, [mp3]
Do ostatniego przydałoby się znajść aprobowany hosting póki dropbox jeszcze działa gdyż niedługo działać przestanie.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Lenny Weisstein napisał:
Po pierwsze najważniejsze: dodanie tagu
.
Po drugie, embedowanie jutubów tagiem [youtube]
Po trzecie, opcjonalne, [mp3]
Do ostatniego przydałoby się znajść aprobowany hosting póki dropbox jeszcze działa gdyż niedługo działać przestanie.
  • Spoiler dodany
  • YouTube dodany
  • Audio dodane
YouTube wymaga podania linku youtu.be, nie zwykłego, skopiowanego z paska adresu.
Tag audio obsługuje wszystko to, co i HTML5 potrafi łyknąć (a właściwie to przeglądarka), więc męczcie się, ile dusza zapragnie. Sugeruję nie nadużywać tych tagów.
kthxbai
 

Valentino

Użytkownik
Dołączył
9 Styczeń 2017
Wiadomości
36
Punkty z reakcji
0
Punkty
6
Jak już anime dostało swój dział, to może osobny dla filmów i seriali/animacji niebędących anime?
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Dodałem tag video do WEBMów. MP4 może też łyknie. Tag jest w fazie testów i może zostać wyłączony bez ostrzeżenia.

Działu na filmy i seriale nie będzie, masz póki co od tego odpowiedni temat.
 

Valentino

Użytkownik
Dołączył
9 Styczeń 2017
Wiadomości
36
Punkty z reakcji
0
Punkty
6
MCaleb napisał:
Działu na filmy i seriale nie będzie, masz póki co od tego odpowiedni temat.


Tak, wiem, Postowałem tam.
Będzie musiał w takim razie póki co wystarczyć.
Proponuję jeszcze-
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
IMO osobny dział na temat seriali i filmów miałby więcej sensu niż osobny dział na muzykę. W tym drugim mamy na ten moment trzy tematy i raczej nie widzę perspektyw na kolejne - równie dobrze można by je przenieść do "O wszystkim". Natomiast osobny dział na seriale i filmy powinien przynieść o wiele więcej tematów.
Dla mnie optimum byłoby pozostawienie działu "Muzyka" i dodanie "Filmy i seriale". I tak lada moment dział "Konsole" wyleci w kosmos.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Zrobiłem, teraz trzeba poprzenosić odpowiednie tematy ;)
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Dobrze by było jakby się tu nie odjaniepawlało klawiszowanie i zaczęto informować o zmianach rang, ich powodach i takich tam pierdołach, które być może by mogły zainteresować część starych wyjadaczy.

Bo jak nie to idę założyć własne forum. O.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Grupy wróciły do starego porządku, każda kolejna zmiana będzie ogłaszana tutaj. Decyzja była podjęta szybko, wczoraj wieczorem, a sam nie miałem czasu nikogo informować, bo nie było mnie przy w domu, przy kompie, a jedynym medium kontaktu był tel.
Za jakiś czas Fantomy rozlecą się w drobny mak - są pozostałością po starym forum, obiektem utworzonym z powodu mojego sentymentu do przeszłości. Na dzień dzisiejszy taka ranga (IMO) nie jest potrzebna, ponieważ nie mamy czego wyróżniać, wszyscy zachowują się tak samo, może dlatego, że nie ma się też gdzie wykazać. Ludzie ze starego forum, którzy mieli tę rangę, wiedzą, czym na nią zasłużyli. Tak Enzo, jak Infernal i Strzelec byli kiedyś rdzeniem społeczności i chciałbym, by nadal tak pozostało, bo po prostu na nich liczę. Wiem, że minęło kupę czasu, sytuacje poszczególnych osób zmieniły się diametralnie, ale, jak widać, są w stanie poświęcić co najmniej tę chwilkę dziennie, by wleźć na witrynę. I nie mówię tu o jakimś pisaniu postów na pierdyliard znaków, w których dominować będzie styl wysoki.

Lenek dostał awans na moda globalnego, uzasadniam to bieżącym wkładem w "rozwój" forum.
Zainteresowanych zachęcam do dyskusji, tych mniej zainteresowanych również.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Jedyne co mi się nie podobało w zmianach to brak możliwości edycji własnych shoutów w razie kolejnych śmieszkoCalebów i brak reaktora. Poza tym z kolorkami łatwiej było rozróżnić na szybko kto co pisze na SB.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Ogłoszenie!
Dnia dzisiejszego, wieczorem, wyłączeni zostaną Fantomi – ranga zostanie usunięta, a użytkownicy, którzy do niej należeli, przejdą do grupy zwykłych użytkowników. Jednocześnie zresetowane zostaną wszystkie ostrzeżenia. Decyzja została podjęta jakiś czas temu, ale chcieliśmy dać temu pomysłowi dojrzeć. Każdy wystartuje z czystą kartą, będzie mógł się wykazać. Nabór jest otwarty - każdy, kto wykaże się aktywnością i wkładem w rozwój naszej małej społeczności będzie mógł zostać nagrodzony rangą Fantoma.

W przyszłym miesiącu przewiduję konkurs z nagrodami, proszę o rozsądne propozycje.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Co do konkursu z nagrodami to proponowałbym nagrodę dla osoby, która wymyśli tematykę w jakiej powinno rozwijać się forum, jakaś gra komputerowa, anime, mango, woda, hemoglobina, co tam komu wpadnie do głowy, bo musimy w końcu się wyspecjalizować w czymś coby google nas widziało. I z takich bardziej ludzkich pomysłów:

turniej w chińczyka/kierki/szachy na kurniku - w sumie pomysł podsunął Enzo
załóż temat w dowolnym dziale poza Humorem, który w miesiąc uzyska najwięcej postów (wyłączając posty autora)
namaluj walentynkę dla Solvego
konkurs na najlepszą autorską pastę
konkurs na najlepszą zmyśloną recenzję dowolnej gry, coś jak Grand Seks z Tato
konkurs na najlepszą anegdotę związaną z segregowaniem odpadów
konkurs na najlepszą przeróbkę zdjęcia Kowka
konkurs na najlepszy film o czołganiu. Nagraj jak się czołgasz w centrum handlowym, na rynku, autostradzie, toalecie publicznej, po szkle, rozżarzonym wunglu - najlepszy/najniebezpieczniejszy pomysł wygrywa
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
[youtube]https://youtu.be/zi8ShAosqzI[/youtube]​

System reputacji został uruchomiony na forum. Teraz każdy może ocenić posty innych użytkowników.
Nie tylko powinno to usprawnić feedback, ale również ułatwić podliczanie głosów w przypadku konkursów.
Bawcie się dobrze.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Ja to tak tylko przypomnę o zdjęciu wszystkim warnów. Reputacja - wreszcie, aprobuję, choć gdyby była możliwość rozbudowania systemu (punkty ujemne) to byłbym za.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Osty zdjęte, ujemne punkty włączone :)
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom laborantów, dodaliśmy funkcję zmieniania treści nieistniejących postów, oczywiście dostępną dla wszystkich.

Jest to "Odpowiedz", "Nowy temat" i "Wyślij".
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top