Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Szyfrowanie dysków

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Jaki program do szyfrowania dysków możecie mi polecić? Żeby był względnie łopatologiczny i nie narobił jakichś szkód. ;)
A, i jeszcze mam pytanie, sorry że laickie: czy po zaszyfrowaniu dysku ktoś, np serwisant, jest w stanie sprawdzić legalność systemu albo wytropić jakiś piracki programik? Jak to działa?
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Zacznijmy od pierwszego, podstawowego pytania, które powinno się pojawić przy każdym zapytaniu o szyfrowanie dysków, czy masz tam tak wrażliwe dane, że wolisz je utracić niż pozwolić aby ktoś się do nich dobrał?
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Fred post_id=1535 time=1497995850 user_id=57 napisał:
Zacznijmy od pierwszego, podstawowego pytania, które powinno się pojawić przy każdym zapytaniu o szyfrowanie dysków, czy masz tam tak wrażliwe dane, że wolisz je utracić niż pozwolić aby ktoś się do nich dobrał?

Nice try, FBI.
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Proszę mje tu nie śmieszkować.
Chcę zaszyfrować dysk zewnętrzny, na którym mam różne ważne dane, ale nie wiem dokładnie co i jak, stąd taki temat.
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Możesz użyć wbudowanego w Windows BitLockera, nawet daje sobie radę, można ustawić uwierzytelnianie za pomocą hasła.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top