Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Szity

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Pogadajmy o gównianych grach, których nie warto kupować nawet na promocji. Mogą to być zarówno niskobudżetowe szity, jak i gry "z wyższej półki", którym ten fakt nie przeszkadza być gniotami.

Ostatni gniot na który trafiłam to Solarix. Zwiódł mnie klimatyczny trailer i zapewnienia, że rzekomo gierka nawiązuje do klasyków takich jak System Shock czy Dead Space. Postanowiłam nie sugerować się negatywnymi recenzjami na Steamie i odżałowałam pięć juro. Zainstalowałam grę, odpaliłam i już po kilku minutach doszło do mnie, że zrobiłam błąd.
Solarix owszem, nawiązuje do System Shock i Dead Space, tyle, że wygląda jak ich ubogi (bardzo ubogi) krewny. Pierwsze, co rzuca się w oczy to beznadziejny gameplay. Gameplay jako całość. Pierwszy z brzegu przykład – postać za wolno chodzi. Po drugie, dźwięki irytują maksymalnie. Monotonny odgłos człapania i idiotyczne dźwięki podczas skoku, do tego równie wkurzający głos naszej „przewodniczki”… A jeśli dołączymy do tego jeszcze biedną grafikę i kiepskie animacja przeciwników, to zrozumiemy sami, dlaczego gra ma tyle negatywnych recenzji.
Przegrałam w to raptem 40 minut i wymiękłam. Może to trochę za mało, żeby ocenić grę jak należy, ale nie miałam już najmniejszej ochoty brnąć dłużej przez tę kiszkę. A plus jest taki, że przetestowałam jak działa system reklamacji na Steamie i zwrócili mi kasę. ;]
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top