Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

StarWarsy

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
O proszę, nowy teaser wyszedł...
[youtube]https://youtu.be/zB4I68XVPzQ[/youtube]
...więc jest dobra okazja, żeby założyć ten temat.

Mamy tu jakichś fanów SW? Ja osobiście jestem, a kiedyś miałam niezłego hysia na punkcie Gwiezdnej Sagi. Potem jakoś mi przeszło, ale sentyment pozostał. Potem napiszę coś więcej, bo jestem w pośpiechu. :*
Zapraszam do dyskusji. :)
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Lou post_id=1345 time=1492241999 user_id=58 napisał:
Mamy tu jakichś fanów SW?
Może nie tyle fan, co sympatyk – mam trzy pierwsze części na blureju :E Nie oglądałem wcześniejszej odsłony, więc ciężko mi się wypowiedzieć na temat ww. trailerka. O, może dzisiaj obejrzę!
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
Ja podobnie jak Solve, fanem nie jestem, ale lubię. Na VII epizodzie byłem w kinie, nie byłem tylko na tym ostatnim (Rogue One: A Star Wars Story), ale na ten pójdę, nie ma co. Zapowiada się elegansio i ciekawie. Wrzucę tu jeszcze trailer do nowej części gry z serii Star Wars, a mianowicie, "Star Wars: Battlefront 2". Ma mieć być kampanie, co fajnie, a akcja ma się rozgrywać między VI a VII epizodem.
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Odnośnie najnowszej części SW to byłem, widziałem, podobało mi się.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top