Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Słuchawki

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Zakładam temat tutaj, nie w komputerach bo chodzi o słuchawki-słuchawki, a nie takie z mikrofonem co się przez nie ryczy "wypierdalaj pedale" jak cię ktoś ustrzeli w Kąter Srajku.
No.
Jakich słuchawek używacie, czy jesteście z nich zadowoleni? Należę do osób niewybrednych i używam dousznych słuchawek za 30-40 zeta. Zresztą mojemu odtwarzaczowi mp3 też dużo brakuje do miana porządnego sprzętu, więc nie warto inwestować w nic lepszego. Lepszego w sensie jakieś wyjebane w kosmos słuchawki za 66666666666666669 zł. Na telefonie muzyki nie słucham, bo mi szkoda baterii.
Ostatnio zaczęłam rozważać kupno nausznych, ale w sumie to nie wiem w co warto by było zainwestować. Jak pisałam, nie muszą być jakieś zajebiste, ale nie chcę też kupić totalnego gówna...
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Zakładam temat tutaj, nie w komputerach bo chodzi o słuchawki-słuchawki, a nie takie z mikrofonem co się przez nie ryczy "wypierdalaj pedale" jak cię ktoś ustrzeli w Kąter Srajku.
No.
Jakich słuchawek używacie, czy jesteście z nich zadowoleni? Należę do osób niewybrednych i używam dousznych słuchawek za 30-40 zeta. Zresztą mojemu odtwarzaczowi mp3 też dużo brakuje do miana porządnego sprzętu, więc nie warto inwestować w nic lepszego. Lepszego w sensie jakieś wyjebane w kosmos słuchawki za 66666666666666669 zł. Na telefonie muzyki nie słucham, bo mi szkoda baterii.
Ostatnio zaczęłam rozważać kupno nausznych, ale w sumie to nie wiem w co warto by było zainwestować. Jak pisałam, nie muszą być jakieś zajebiste, ale nie chcę też kupić totalnego gówna...
Używam trzech par słuchawek:
  • Blaupunkt Comfort Acoustica
  • JVC HA-S360
  • Sony MDR-XD150
Kiedyś przewinęły się też jakieś AKG i Sennheiserki, ale to było dawno temu :)
 

Ropasiak

Użytkownik
Dołączył
8 Styczeń 2017
Wiadomości
89
Punkty z reakcji
5
Punkty
8
Wiek
26
Lokalizacja
Grodzisk Maz
Osobiście mam Sennheiser HD439, dziewczyna studiuje muzykologie i skoro ona ich używa ucząc się do kształcenia słuchu itp. to jednak o czymś to świadczy :E

Do tel i ogólnie jako pchełek używam SoundMagic E10M jak dobrze pamiętam
 
Ostatnia edycja:

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
dziewczyna studiuje muzykologie i skoro ona ich używa ucząc się do kształcenia słuchu
Do tego cytatu pasuje tylko "xD".

Jak "studiuje muzykologie", powinna kupić Grado, skoro się zna. Tyle.
 

Ropasiak

Użytkownik
Dołączył
8 Styczeń 2017
Wiadomości
89
Punkty z reakcji
5
Punkty
8
Wiek
26
Lokalizacja
Grodzisk Maz
No niestety pół mieszkania zajebane pianinami Yamahy, a i Beta się domaga kasy

Poza tym te słuchawki są świetnie zneutralizowane z responsywnym dołem i górą. Świetnie przez to nadają się do słuchania klasyki jak Bach, Mozart, a Jaskółka Villanelle Haliny Mickiewiczówny czy Cello Suite No. 1 Bacha to po prostu ach...

A no i hardbasy też brzmią na tym zajebiście
 
Ostatnia edycja:

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
A znacie może jakiś godny uwagi model z wymiennym kablem?
 

Ropasiak

Użytkownik
Dołączył
8 Styczeń 2017
Wiadomości
89
Punkty z reakcji
5
Punkty
8
Wiek
26
Lokalizacja
Grodzisk Maz
Jaki budżet? Bo i moje Senki mają wymienny kabel :E Zresztą jest sporo słuchawek z wymiennym kablem, ale no wypadałoby podać budżet
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Ojej. Do 200 zł.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top