Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Screeny z gier, czyli co tu się od***ało

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
680
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
W tej nitce wrzucamy nasze screeny z gier. Warunki: screen musi zawierać znaczne ilości śmiechu, żalu, wtf-u lub raka.

Ja zaczynam, a na pierwszy ogień idzie Nikita Szabla, którego dotknęła samotność i korzystając z atrybutów swego wygimnastykowanego ciała postanowił sobie obciągnąć. Mimo wszystko zachował kulturę i rzucił do mnie przyjazne "Priviet" (dziarsko przetłumaczone przez Uttę na "Siemanko") kiedy się przybliżyłem. Klasa.
 

atikabubu

Użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2017
Wiadomości
53
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
Mukashi mukashi... Znaczy ten, dawno dawno temu, w czasie gdy Lost Alpha było bogiem bugiem (alfą znaczy), jechałem ci ja samochodem przez Outskirts, aż tu nagle SRRRRRRRU blowout, a że był specjalnie oskryptowany, to mnie pięknie wyjebało do bunkra w Lost Factory... Jakież było moje zdziwienie, gdy mój stalowy rumak postanowił mi wiernie towarzyszyć...
 

PMG

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2017
Wiadomości
24
Punkty z reakcji
0
Punkty
1
Telekineza w Battlefield 1942. Zrobiłem skrina w idealnym momencie nie będąc świadom, co właściwie udało mi się uchwycić. ;)
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Ragdolle z HL2 w głupich pozach zawsze na propsie:

klik
klik2
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Ahhhh te stare gry :3
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Nieśmieszne i namolne karachanowe gimbo-przegrywy z R* pozdrawiają zdrową wspólnotę.

HfHbXIq.jpg
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Easter egg z nowego Dooma

141203A4B82ED514EF6EEFBB2ACE0FDA9C2D95FB
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top