Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

S.T.A.L.K.E.R.

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
No i chuj. Ważne jak gra.
Zew Prypeci średnio gra. Chociaż sam mechanizm gry jest o niebo lepszy niż w Cieniu Czarnobyla. I w przypadku tej serii jakość fabuły jest odwrotnie proporcjonalna do jakości grafiki. Nie zależy mi jakoś nadmiernie na zajebistych efektach, ale miło byłoby nacieszyć ślepia.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Breaking news: gry się starzejo. Chociaż fakt faktem CoP prosto z płyty wygląda kałowato, w ogóle nie wykorzystali potencjału. Teraz to ja tego nawet tego nie dotykam bez Atmosfeara, Absolute Structures i Absolute Nature. Ale gdy już się je wrzuci, to jest czym nacieszyć oko, pod warunkiem, że sobie człowiek dobierze odpowiednie opcje przy instalacji w/w modów. Hint: słonko, a nie dark'n'edgy.

Gunslinger nie wyjdzie nigdy.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Breaking news: gry się starzejo.
Srsly? To za dużo na mój wątły umysł.
Podkusiłeś mnie, kurwa, zainstalowałem CoPa, Absoluty, Atmosfeara i polonizację (bo stim). Muszę przyznać, że zaczęło to wyglądać interesująco. W końcu goła ziemia nie błyszczy w generowanym słońcu jak psu jajca na wiosnę. Teraz zombie, którego postrzeliłem, rzuca się w trawie i nie jest podany jak na widelcu. Fajnie zmieniono też HUD, teraz przynajmniej nie zasrywa połowy widoku ikonkami. Jestem zadowolony, daję soga.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top