Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rootin Tootin Cowboy Shootin 2 🐎

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Jako że ostatnimi czasy internety zalały doniesienia o nowej części westernowego GTA więc i ja postanowiłem sprawę obadać. Ogółem po godzinnej sesji z grą uznałem że jest to symulator jazdy konnej z okazyjnymi przerwami na strzelanie, skórowanie i oglądanie gówna toczącego się spod końskiego ogona. Polecam fanom My Little Pony, jednak fani GTA powinni grę zostawić. Ogromnym ułatwieniem w grze będzie zastosowanie odpowiedniego narzędzia np. kleszczy w celu ciągłego trzymania przysku odpowiedzialnego za galop. Najważniejszy ficzer w grze, czyli końska defekacja nie jest kontrolowany jednak przez gracza więc mogę wystawić jedyne 4/10.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Czasami umierając z nudów przy singlu GTA 5 marzyło mi się, żeby wszystkie auta zastąpić końmi i nakurwiać 50 km/h max.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Ale powiem Wam, że klepnąłbym w symulator kobyły. Nie mam PS4, ale coś czuję, że grudzień mi ją sprezentuje.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Czyżbyś po switchu czuł niedosyt wyjebywania hajsu?
Tu już nawet nie chodzi o wyrzucanie hajsu w błoto, bo ze Switcha korzystam często i dobrze się bawię. Nie wiem czy tak samo byłoby z PS4, bo to stacjonarka, a ja raczej mam mało czasu, żeby wygodnie zasiąść z padem przez TV i napierdalać w gierki. Właśnie dlatego jeszcze nie kupiłem konsoli.
Masz dużo ciekawsze tytuły na PS4 niż RTCS2.
Dej.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top