Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Rimworld - zbuduj i zarządzaj swoją bazą na krańcu wszechświata

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
"RimWorld opowiada o losach trzech ocalałych rozbitków statku kosmicznego, którzy budują kolonię na obrzeżach wszechświata. Zainspirowany westernowym klimatem Firefly, zaawansowaną symulacją Dwarf Fortress oraz epicką skalą Diuny i Warhammera 40,000

Dbaj o nastroje, potrzeby i zdrowie poszczególnych kolonistów. Weź udział w rozbudowanej symulacji potyczek. Twórz stroje, budowle i broń z metalu, drewna, kamienia, tkanin czy egzotycznych, futurystycznych materiałów. Walcz z pirackimi bandami, zacofanymi technologicznie plemionami, dzikimi zwierzętami i starożytnymi mechanoidami. Przy każdej grze odkrywaj nowy, wygenerowany świat. Buduj kolonie w różnych strefach klimatycznych począwszy od pustyni, przez dżunglę, po tundrę, każda z wyjątkową florą i fauną. Rozwijaj i zarządzaj kolonistami z niepowtarzalnymi historiami, cechami i umiejętnościami. Łatwo nauczysz się grać z pomocą subtelnego nauczyciela SI.

Wydaje mi się, że sam opis powinien być wystarczający do zainteresowania was tym indykiem. Powyższy opis jest nie do końca prawdziwy bowiem nie koniecznie musimy zaczynać z trzema ocalałymi, możemy zacząć z jednym, który znudził się życiem w luksusie i postanowił zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda życie i przygody o których do tej pory tylko czytał. W grze musimy umiejętnie zarządzać swoimi osadnikami, którzy mają różne potrzeby, umiejętności, wady i zalety. Niektórzy będą uzależnieni od narkotyków, inni będą w wiecznej depresji, a jeszcze inni będą wiecznie zadowoleni ze świata, który ich otacza. Przy tworzeniu gry mamy do wyboru trzy tryby sztucznej inteligencji, jedna będzie nam powoli zwiększała trudność gry, druga pozwoli nam na w miarę spokojny rozwój naszej kolonii, a trzecia będzie kompletnie nieobliczalna i będzie popadać ze skrajności w skrajność, raz dostaniemy trochę zasobów za free innym razem napadną na nas znacznie przeważające siły z wrogo nastawionej osady.

Gra aktualnie znajduje się w Early Access w cenie 28$ i jak to opisują producenci gra jest aktualnie niemal wolna od bugów i w pełni zbalansowana, a pozostaje w Early Access bo chcą dodać jeszcze trochę zawartości.
“We're not sure how long the game will be in Early Access. That said, it's fully playable, low in bugs and balanced now. We're just not sure how much more additional free content we're going to add before calling it done.

To be clear - we might end development soon, or we might continue it for years. Please buy the game only if you want to play it as it exists now - not based on what it might some day become.”

Na koniec trailer
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,033
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Wydaje mi się, że sam opis powinien być wystarczający do zainteresowania was tym indykiem. Powyższy opis jest nie do końca prawdziwy bowiem nie koniecznie musimy zaczynać z trzema ocalałymi, możemy zacząć z jednym, który znudził się życiem w luksusie i postanowił zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda życie i przygody o których do tej pory tylko czytał. W grze musimy umiejętnie zarządzać swoimi osadnikami, którzy mają różne potrzeby, umiejętności, wady i zalety. Niektórzy będą uzależnieni od narkotyków, inni będą w wiecznej depresji, a jeszcze inni będą wiecznie zadowoleni ze świata, który ich otacza. Przy tworzeniu gry mamy do wyboru trzy tryby sztucznej inteligencji, jedna będzie nam powoli zwiększała trudność gry, druga pozwoli nam na w miarę spokojny rozwój naszej kolonii, a trzecia będzie kompletnie nieobliczalna i będzie popadać ze skrajności w skrajność, raz dostaniemy trochę zasobów za free innym razem napadną na nas znacznie przeważające siły z wrogo nastawionej osady.

Gra aktualnie znajduje się w Early Access w cenie 28$ i jak to opisują producenci gra jest aktualnie niemal wolna od bugów i w pełni zbalansowana, a pozostaje w Early Access bo chcą dodać jeszcze trochę zawartości.


Na koniec trailer
Temat ma prawie pół roku, a ja nie odpisałem... Obejrzałem trailery, gejmpleje i dzisiaj to zainstaluję na swoim kompie. Lubię produkcje typu Terraria i Starbound, więc to na pewno też mi będzie odpowiadać. Ktoś więcej grał?
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Ja ostatnio znów zacząłem grać w Rimworld żeby zobaczyć co się zmieniło z ostatnim patchem i doszło parę rzeczy :)
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,033
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Ja ostatnio znów zacząłem grać w Rimworld żeby zobaczyć co się zmieniło z ostatnim patchem i doszło parę rzeczy :)
Grałem w Rimworld przez kilka kolejnych dni z rzędu. Jest to bardzo rozbudowana gra, skomplikowana, z zaawansowanym systemem emulacji świata i ekonomii. Nie powiem, jest trudna, ale tylko na tyle, na ile się jej pozwoli. Po prostu trzeba myśleć :p Wciąga nieziemsko, więc co chwilę trzeba zerkać na zegarek. Gorąco polecam fanom strategii, Terrarii i Tibii (xD).
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top