Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Retro gaming

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Jakiś czas temu facebook przywitał mnie takim oto newsem: klik

Nie wiem, czy chciałabym wydać 400 zł tylko po to, żeby popykać w gierki, w które grałam 25 lat temu u kolegi z klasy w podstawówce, ale na pewno sam fakt, że coś takiego się pojawi jest interesujący.
Co do starych gier to (nie)stety nie jestem ich koneserem. Wiadomo, wspomnienia rzecz święta etc, nie chodzi tu o grafikę czy inne rzeczy tego typu, po prostu wolę mechanikę współczesnych gier. Tak jakoś. I chuj.

I jeszcze taka ciekawostka
Niegdyś byłam fanką GB, nawet mam GBC, ale od dłuższego czasu nijak mnie to już nie jara. Jakkolwiek taka nakładka wydaje się być interesująca - najbardziej w GB we współczesnych czasach irytuje brak podświetlanego ekranu...
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Ja planuję ogarnąć sobie Raspberry PI 3 z RetroPie do takiej zabawy w emulację starych konsol. Te wszystkie wynalazki są obliczone na wyciągnięcie łatwej kasy bazując na sentymencie. Mógłbym kupić takiego NES mini czy SNES mini jakby tam było dużo więcej gier lub ew. możliwość dogrania gier.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Fred post_id=1557 time=1499770425 user_id=57 napisał:
Ja planuję ogarnąć sobie Raspberry PI 3 z RetroPie do takiej zabawy w emulację starych konsol. Te wszystkie wynalazki są obliczone na wyciągnięcie łatwej kasy bazując na sentymencie. Mógłbym kupić takiego NES mini czy SNES mini jakby tam było dużo więcej gier lub ew. możliwość dogrania gier.
Tak trochę to, co Fredek napisał. RPi 3 jest za połowę ceny (ja kupiłem na firmę za 140 zł). Cóż, to jest żerowanie na kasie sentymentalnych graczy (czyt. hubi1).
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top