Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

REGULAMIN FORUM

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Jedenaście prostych zasad by żyło się lepiej™

1. Bedom bany.
1. Każdy użytkownik zobowiązany jest do segregowania odpadów.
2. Użytkownicy nie stosujący się do powyższego nakazu, otrzymają upomnienie w postaci nagany, która wystosowana zostanie jako reprymenda, a stanowić ją będzie ostrzeżenie.
3. Użytkownik, który zaimponuje administracji swoją postawą środowiskową i rozwiąże specjalny test segregacji odpadów (plastik, szkło, papier), otrzyma odznakę "Przyjaciele Lasu".
5. Kowek oficjalną waifu X-21.
5. Nie było pkt 4, ale za to są dwa pkt 5.
6. Zakaz rozmawiania o tym, ile Missile sprzedał kont w World of Tanks.
7. Maksymalna wysokość sygnatury to 100 pikseli (administracja - 120). Jeśli użytkownik przekroczy rozmiar lub jego sygnatura w istotny sposób bagatelizowała będzie problem segregacji odpadów, dostanie dożywotni zakaz wstępu do Klubu Przyjaciół Lasu.
8. Nie tolerujemy osób o innej orientacji niż heteroseksualna i wyznaniu innym niż rzymskokatolickie, cyganów, satanistów, murzynów, żółtków, eskimosów, transwestytów, żydów, masonów, cyklistów, kapitalistów, lewaków, rudych, łysych, kulturystów, weganów, wegetarian, bezglutenowców, anemików, coachów, grzesiaków, otaku, foliarzy, ciapatych, arabów, Zygmunta Chajzera, feministek, ślizgonów, zdrajców ojczyzny, Diabła, Lucyfera i rasistów.
9. Każdy użytkownik, rejestrując się na forum, automatycznie dołącza do Stowarzyszenia Fanatyków Musli, którego maksyma brzmi: "Jedno serce, jedno bicie, Musli kocham ponad życie" (dopuszczalne jest również stosowanie skróconej formy: "Musli is coming"). W związku z powyższym, zabrania się propagowania innych zbożowych produktów śniadaniowych, w szczególności płatków kukurydzianych.
10. Każdy użytkownik, który przez miesiąc nie otrzyma żadnego ostrzeżenia, otrzyma ostrzeżenie.
18.III.a/15c. Absolutny zakaz podpierdalania walonków walających się w poprzek korytarza bez uprzedniego pisemnego zezwolenia bezpośredniego przełożonego, wyłożonego albo założonego, zwłaszcza jeżeli te mają w cholewę włożoną nienapoczętą lub już napoczętą butelkę wódki.
23. Miska służy tylko do miskowania.
69. Zakaz rozsypywania psów w kuchni po 22.
148. Prawo działa wstecz.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Sram na regulamin :x
 

Strzelec

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
28
Punkty z reakcji
0
Punkty
1
Cześć, jestem Pszczeletz i jestem protestanckim cygano-satanisto-negro-azjato-eskimoso-transwestytą. Ponadto jestem żydo-masonem, czczę niewidzialna rękę wolnego rynku, ale wszystko powinno być wspólne. Mam długie, rude, łyse włosy, ćwiczę często na siłowni, ale nie mam dobrych przyrostów, bo soja daje za mało białka, a mój ulubiony bezglutenowy chleb za mało węglowodanów, co nie pomaga także przy mojej anemii. Lubię chińskie bajki, historię i geopolitykę folii Stretch. Moje prawdziwe imię i nazwisko to Zygmunt Chajzer i wychowałem się w Ślizgonostanie, to taki mały kraj przy granicy z Turkmenistanem, gdzie panuje anarcho-feminizm. Kiedyś zdradziłem omyłkowo swoją ojczyznę. Byłem także w kościele satanistycznym, ale zostałem wyrzucony za zdradę Szatana. Rasistów też kiedyś zdradziłem.
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Ja proponuję inny regulamin.

1. Bedom bany.
 

Omni

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
80
Punkty z reakcji
1
Punkty
6
Witam,
jako człowiek w świecie obytym co to z niejednego śmietnika jadł, chciałem zasugerować zmianę w regulaminie, mianowicie zaś dodanie 12 punktu, celem zmylenia przeciwnika.
12a) Magister Jerzy Przyjaciel Młodzieży- Wszyscy szanujemy tego człowieka, jako, że on obalił całą jedynkę, a my jeno połówki.
12b) Regulamin odnosi się z szacunkiem do fundamentów na których stoją (w tej kolejności od spodu do wierzchu, od meritum do pierdół)) Chany, Cywilizacja (Która część, to już jak kto woli, imię Sida Meiera też wysławiamy) oraz nasz Naród z jego tradycjami i świętościami. W związku z tym wszyscy postępujemy zgodnie z zasadą, będącą spuścizną tych rzeczy, a mianowicie:
12c) Zakaz śmienia się.

Teraz uwagi do regulaminu w bieżącej formie:
#8: tolerujemy cyklistów?
#8.2: Czy jeśli ktoś wyznaje Madocaism, który wpisuje sie w nurt nauki kościoła rzymskokatolickiego, ale jest przy tym otaku, to jest tolerowany?
#8.3 Tolerujemy Alchemików?
I pytanie ogólne, czy regulamin zezwoli sprzedawać uran czeczeńcom?
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Muad'Dib napisał:
#8: tolerujemy cyklistów?
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie.
Muad'Dib napisał:
#8.2: Czy jeśli ktoś wyznaje Madocaism, który wpisuje sie w nurt nauki kościoła rzymskokatolickiego, ale jest przy tym otaku, to jest tolerowany?
Nie, chyba że przejdzie na wiarę staro-cerkiewno-słowiańską.
Muad'Dib napisał:
#8.3 Tolerujemy Alchemików?
Tak. Obu.
Muad'Dib napisał:
I pytanie ogólne, czy regulamin zezwoli sprzedawać uran czeczeńcom?
Tylko jeżeli dobrze zapłacą.
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Ahh, a więc to jest ten regulamin, do którego nikt nie ma zamiaru się stosować, w końcu jakoś trzeba zbierać te ostrzeżenia :twisted:
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Sugeruję poprawkę do punktu 8 lub nowy punkt. Domagam się bana dla wszystkich coachów i mówców motywacyjnych. Można to ująć w punkt ósmy jako wyżej wymienione osoby lub po prostu zabronić tego w osobnym punkcie.
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Dobra, kto podpierdolił parę kaloszy walających się przed moim biurem?

Wprowadzam nową zasadę numer 18.III.a/15c - Abnsolutny zakaz podpierdalania walonków walających się w poprzek korytarza bez uprzedniego pisemnego zezwolenia bezpośredniego przełożonego, wyłożonego albo założonego, zwłaszcza jeżeli te mają w cholewę włożoną nienapoczętą lub już napoczętą butelkę wódki.
 

Alechemik

Użytkownik
Dołączył
30 Grudzień 2016
Wiadomości
78
Punkty z reakcji
0
Punkty
6
Lokalizacja
Prywatna willa JP2
Punkt 69
Zakaz rozsypywania psów w kuchni po 22.
1429293784_py5niv_fb_plus.jpg
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Wprowadzono stosowne poprawki. Przy okazji z całej mocy zapewniam, że forum nigdy nie tolerowało, nie toleruje i nie będzie tolerować największego raka naszej planety, jakim jest coaching, rozwój osobisty i grzesiak.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Wprowadzono poprawki. Mamy dwa pierwsze podpunkty, proszę traktować to jako celowe hehe śmieszkowanie tudzież stawianie obu zagadnień na równi, a nie leniwość.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top