Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Polityka - newsy z kraju i ze świata

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Otwieram polityczny, czyli co tam dzieje się na świecie. Wrzucajcie warte uwagi newsy z kraju i ze świata, z naciskiem na takie, których próżno szukać w głównych portalach informacyjnych. Można również prowadzić dyskusje na tematy polityczne, lecz bez nadmiernych gównoburzy.

Na początek proste pytanie ode mnie - skąd czerpiecie wiedzę o tym, co dzieje się na świecie? Wszystkie polskie serwisy, które obadałem, są niesamowicie stronnicze. Kiedyś korzystałem z gazeta.pl, ale strasznie zeszli na psy. Zero informacji ze świata, te z Polski podawane wybiórczo, a jak jakiś news jest kontrowersyjny i większość nie zgodziłaby się z przedstawianym punktem widzenia - wyłączane są komentarze. Kpina. Onety, wp, interie, dzienniki, tvny - wszystko sprawdzane, wszystko ssie, z zagranicznych obadałem cnn i bbc ale to jeszcze większy rak, a innych nie znam, więc za propozycje byłbym wdzięczny.

Zacznę z artykułem o Malmo, czyli mieście z którego spierdalają nawet Polacy.
 

Omni

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
80
Punkty z reakcji
1
Punkty
6
[youtube]https://youtu.be/lcRixrgRBF0[/youtube]
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Osobiście nie sprawdzałem jeszcze tego, ale znalazłem niedawno na necie tego typu rozpiskę:
C20UN2ZUoAElOzN.jpg

Sam natomiast o świecie najwięcej dowiaduję się z The Onion, a od spraw polskich mam ASZ Dziennik.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
>good for confirming your existing opinions but bad for convincing others
>dwa rodzaje źródeł z prawej i lewej
M8 to jest najwyklejszy circlejerk. To jakby prawiczek się powoływał na Golonkę.

Co do źródeł informacji powiem jedno i postaram się to skrócić najlepiej jak potrafię.

Dawniej systemy polityczne były dobierane według systemu jednowymiarowego. Jedynie oś x. Prawica i lewica.
Na dzień dzisiejszy mamy system dwuwymiarowy. Wygląda on mniej-więcej tak.
compass_20100321.png

Obecne media, a więc i podążające za nimi ograniczone fhuj umysły, kierują się takim systemem.
Wiemy jednak, że istnieje więcej wymiarów. Lecz myślące w 3 wymiarach jednostki są znaczną mnieszością. Sam do nich należę. A mediów idącą tą drogą nie ma w ogóle.
Tyle ode mnie.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Missile post_id=789 time=1486386738 user_id=48 napisał:
No i zapieniłem się. Jak można świadomie rozpierdalać własny kraj, pozwalając na osiedlanie się takiej ilości darmozjadów, którzy nie chcą dopasować się zasad panujących w danym miejscu? Szwecja, Szwaby i inne państwa, które przyjęły tych miłych panów, teraz płacą wysoką stawkę za swoją głupotę. A zapłacą jeszcze większą. Te polityczne gadki wywołują u mnie ogromny, nieograniczony niczym dupospin...
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Dobrze sobie czasem obejrzeć Wątłego. Tutaj nawet mu się nie chce specjalnie mięsem rzucać. Ale fragment od 11 minuty mnie ujął. Jeśli ktoś nie rozumie populizmu, na tym właśnie polega.
[youtube]https://youtu.be/zKOsOlLFxlY[/youtube]
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
https://www.amnesty.org/en/latest/news/2017/05/us-military-admits-failures-to-monitor-over-1-billion-worth-of-arms-transfers/
Ale głupi ci Amerykanie, broń za miliard dolanów im spadła z ciężarówki.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top