Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Ostatnie 4-5 lat w branży gier

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
to;dr: w co gracie/graliście w ciągu ostatnich kilku lat? Co polecacie? Gatunki gier dowolne.

Zakładam temat bo od wspomnianych 4-5 lat mam gigantyczny problem żeby wsiąknąć w jakąś grę. Ostatnio udało mi się to ze Stalker Anomaly, gdzie spędziłem pewnie jakieś 150 godzin, no ale ileż można.

Próbowałem Wiedźmina, GTA V, nowego CoDa (xD), far krajów, hitmanow i wielu innych gówien. Przy niektórych był fun, ale nic spektakularnego. Większość odpada już po gejplejach na jutube. Czy zostaje mi ogrywanie starych tytułów czy może moglibyście polecić coś, co wyszło na przestrzeni ostatnich kilku lat i nie jest przesiąknięte bliżej niesprecyzowana, ale wszystkim znaną tandetą?
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
GTA V, Wiedźmin 3, Black Desert Online. Reszta ogólnie chuj.
 

Enzo

Aktywny użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
220
Punkty z reakcji
39
Punkty
28
Lokalizacja
ODDAJCIE NAM FASZYSTOWSKIE ŚWINIE I SB, SYGNATURY
Trzeba mieć nieźle przeoraną odbytnicę, żeby grać w grę o piłce nożnej, która ma "soccer" w tytule.

Cho do GTA Online, od dawna chcieliśmy mieć z Pimpkiem dziecko. No i Undertale'a w końcu ograj, bo znając Twoją nieheteronormatywną naturę, to pewnie nie grałeś.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Ja tam nabiłem 120h w MGS5 w tym roku. Dwa lata temu 180h na PS3, ale że mi zdycha to dokupiłem wersję pecetową.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Trzeba mieć nieźle przeoraną odbytnicę, żeby grać w grę o piłce nożnej, która ma "soccer" w tytule.

Cho do GTA Online, od dawna chcieliśmy mieć z Pimpkiem dziecko. No i Undertale'a w końcu ograj, bo znając Twoją nieheteronormatywną naturę, to pewnie nie grałeś.

Undertale za słaba grafika, a Pimpek wzgardził forum, więc ja wzgardzam Pimpkiem.

MGS5 fajny pomysł, dziękować.
 

Enzo

Aktywny użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
220
Punkty z reakcji
39
Punkty
28
Lokalizacja
ODDAJCIE NAM FASZYSTOWSKIE ŚWINIE I SB, SYGNATURY
z27634203QTwarze-Ronaldo-i-Messiego-negatywnie-zaskakuja-w-e.jpg


Nawet ładna ta lepsza gra o piłce.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top