Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Neon Genesis Evangelion

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
6e4.png

Zacznijmy nowy dział od ulubionego anime wszystkich stulejarzy.

Seria kontrowersyjna i rodząca wiele pytań:
Czemu siłami zbrojnymi dowodzi alkoholiczka?
Czy Kaworu to najbardziej wymuszona postać w historii anime?
Czy Asuka jest jebalna tylko, gdy jest nieprzytomna?
Czy masywna stuleja Shinjiego byłaby w stanie przyćmić rozmiary Twojej Starej?
Jaki % populacji, który ostał się po Drugim Pierdnięciu został przeruchany przez Gendo?
Czemu The Ending of Evangelion ma jeszcze mniej sensu niż zakończenie oryginalnej serii?
Dlaczego Anno tak bardzo chciałby ruchnąć własną matkę?
Czy Inf kiedykolwiek weźmie się za obejrzenie rebuildów?

To i wiele więcej czeka na Was w anime, które oglądali jeszcze Rzymianie podczas zdobywania Kartaginy.

Osobiście uważam, że pomimo Freuda pojawiającego się nawet w lodówce Misato, gmatwaniny fabularnej i absolutnego spierdolenia mózgowego głównego bohatera warto sobie tę serię przyjąć. Nie jest masakrycznie długa, a wiele scen i postaci zachodzi na długo w pamięć. Jeżeli ktoś nie potrafi przetrawić mechów tak samo jak ja, to nie powinien się zniechęcać. Walki dużych robocików to akurat najmniej warta uwagi zawartość tej produkcji i nie przejmuje pikseli na monitorze na zbyt długo. Osobiście, jako fanatykowi Ace Combat 3, podobało mi się śledzenie motywów, które autorzy gry zaczerpnęli z tego anime. Nie polecam ludziom, którzy nie lubią kina psychologicznego, bo to jak być Sebiksem i jechać do Afryki na wakacje.
 
Ostatnia edycja:

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Re: Neon Genesis Evangelion


Obejrzałem wszystko, co wyszło związane z NGE, muszę przyznać, że spierdolenie na maksa, ale ogląda się to dobrze. Bardziej gównianego bohatera głównego nie widziałem nigdzie, Asuce warto byłoby odjąć pierwszą literę z imienia, a Misato... O niej nie mam nic do powiedzenia. Walki mechów są, ale nie męczą, większość serii to filozofia i domysły. Jest masa niedopowiedzeń, wątków niejasnych, wiele nawiązań do religii. Inteligentni ludzie będą się dobrze bawić, Sebiksy pójdą rwać Karyny w remizie. Dziękuję za uwagę.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Re: Neon Genesis Evangelion

Sölve napisał:
Misato... O niej nie mam nic do powiedzenia.

O niej wystarczy powiedzieć, że to best grill. Sama kupuje piwo, przynosi do chaty zapewne pięciocyfrowe wypłaty, umie obchodzić się ze spluwą i dać wpi*rdol, wie jak się ubrać, a jej problemy emocjonalne ledwo pojawiają się na radarze upośledzenia umysłowego przeciętnej postaci w tym anime. Waifu material.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Re: Neon Genesis Evangelion

Infernal napisał:
Sölve napisał:
Misato... O niej nie mam nic do powiedzenia.

O niej wystarczy powiedzieć, że to best grill. Sama kupuje piwo, przynosi do chaty zapewne pięciocyfrowe wypłaty, umie obchodzić się ze spluwą i dać wpi*rdol, wie jak się ubrać, a jej problemy emocjonalne ledwo pojawiają się na radarze upośledzenia umysłowego przeciętnej postaci w tym anime. Waifu material.
W sumie racja, była najnormalniejsza w tej jaskini spierdolenia... Reszta była albo jakaś pojebana, albo jakaś pojebana.
 

Omni

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
80
Punkty z reakcji
1
Punkty
6
Re: Neon Genesis Evangelion

Świetny animiec, obejrzałem razem z EOE parę miesięcy temu. Ale jakąś opinie konkretną, recenzję wydam może po 10 obejrzeniu, szalenie ciężko to wszystko przekompilować.
Odpowiadając na pytanie OP:
Czemu siłami zbrojnymi dowodzi alkoholiczka?
Pijacki bełkot/10, zresztą piwo to nie alkohol
Czy Kaworu to najbardziej wymuszona postać w historii anime?
Wymuszona może nieee, ale na pewno najbardziej rozdmuchana w skali całego animca w stosunku do tego jaki ma czas antenowy.
Czy Asuka jest jebalna tylko, gdy jest nieprzytomna?
O to trzeba już zapytać Shinjiego, w końcu:
Został z nią sam jako chyba ostatni/pierwsi/jedyni ludzie na jebanym pustkowiu jakim stała sięZiemia po EOE. A warto dopomnieć, że to w sumie druga najbardziej znienawidzona osoba przez niego, zaraz po Ojczulku.

Top. Kek.
Jaki % populacji, który ostał się po Drugim Pierdnięciu został przeruchany przez Gendo?
Gendo wyruchał wszystkich. A Gendo wyruchała Rei. Trzecia. Która została przez niego stworzona z jego zmarłej żony, którą przerobiło na atomy. Którą to pewnie też Gendo wcześniej ruchał, chyba, że Shinji był adoptowany.

Ja pierdole.
Czemu The Ending of Evangelion ma jeszcze mniej sensu niż zakończenie oryginalnej serii?
Po mojemu ma więcej sensu, niż zakończenie oryginału, które jest pokazem slajdów i może najwyżej służyć EOE za suplement.

Uważam, że spierdolenie Shinjiego nie jest złe, jest sensownie pokazane od każdej strony w animcu. No i NGE miało bohatera emo-pizdusia zanim to było modne.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Re: Neon Genesis Evangelion

Nie chce mi się odpowiadać spoilerem na spoiler, więc teraz piszę, że jak nie widziałeś to spi*rdalaj i nie czytaj.

Infernal napisał:
Czy Asuka jest jebalna tylko, gdy jest nieprzytomna?
Muad'Dib napisał:
O to trzeba już zapytać Shinjiego, w końcu:
Został z nią sam jako chyba ostatni/pierwsi/jedyni ludzie na jebanym pustkowiu jakim stała sięZiemia po EOE. A warto dopomnieć, że to w sumie druga najbardziej znienawidzona osoba przez niego, zaraz po Ojczulku.
Blablabla, Shinji nabrał trochę mózgu i zrozumiał, że życie nie polega na tym, że jest milusio, wygodnie i każdy się kocha i trzeba próbować ludzi zrozumieć i walczyć z ich spi*rdoleniem, więc po zamienieniu się w żel i wykąpaniu się w myślach wyżelowanej Asuki zrozumiał, że ta ma nasrane i w sumie to ma fetysz do bycia duszoną, bo Freud jej walnięta matka lubiła wszystko dusić, ale miała problem rozróżnić lalkę od własnego dziecka. Blablabla.

Muad'Dib napisał:
Infernal napisał:
Czemu The Ending of Evangelion ma jeszcze mniej sensu niż zakończenie oryginalnej serii?
Po mojemu ma więcej sensu, niż zakończenie oryginału, które jest pokazem slajdów i może najwyżej służyć EOE za suplement.

Pokaz slajdów będący psychologiczną projekcją wyżelowanego Shinjiego miało więcej sensu niż jakieś Saszele, formacje aniołów, włócznie i gigantyczna Rei.

Muad'Dib napisał:
Uważam, że spierdolenie Shinjiego nie jest złe, jest sensownie pokazane od każdej strony w animcu. No i NGE miało bohatera emo-pizdusia zanim to było modne.

Jest bardzo złe. Anime ma mnóstwo emo spi*rdolin, ale bycie ślamazarą, która absolutnie nic nie robi poza jojczeniem i stękaniem jak jej jest źle pomimo bycia w lepszej sytuacji niż pewnie 99% ludzi na planecie, to już nowy poziom bycia niedoj*bem. Wszyscy, których znam i których w ogóle obchodzi moja egzystencja umierają? Ha, lepiej sobie kucnę i postękam.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Re: Neon Genesis Evangelion

Infernal napisał:
Jest bardzo złe. Anime ma mnóstwo emo spi*rdolin, ale bycie ślamazarą, która absolutnie nic nie robi poza jojczeniem i stękaniem jak jej jest źle pomimo bycia w lepszej sytuacji niż pewnie 99% ludzi na planecie, to już nowy poziom bycia niedoj*bem. Wszyscy, których znam i których w ogóle obchodzi moja egzystencja umierają? Ha, lepiej sobie kucnę i postękam.
I właśnie to mnie najbardziej wkurwiało w serii. On nie był emo, był zwyczajną lamą, która nic nie robiła. Jakoś reszta postaci potrafiła zmusić się do działania, a ten, kurwa, pływał sobie w LCL :D
 

Omni

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
80
Punkty z reakcji
1
Punkty
6
Re: Neon Genesis Evangelion

Sölve napisał:
Infernal napisał:
Jest bardzo złe. Anime ma mnóstwo emo spi*rdolin, ale bycie ślamazarą, która absolutnie nic nie robi poza jojczeniem i stękaniem jak jej jest źle pomimo bycia w lepszej sytuacji niż pewnie 99% ludzi na planecie, to już nowy poziom bycia niedoj*bem. Wszyscy, których znam i których w ogóle obchodzi moja egzystencja umierają? Ha, lepiej sobie kucnę i postękam.
I właśnie to mnie najbardziej wkurwiało w serii. On nie był emo, był zwyczajną lamą, która nic nie robiła. Jakoś reszta postaci potrafiła zmusić się do działania, a ten, kurwa, pływał sobie w LCL :D
Niezgadzam się z wami i tyle. To się nazywa kontrast, w porównaniu do reszty postaci. NGE bez chodzącej inkarnacji stulejarstwa i spierdolenia nie byłoby NGE, tylko jakimś pół dupy zza krzoka.
Gustus de Gustibus, jak się uważa, że Shinjiego wogóle w NGe nie powinno być, to sądzę, że lepiej sobie obejrzeć jakiegoś Łonpanczmana
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Jeśli mnie wzrok nie myli, Evangaylion jest na Netfliksie… Ciekawi mnie, co tam się odjebało.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Mi tam się podoba co tu się odjebało z tymi cycatami przy przenosinach. No i netflixowanie w 1999+20, lel.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Jeśli mnie wzrok nie myli, Evangaylion jest na Netfliksie… Ciekawi mnie, co tam się odjebało.

O panie, faktycznie. Zabieram się 3 raz za oglądanie, może tym razem przejdę przez te mechy na początku. Mam nadzieję że będzie później za to jakaś rekompensata w postaci cycków czy coś.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top