Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Najlepszy program do odtwarzania muzyki to...

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
...no właśnie?
Kiedyś przez wiele lat używałam Winampa, po jego śmierci przesiadłam się na Foobara, a teraz testuję Clementine i bardzo mi się ten program podoba, chyba nawet bardziej niż Foobar.
A jak u was, czego używacie?
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
IMO foobar na Windę, a na luniksa deadbeef :)
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Clementine odkryłam właśnie dzięki luniksowi. ;) Instalowałam na Ubuntu różne randomowe odtwarzacze w ramach testów i ten mi jakoś przypadł do gustu, a potem połapałam się, że przecież Clementine ma też wersję na windę.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
U mnie w 99% przypadków MOC. Niezwykle szybki i leciutki, a poza tym głównie zamiast playlist używam go w formie menedżera plików. Deadbeef jest elo ale używam go tylko do odpalania plików dźwiękowych jeśli muszę na nie kliknąć, czyli głównie gdy przeglądam pliki jakichś gier. Wszystko ofc na Ubuntu.
Dawniej też przeszedłem przez etap Winampa i Foobara. Na tablecie używam inspirowanego Winampem AIMP, sprawdza mi się świetnie a w dodatku ma fajne funkcje typu wyłączenie po czasie czy ustawienie alarmu/budzika.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Lenek właśnie przypomniał mi o AIMP-ie. Gdy jeszcze miałem netbooka, używałem go codziennie. Fajny odtwarzacz. Gdy straciłem netbooka, przerzuciłem się na lżejsze odpowiedniki :)
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Lata temu używałem Winampa, następnie przerzuciłem się na Foobara i tak trwa do dziś. Na Windzie.
Na linuchu używałem BoomBoxa, a później przerzuciłem się na Clementynkę, którą sobie bardzo chwalę.

Przy okazji mam pytanie do publiczności - czy na Androidzie jest jakiś dobry odtwarzacz? Mam muzykę przy sobie, ale player wbudowany w telefon w ogóle mi się nie podoba. Jest coś dobrego na Google Play Store?
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Na andruta AIMP i nic innego Ci nie będzie potrzebne. Wbudowane odtwarzacze to zazwyczaj dziadostwo, nie ma co się nimi przejmować.
W sumie przydałoby mi się coś w stylu MOC na Androida.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Na Androida polecam Powerampa, mnóstwo opcji, świetny korektor, znacznie poprawia jakość dźwięku. Bezpłatnie dostępny jest tylko dwutygodniowy trial, ale oczywiście pełną wersję można pobrać z innych źródeł. Używam go już chyba ze 3 lata, nie ma mowy żebym na coś zmienił.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Missile post_id=1131 time=1488991545 user_id=48 napisał:
świetny korektor, znacznie poprawia jakość dźwięku.
triggered
Masz Ty rozum i godność człowieka? Nagrania przechodzą mastering – tam jest już włączony korektor i kształtowanie szumu. Nagrania są przeznaczone do odsłuchu „as-is”, poza tym mocno wątpię w jakość zastosowanych wzmacniaczy w telefonach z Androidem (nie mówiąc już o innych podzespołach w torze dźwiękowym), bo przez moje ręce przewinęło się już kilka telefonów wyższej klasy, a żaden nie zrobił na mnie wrażenia. Korektory są dla marudnych lam, Mozzil, dla marudnych lam :D
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
No więc poprawmy "jakość dźwięku" na "pozytywne wrażenia przy słuchaniu muzyki" i będzie po problemie. :E Testowałem kilka odtwarzaczy, Poweramp ma największe możliwości konfiguracji, co za tym idzie najprzyjemniej się go użytkuje i słucha na nim muzyki. Ściongnij, potestuj, powinien Cię przekonać.
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Zaczęłam używać Spotify i jestem teraz szczęśliwym człowiekiem. <3
A tak, jeśli mam potrzebę posłuchania czegoś spoza Spotify, używam Clementine.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top