Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Konsole

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Są tu osobnicy posiadający jakieś konsole? Nowe, stare, obojętnie. Pogadajmy se o nich, no chyba że gardzicie. xD
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Są tu osobnicy posiadający jakieś konsole? Nowe, stare, obojętnie. Pogadajmy se o nich, no chyba że gardzicie. xD
/me posiada konsole!
  • Sony PSTV
  • Sony PS3
  • Nintendo 3DS XL
  • Nintendo Switch
O dziwo, najczęściej gram na PS3, ale najwięcej przegranych godzin mam na Switchu :p
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Myślałem przez lato czy nie kupić sobie po taniości jakiegoś używanego PS3. Ostatecznie rok akademicki potwierdził, że w sumie to mam wyjebane na granie w gry i byłyby to raczej słabo spożytkowane pieniądze (+ wydatki bo TV Licence się sam nie opłaci). Wpadnę do kumpla raz na jakiś czas, urwę mu łeb w Mortal Kombat, jedna sesja mi starcza na pół roku.
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Ja obecnie jestem na etapie rozważania kupna PS4, ale czy coś z tego wyniknie to nie wiem.
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
Posiadam:
Playstation
Playstation 2
Playstation 3
Xbox 360
Nintendo SNES
Pegasus
Gameboy Color
Nitnendo DS
Nintendo 3DS
Miałem PSP, planuje odzyskać.
A z tych co nie miałem planuje Xbox, Wii, a z nowych PS4.

Najczęściej gram Gameboy Color, Nitendo DS jeżeli chodzi o handheldy, a jeżeli o stacjonarne to SNES, Playstation 2, Xbox 360.
Pewnie dopisałbym też Playstation 3, ale zaraz po tym jak posiadłem i doszedłem do połowy Red Dead Redemption i Castlevanii Symphony of the Night okazało się, że muszę wyczyścić i zrobić konserwacje. Czeka, czeka, niedługo już się doczeka (pewnie w przyszłym miesiącu).

ps. >Pogadajmy se o nich, no chyba że gardzicie. xD
Ja nie gardze, przeciwnie, lubię.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Posiadam:
Playstation
Playstation 2
Playstation 3
Xbox 360
Nintendo SNES
Pegasus
Gameboy Color
Nitnendo DS
Nintendo 3DS
Miałem PSP, planuje odzyskać.
A z tych co nie miałem planuje Xbox, Wii, a z nowych PS4.

Najczęściej gram Gameboy Color, Nitendo DS jeżeli chodzi o handheldy, a jeżeli o stacjonarne to SNES, Playstation 2, Xbox 360.
Pewnie dopisałbym też Playstation 3, ale zaraz po tym jak posiadłem i doszedłem do połowy Red Dead Redemption i Castlevanii Symphony of the Night okazało się, że muszę wyczyścić i zrobić konserwacje. Czeka, czeka, niedługo już się doczeka (pewnie w przyszłym miesiącu).
Ehe, a weź wymień działające :D
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
Wszystkie oprócz 3DSa który na Ciebie czeka i właśnie PS3 : P

Ze wszystkich bym polecił... każdą : D Każda mi sprawia wiele frajdy, ale jeżeli ktoś chce bogatą bibliotekę gier i nie przeszkadza mu, że gra ma więcej jak rok czy dwa to ze stacjonarnych polecam Playstation 2 i Playstation 3/Xbox 360, a z handheldów Nintendo DS i PSP (PSP nadaje się też świetnie do gier z PSXa i ma możliwość podpięcia do TV) oraz klasyczny Gameboy Color, a jeżeli komuś brak podświetlenia to Gameboy Advance SP.
 
Ostatnia edycja:

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Także ziściło się i załatwiłem sobie jakiś czas temu platejszyn 3. Poza tym że potrzebuję drugiego PADa do grania z ziomkiem w coopy, jakoś działa. Nakupiłem nieco tanich gier (sporo za całe 50p/sztuka), większość z nich raczej ssało, część wydało się choć ciut ciekawe, przynajmniej wreszcie przejdę GTA4. W każdym razie - na razie jestem zadowolony. Że to temat słabo przeze mnie badany, jakie eksklusyfy polecacie?
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Także ziściło się i załatwiłem sobie jakiś czas temu platejszyn 3. Poza tym że potrzebuję drugiego PADa do grania z ziomkiem w coopy, jakoś działa. Nakupiłem nieco tanich gier (sporo za całe 50p/sztuka), większość z nich raczej ssało, część wydało się choć ciut ciekawe, przynajmniej wreszcie przejdę GTA4. W każdym razie - na razie jestem zadowolony. Że to temat słabo przeze mnie badany, jakie eksklusyfy polecacie?
Nie znam eksklusyfów, ale zagraj w GTA IV, GTA V. Jak lubisz przygodowo-platformowe, to zapierdol w Odin Sphere Leifthrasir, będziesz zadowolony. Może Red Dead Redemption?
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
GTA4 akurat cisnę, mam wydanie Episodes from Liberty City. 5 niby też mam ale po co grać w betę jak mam pełną wersję na piecu. Red Dead Redemption mogę rozważyć choć musiałbym znaleźć kopię w rozsądnej cenie. Odin cośtam dostępne będzie tylko przez PS Store jak mniemam?
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
GTA4 akurat cisnę, mam wydanie Episodes from Liberty City. 5 niby też mam ale po co grać w betę jak mam pełną wersję na piecu. Red Dead Redemption mogę rozważyć choć musiałbym znaleźć kopię w rozsądnej cenie. Odin cośtam dostępne będzie tylko przez PS Store jak mniemam?
Tak przypuszczam - nie mam pewności, bo Sony mnie zbanowało za piractwo :p
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top