Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Initial D

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Jedyne anime jakie do tej pory oglądałem dłużej jak 10 minut bez myślenia "geeez ale shit".

Opis zaczerpnięty z filmwebu:
Takumi Fujiwara jest synem właściciela lokalnego sklepu z tofu. W nocy Fujiwara rozwozi zamówienia 10-letnim samochodem AE86 Sprinter Trueno. Jednej nocy przypadkowo napotyka na drodze jednego z szefów drużyny Red Suns, Takahashi Keisuke i bez większych problemów zwycięża pojedynek samochodowy. Keisuke nie mogąc znieść takiej porażki postanawia odnaleźć nieznanego kierowcę i wyzwać go na rewanż. Takumi przyjmując wyzwanie, zapoczątkował nową legendę.

Przed chwilą skończyłem oglądać ostatni odcinek i jak dla mnie spoko. Zapewne jeszcze kiedyś wrócę. Ktoś oglądał? Ktoś kojarzy? Jak wrażenia?
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Oglądać nie oglądałem, ale soundtrack znany jest z wielu memicznych przeróbek związanych z driftem - udanym i nieudanym.
[youtube]https://youtu.be/YT6fiTysiMM[/youtube]

Nie myślałem wcześniej nawet o zaczepieniu tej serii, mimo iż o niej wiedziałem. Skoro jednak godna jest polecenia, to wciągnę ją na listę "do oglądnięcia w najbliższej przyszłości".
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
A potem kupisz AE86 i miasto maczet zapłonie :D Initial D nie oglądałem, ale mam zamiar, tyle że nie wiem, kiedy znajdę czas. Chyba najbardziej znam je z Running in the 90's :p
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Meme anime, którego nikt nie widział, ale każdy przesłuchał.
Niestety z lekka tasiemiec, więc priorytet żaden.
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
Ja jak najbardziej kojarzę. Obejrzałem z zapartym tchem całe w nieco ponad tydzień i od tej pory jestem w tym tytule zakochany po uszy. Zanim go obejrzałem to miałem z nim kontakt poprzez jego parodie w różnych anime oraz muzykę . Muzyki słuchałem wcześniej, bo tak mam, że słucham sobie soundtracki jak dobry krążek jakiegoś wykonawcy, a i też zwyczajnie lubię takie klimaty muzyczne. No i cóż, pewnego dnia, jakoś początkiem naszej polskiej złotej jesieni ruszyłem z buta z tym jak się okazało, MAJSTERSZTYKIEM. Pierwszy sezon wysadził mnie z laczków, to jest mistrzostwo którego się nie dało w moim odczuciu powtórzyć w późniejszych seriach. Najlepsza muzyka, najlepsze wyścigi, najlepszy klimat, najlepsze... wszystko. Tam po prostu wszystko pykło. Z tego sezonu potrafię do dziś niektóre odcinki oglądać po parę razy. No ale żeby nie było, że mówię tylko o pierwszej serii. Druga seria, trzecia seria no i czwarta też, stoją na bardzo wysokim poziomie, muzyka również jest mistrzowska, wyścigi się bardzo przyjemnie ogląda, wiele moich ulubionych kawałków właśnie z tych późniejszych serii pochodzą. No ale potem, jakoś powietrze opadło, coś się zaczęło psuć. Jak jeszcze piątą serie oglądało mi się bardzo przyjemnie, tak szósta, "Final Stage" jest dla mnie kompletną porażką, ALE... z finalnym werdyktem poczekam aż sobie poczytam mangę. Co prawda z tego co słyszałem zdania raczej nie zmienię, ale z oficjalnym werdyktem jednak się wstrzymam. Nic nie mówiłem o animacji. Powiem krótko, albo się komuś spodoba albo nie, proste.

Chłopaki, proszę zapiąć pasy :!: i odpalać Initial D!
NK6be0P.jpg
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
MCaleb post_id=985 time=1487784089 user_id=52 napisał:
Oglądać nie oglądałem, ale soundtrack znany jest z wielu memicznych przeróbek związanych z driftem - udanym i nieudanym.

Ja własnie wpadłem na Initial D dzięki soundtrackowi. Gdzieś kiedyś wszedł mi jakiś filmik przed oczy z fajnymi bitem, zaglądnąłem w komentarzach z czego pochodzi, przesłuchałem parę kawałków i stwierdziłem, że można by zobaczyć do czego zrobili taki fajny soundtrack.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top