Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Gry na tablety i telefony

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Polećcie jakieś fajne gry na tablet, darmowe oczywiście. Gatunek obojętny, na tablecie gram w co bądź i chętnie przetestuję różne tytuły, od popierdółek typu kryształki do jakichś bardziej rozbudowanych gier. Ktoś coś?
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Ostatnio grałem w Plague Inc. Całkiem fajnie zaraża się cały świat własnoręcznie stworzoną chorobą :D Masa możliwości, modyfikacje genetyczne itd. Polecam!
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
Ja ostatnią grę w którą grałem na komórkę to ta:
Castlevania: Dawn of Sorrow
Jest to port z DSa trochę różniący się od wersji na DS, bardziej uproszczony, ale nie poziom trudności.
Nie wiem czy wyszła wersja nie symbianowa, np. na android. To by trzeba było sprawdzić.
Ta była zrobiona na symbiana i sterowała się klawiszami. Jak ktoś ma symbiana to polecam xD
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
680
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Jedyna słuszna gra na telefony to Pokemon Go. Swego czasu lubiłem też grać w Age of Civilizations - zaczynamy grę mając małe terytorium wybranego państwa, np. Polski czy Jamajki, i powoli zdobywając złoto za podboje i produkując jednostki przejmujemy kontrolę nad światem. Z tego względu już wiem, że przetestuję Plauge Inc, bo podobają mi się takie produkcje.
 

Leeter

Użytkownik
Dołączył
12 Styczeń 2017
Wiadomości
85
Punkty z reakcji
5
Punkty
8
Lokalizacja
Sypialnia twojej mamy
Z darmowych Fallout Shelter. Z płatnych bardzo polecam Carmageddona, który jest często przeceniany. Przeszedłem grę dwa razy, sterowanie jest dobrze zrobione, grafika lepsza niż na PC. Jeśli ktoś się waha, to można sprawdzić wersję demonstracyjną gierki.
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Chyba pojawiły się jakieś nowe koty w Neko Atsume, zainstalowałam sobie więc toto na tablecie i będę na nowo kolekcjonować. :p
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Najemnik post_id=1009 time=1487955580 user_id=56 napisał:
Dejcie mnie jakiegoś fajnego tower defense, bo ostatnio jakoś tak mnie wzięło.

https://play.google.com/store/apps/developer?id=C%26C+Game+Studio
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
A ja, a ja, a ja wpierdolę się z czymś innym. Graliście może w Fire Emblem Heroes? Na początku gierka całkiem wciąga, ale potem staje się coraz nudniejsza. Trochę szkoda, bo Fire Emblem Awakening na 3DS-a wciągnęło mnie bez reszty…
 

Najemnik

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
74
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
Lokalizacja
Tuż obok Tajemnicy Lasu
Ostatnio zacząłem bawić się w Star Wars Commander. Całkiem przyjemna strategia, jeśli ktoś tęskni za grami pokroju Ogame czy czymś na ten gust- zlecić budowę i zostawić na jakiś czas, przy okazji gromadzić wojska i wysyłać je na misje lub innych graczy.
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Prawie mnie ten Star Wars Commander skusił ale przypomniałem sobie jak kiedyś grałem w plemiona i mnie kutas z mojej gildii zajechał bo o 3 w nocy zmienił gildię i postanowił mnie zaorać, więcej nie siadłem do tego typu gier.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
No więc post nie tyle informacyjny ale pytaniowy.
Czy ktoś miał styczność z GTA wydanymi na Andruta? Rozważam kupno którejś z części która była eksklusyfem na PSP - resztę mogę dostać na pieca a miło by było poznać historię od nieznanych stron. W Google Play widziałem Liberty City Stories i Chinatown Wars. O tym drugim usłyszałem lepsze opinie ale jednak interesowałoby mnie coś bardziej zbliżone do uniwersum 3D niż GTA 1/2/London, z którymi Chinatown Wars bardziej mi się kojarzy.
Grane będzie na Szajsungu Galaxy S4, mam jeszcze tablet SNSV TF103C ale z racji jebniętego touchscreena i braku kompatybilnego pada o graniu na nim mogę zapomnieć. Z telefonów rozważam kupno któregoś z nowszych 1+ lub Google Nexus/Pixel ale to kwestia dyskusyjna na parę następnych miesięcy.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top