Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Gra w Czougi, Samoljety i Szalupy

atikabubu

Użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2017
Wiadomości
53
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
Niejako w kontrze do tematu o <tfu> WoT, oto temat o War Thunderze. Osobiście grzmotnąłem tworem Wurgejmingu po kilku bitwach w WT, a grałem w tamto od zamkniętej bety. :D

Ranking nacji czołgowych: Dojczland > Rasyju > Juesej > Hińczycy (w sensie Japończycy) >>>.....>>> Herbaciarze

Pomiar e-penisa
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
680
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Nie grałem, opinie w internetach i filmy na jutubach niezbyt zachęcały mnie do wypróbowania tej gry. Mógłbyś napisać co Cię najbardziej urzekło względem WoT? Mowa ofc o czougach, samoljety i szalupy średnio mnie pociągają.
 

atikabubu

Użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2017
Wiadomości
53
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
Z takich technicznych rzeczy to optymalizacja i grafika. No sorry, ale w WT jak zjadę minimalnie z detalami to 60 fps trzyma jak ZUS składki, a mam komputer z betonu. Masz też różne pory dnia i efekty pogodowe, jak ło.

A gameplayowo to są dwa końce równoważni. W WT żeby ubić tank musisz mu albo wyrugować załogę, spalić go, albo zdetonować amunicję. Ale ale, panie, co pan? W WoT też som amoraki! Tylko że tu nie masz czegoś jak procentowa szansa ani rzutu na obronę jak we WoT, więc wieże latają właściwie po każdym strzale w magazyn. To mi się w sumie podoba i trochę wkurwia, ale taki lajf. A, i amunicja się 'zużywa' w magazynach, więc zostają one 'wyłączane' z biegiem bitwy.

Samo strzelanie też mi się osobiście bardziej podoba. Pociski mają opad, i każdy typ amunicji ma inaczej odwzorowaną charakterystykę, gdzie pociski AP mają symulację odłamków po wybuchu wypełniacza w środku, jak i symulację czułości zapalnika (potrafią przelecieć przez jakieś papierowe armory bez szwanku dla czołgu).
No i odrzut czuć jak trzeba. :D

Fizyka ruchu też jest trochę dyskusyjna, bo masz coś takiego jak bezwładność, więc nie hamujesz na dwóch metrach jak w WoT, i po odpuszczeniu gazu maszyna się jeszcze toczy (jest też możliwość grania na manualu). W trybie Arcade trochę przesadzili z buffami do mocy silników, więc lekkie czołgi z wąskimi gąskami potrafią nakurwiać takie Running In The 90's że łociepierdole. :D

Co mi się jeszcze podoba? W Arcade masz 3 spawny, więc możesz śmigać trzema złomami w jednej bitwie, a za punkty zdobywane za fragi możesz wsiąść do jednego z trzech typów samoljetów i sobie pofruwać nad głowami Biednych Pierdolonych Czołgistów i zrzucić im prezenty.

Żeby nie było za różowo, to wspomnę o grindzie. Łokropny. Straszny. Potworny. Od trzeciej ery (z pięciu), złomy wymagają takich ilości expa, że to aż zakrawa.
Model uszkodzeń potrafi wariować, i masz takie jaja jak 20mm szkiełka kierowcy pochłaniające pocisk przeciwpancerny wielkości jego głowy.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Pomijając tragikomiczny model biznesowy Gayjinu, to War Thunder jako gra samolotowa jest bardzo solidny. Ekipa ma w tym doświadczenie i to widać, jednak po przeżyciu WoTa kolejna gra opierająca się na grindowaniu jest dla mnie nie do przeżycia. No i balans. A raczej jego brak. Ruskie latające czołgi zdejmujące wszystko na hita i śmigające niczym z papieru szybko się nudzą.
Czołgi to farsa. Jeżeli WoT ma jakiś problem, to jest to idiotyczna ilość RNG. Czołgi w WT to czysty RNG. Twój pocisk nie zrobi nic, lub zdejmie czołg na strzał. Bitwy może i klimatyczne, lecz zazwyczaj emocjonujące niczym schnąca farba. Możesz 5 minut siedzieć za górką i czekać aż to wróg będzie frajerem i zrobi ruch, bo każdy strzał od campera w krzaczku może wyeliminować Twój pojazd z bitwy. Bierzesz KW-2 i snajpisz biedne Pantery z 200 km. Mnie osobiście jakoś specjalnie coś takiego nie pociąga.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top