Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Filmy wojenne

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
Będzie to temat o filmach wojennych.

Ktoś będzie szukał filmu do obejrzenia, proszę tu pisać.
Ktoś obejrzał film i będzie się chciał podzielić z nami swoimi odczuciami, jw.
Ktoś chce podyskutować o takich właśnie filmach, jw.

To ja zacznę.

Szukam filmu wojennego ze scenami batylistycznymi gdzie głównym motywem będą samoloty, statki i czołgi. Nie interesują mnie filmy gdzie motywem pzewodnim jest piechota. Piszę jakiś, bo wielu takich filmów nie ma, więc nie pogardze żadnym.

Za sobą mam: Bitwę o Anglię, Bitwę o Midway, Yamato, Pearl Harbor. W najbliższych planach: Tora! Tora! Tora! i Das Boot.

Czekam na propozycję.
 

Leeter

Użytkownik
Dołączył
12 Styczeń 2017
Wiadomości
85
Punkty z reakcji
5
Punkty
8
Lokalizacja
Sypialnia twojej mamy
Das Boot to obowiązkowa pozycja dla fanów militariów i germanofilskich fetyszystów. Polecam wersję reżyserską filmu, trwa 200 minut. Ciekawą opcją jest też złapanie wersji z polskiej telewizji, gdzie była emitowana w latach 90 na TVP 2. Ma ten klimacik lat 90. Jest jeszcze serial, ale w ogóle nie pamiętam jak go zrealizowano. To na tyle, boś dojebał z tą awersją do oddziałów piechoty, nie mam ci czego polecić.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top