Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Dobranocka

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Cześć, forumowicze (jeśli ktokolwiek jeszcze wchodzi). Po kilku rozmowach, doszliśmy do wniosku, że sztuczne utrzymywanie przy życiu X-21 jest bezsensowne. Owszem, pomysł reaktywacji był bardzo ciekawy, ale zabrakło nam siły, czasu, zainteresowania. Jeśli kiedykolwiek wyjdzie Stalker 2, forum stanie na nogi z obecną bazą. Jeśli do 02.10.17 20:00 nie dostanę propozycji, która utrzyma forum przy życiu, zostanie ono przestawione w tryb tylko do odczytu. Następnie, w weekend będzie całkowicie wyłączone. Mam nadzieję, że te kilka osób, które tutaj jeszcze zaglądają, nie będzie miało mi za złe.

Pozdrawiam,
Sölve.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
nikt tematu nie zauważy bo założyłeś go w dziale na dole strony a w SB ni ma powiadomień :D
poza tym - jedyna racjonalna propozycja jaka przychodzi mi na myśl to odbanowanie wszystkich, zniesienie rang (ofc poza Cinkiem) i regulamin taki jak Miska przykazał. A następnie powiadomienie na steamie itd tych co o forumie zapomnieli, że jest nowy ład i większy luz. Stworzenie czegoś "wartościowego" nie wypaliło, więc pośmiechajmy może sobie do końca grudnia, kiedy to domena wygasa. Jak to nic nie da i wciąż będzie tu jedynie bot caleba zaglądał, to wtedy się rozejdziecie po fejsowych fanpejdżach, łotsapach, telegramach, ircach i innym gównie.

co za pedał wyłączył bbcode, słów kurwa brak xD
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Poważne forum dla poważnych alkoholików nie wyszło?


Missile post_id=1682 time=1509550378 user_id=48 napisał:
A przy waleniu konia nie przeszkadzają?

On lubi sobie powyobrażać, że to cztery Januszowe wąsy mu się o pałkę ślizgają.


Btw, co z tymi wszystkimi niestarogwardzistami, którzy zniknęli jeszcze zanim se stąd pojszłem? Odstraszyliście ich, czy zrobili zrzutę na paczkę apapów z Alchemikiem? Bo z tego co słyszę, to pies z kulawą nogą przestał tu nawet zaglądać.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Infernal napisał:
Poważne forum dla poważnych alkoholików nie wyszło?
Btw, co z tymi wszystkimi niestarogwardzistami, którzy zniknęli jeszcze zanim se stąd pojszłem? Odstraszyliście ich, czy zrobili zrzutę na paczkę apapów z Alchemikiem? Bo z tego co słyszę, to pies z kulawą nogą przestał tu nawet zaglądać.
Nie wiem, po co Ci ta osobista krucjata, nie ja ustalałem regulamin, jestem „techniczny”. Owszem, nie wyszło, sami wiecie dlaczego. Nawet ja nie siedzę na forum, poza tym od początku byłem przeciwny reaktywacji, bo czułem, że nie wyjdzie.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Krucjata. xD

Tak sobie klawisza 2.0 aka Supa Yebanina męczę.

Druga część posta była na serio. Gdzieś wsiąkła cała świeża krew i od tamtej pory gówno się tu dzieje. Poprzednie X-21 padło właśnie z powodu braku nowych użytkowników, tak więc zniknięcie ich nie wróżyło tej edycji Big Brothera nic na przyszłość. Starzy albo się ze sobą już wygadali na wszystkie tematy albo rozmawiają na privie, więc forum niepotrzebne, a polityka No Fun Allowed nie sprzyjała raczej okazjonalnym zbiegowiskom.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Infernal post_id=1689 time=1509557267 user_id=61 napisał:
Krucjata. xD

Tak sobie klawisza 2.0 aka Supa Yebanina męczę.

Druga część posta była na serio. Gdzieś wsiąkła cała świeża krew i od tamtej pory gówno się tu dzieje. Poprzednie X-21 padło właśnie z powodu braku nowych użytkowników, tak więc zniknięcie ich nie wróżyło tej edycji Big Brothera nic na przyszłość. Starzy albo się ze sobą już wygadali na wszystkie tematy albo rozmawiają na privie, więc forum niepotrzebne, a polityka No Fun Allowed nie sprzyjała raczej okazjonalnym zbiegowiskom.
Jak dla mnie regulamin może być naprawdę minimalny – byle zachowywać się jak człowiek i tyle. Nowi odeszli, bo nic się nie działo, nikt temu nie chciał przeciwdziałać...
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Ponieważ trucie dupy jednym i tym samym żartem działa tak dobrze. Jedynce na co miałem ochotę, to bardziej wam dopierdolić na wasze własne życzenie, a później tylko płacz, że za ostro.

Nową krew nie ma czym zachęcić, a osobiste koneksje i poczta pantoflowa nie wystarczają. Pomysły były, ale popadały. To już nie okres świetności for internetowych, nie ma z czego ulepić dobrego portalu o starej grze komputerowej.
Może przy wyjściu Stalkera 2, wtedy będzie to miało sens. Póki co żegnam.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Ty się odstosunkuj, wiesz jak ciężko jest napisać cokolwiek nie po lovercraftiańsku jak się jest aż tydzień trzeźwym?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top