Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Dej adminowi na etui

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Siema.

Przedłużyłem domenę na kolejny rok. W zamian chciałbym, byście mi kupili piękne, oryginalne etui na Kindle Paperwhite 4.
Takowe kosztuje ~200 zł, w związku z tym ogłaszam zbiórkę na paypalu. Nie dostanę etui, nie dostaniecie forum 😀
Enjoy 😘
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Miska, rób dwa lody, Infernal płaci :)
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Implikujesz, że to forum warte jest 200 złotych?
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Gorzej, ja implikuję, że wszyscy, razem wzięci, jesteście warci maksymalnie 200 zł.
Obawiam się, że postawiłeś zbyt wysoki cel. Może następnym razem zacznijmy od zbiórki na pudełko zapałek?
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Kij z Ropasem, na trumnę Analchomika wypadałoby się zrzucić, to jest o ile wreszcie wziął te dwa APAPy.
W ogóle wiadomo coś o tym człowieku? Odkąd obiecał, że wykowkuje, słuch o nim zaginął.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Krowa która dużo ryczy dużo gówna daje. Nie wiem co zrobił, ale patrząc na to że nie ma go na steamach i podobnych, a i że prezentował się wyjątkowo beznadziejnie, to nie można wykluczyć. Albo się odbił od dna, chugowie. U bukmachera by pewnie stało 15:1.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Krowa która dużo ryczy dużo gówna daje. Nie wiem co zrobił, ale patrząc na to że nie ma go na steamach i podobnych, a i że prezentował się wyjątkowo beznadziejnie, to nie można wykluczyć. Albo się odbił od dna, chugowie. U bukmachera by pewnie stało 15:1.

To nawet jego osobisty terapeuta nie wie?
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Krowa która dużo ryczy dużo gówna daje. Nie wiem co zrobił, ale patrząc na to że nie ma go na steamach i podobnych, a i że prezentował się wyjątkowo beznadziejnie, to nie można wykluczyć. Albo się odbił od dna, chugowie. U bukmachera by pewnie stało 15:1.
Cóż, pewnie kiedyś się dowiemy czy bohater mokrych snów natarczywego onanisty postanowił się wyhuśtać.
To nawet jego osobisty terapeuta nie wie?
Jego osobisty terapeuta ma to tak głęboko w dupie, jak to tylko możliwe.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top