Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Czy komputery to zuo?

Omni

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
80
Punkty z reakcji
1
Punkty
6
Pytanie, jakkolwiek kontrowersyjne, pozostawiam otwarte, oczekując na starcie nerdów i mocherów.
Coś ala walki kogutów.
Zakłady przyjmuję na PW wyłącznie.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Komputery to zuo, szczególnie gdy zasilacz ma przebicie, a w domu brak różnicówki. Nie polecam.
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Zuo i dzieło szmatana...
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Ja raz grałem w grę i wpadłem pod tramwaj.

Na szczęście przeżyłem ze skutkiem śmiertelnym.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Co do samych gier odwołam się do tego materiału. https://www.youtube.com/watch?v=FapebZqbjYU

Za to jak wszyscy wiemy komputery wywołały wymieranie dinożarłów, Czarną Śmierć w średniowieczu oraz obie wojny światowe. Odpowiadają nawet za trzęsienia ziemi i koklusz. Zabrońmy wszystkiego lepiej oglądać sejm.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
678
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Zawsze cudowne jest zrzucanie wszystkiego na gry i internet, które nie tyle zachęcają do agresji co pozwalają ją właśnie wyładować. Skoro gry stymulują do zabijania, to powinno się także zakazać praktykowania sztuk walki, siłowni, posiadania worka treningowego, oglądania filmów (chyba że o zamachu w Smoleńsku i bohaterstwie Kaczyńskiego) a już w największym stopniu czytania książek kryminalnych - w końcu często można w nich wyczytać szczegółowe opisy zbrodni, od zaplanowania po wykonanie, a złapani zabójcy często przyznają, że zainspirowała ich jakaś książka.

Nawiązując do posta Lou - ludzie rozpierdalają kebabownię bo denerwuje ich napływ obcokrajowców, a oni to na gry zrzucają, jak tu żyć w tym kraju? Rozstrzelać Polaków.
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,21536225,wpadl-w-furie-bo-nie-szlo-mu-w-grze-zlapal-2-latke-i-rzucil.html#BoxNewsImg&a=65&c=61

Games are bad, they make you mad... Znowu będzie nagonka przez jednego świra.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Co chwilę jakieś nowe doniesienia, a tak naprawdę wszystko gówno warte. Jakby się patologię sortowało i odsyłało do odpowiednich zakładów, byłoby lepiej.
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Ej, patrzcie co znalazłam. Artykuł o pozytywnym wpływie gier. :mrgreen:

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,21600584,gry-komputerowe-nie-sa-strata-czasu-jak-wykorzystac-je-w-prawdziwym.html#TRwknd
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top