Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Co nas dziś wkurwiło

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Mnie na ten przykład wkurwia winszit 10 na laptoku.
Najpierw kutas nie chciał się zaktualizować do najnowszej wersji, pobierał aktualizację, instalował i jeb bsod i tak do usrania. W końcu przeczytałam, że problem może powodować mysz lub inne urządzenie podpięte do usb. Pomyślałam, że to jakiś idiotyzm, no ale dobra, odpięłam mysz... i chujstwo się zaktualizowało. xD Po aktualizacji system zaczął mulić i znowu wywalać bsody. Pomógł reinstall sterowników do karty graficznej. No i normalnie sobie używałam laptopa, aż dziś znowu ściągnął jakąś małą aktualizację i cała sytuacja od nowa. Pomógł reinstall sterowników do karty graficznej. Ja jebie. xD
Ze stacjonarnym nigdy nie miałam takich problemów.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Same here. Z windą 10 w miesiąc miałem więcej problemów niż ze wszystkimi innymi systemami łącznie odkąd mam komputyr w domu. Pomogło wgranie Win7, polecam. Aktualizacje w tym systemie są... no, pisałem właśnie dziś w SB o nich, nie będę się powtarzał, mówiąc w skrócie, są dnem absolutnym.
Dziś mnie wkurwiła breja, tzn błotośnieg, skurwysyn jebany, jeszcze trochę tego gówna i bym se płaszcz pobrudził.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Piękny temat, w końcu coś normalnego :D
Z Win 10 nie mam problemu, nie mam pojęcia, jak Wy go używacie. Wystarczy nie włączać komputera, wszystko jest OK. Zaraz nawinie się jakiś peniksiarz i będzie „HEHEHEHE, luniks se zaenstaluj”. A ja mam luniksa i to jest taki sam chuj, tyle że jak się zepsuje, to naprawa jest bardziej przystępna (nie mówię o X-ach, odpierdolcie się).
Co mnie dzisiaj wkurwiło? Sterta garów w zlewie.
 

Ropasiak

Użytkownik
Dołączył
8 Styczeń 2017
Wiadomości
89
Punkty z reakcji
5
Punkty
8
Wiek
26
Lokalizacja
Grodzisk Maz
Jebani Francuzi którzy kurwa nawet słowa po angielsku nie wydukają. I chuj. Kiero nie załadowany, nie ma ładunków, kurwa 8h szukałem i chuj. I kurwa śnieg pod górkę. Kurwa letnie mam, litości
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Kupiłem brandy i mi nie smakuje. Nie żeby wkurw, ale ciut smuteczek.

Na odstresowanie polecam
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Muszę, znaczy chcę sobie zrobić kawę, a mam za daleko do kuchni.
 
Ostatnia edycja:

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Listonosz jeszcze nie raczył się u mnie zjawić z moją przesyłką z aliexpress, pewno zostawią ciule awizo jak ich znam i będę zapierdalać na pocztę i stać tam dwie godziny. I ten jebany winszit 10 na laptoku znowu się wysypuje. :<
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
2/10, bo odpisuję. Ubrałem odświętne adidaski marki niu balans, a tu śnieg, kurwa. Już drugi raz się tak wjebałem.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top