Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Ciupanie w starcrafta II za darmochę.

Omni

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
80
Punkty z reakcji
1
Punkty
6
Wszystkie dzieci wiedza o SCII. Ale nie wszystkie dzieci wiedza, że jest to na dobrą sprawę gra za pół darmo.

Mianowicie: można sobie zainstalować starter packa. Który to daje dostęp do:
a) śmiesznie małego kawałka kampanii, ale ja nie o tym,
b) jakiś skrimishów na niskich poziomach trudności
c) modów i salonu gierek
d) Maritum: pełnego multi 3 ras POZA matchmakingiem uwzględniającym poziom twój i przeciwnika (wg. ludzików z reddita można grać z randomami, ale skutki bywają dosyć opłakane). JAkoś mi to ludzie tłumaczyli, że masz dostep do mniej ludnych custom gier, a nie do matchmakingu per se. No i można grać ze znajomkami.

No i to jest słowo klucz. Znajomki.
Chciałby kto ściągnąć tego SPacka i pobawić się razem z kolegami z forum w starcrafta (liga: piaskownica)?
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Brzmi dobrze.
Kiedyś lubiłem RTSy, ale to było ponad dekadę temu. Refleksu wystarcza mi do grania w FPSa, nie zaś do zarządzania armią w czasie rzeczywistym (chyba że jest to gra Total War, choć może to AI ssie bardziej niż ja).
Dla jaj można by i zagrać.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top