Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CD Action

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
logo_cdaction.png

Kto tu na forum czyta to pismo o grach komputerowych z tradycjami? Ja czasami zaglądam na strone WWW, a samo pismo kupuje jak jest jakaś fajna gra dodawna to wtedy też przeglądnę sobie artykuły i czasami przy czymś dłużej się zatrzymam. Kiedyś kupowałem częściej, a nawet stale, ale pierwszy numer sam kupiłem jakoś końcem lat 90 jak wujek przestał kupować i mi już nie podrzucał ;D Potem jakoś końcem gimnazjum przestałem na rzecz internetu i już tylko dla gier od czasu kupuję, dla samego czytania mi nie zależy, bo szału nie było i nie ma. Dla czytania inne growe gazetki kupowałem, no, póki one istniały. Teraz w zasadzie to już prawie nie jest CD Action, bo jak zamienili płyty CD na rzecz DVD to miało jeszcze trochę sens, tak teraz są jakieś zdrapki... no takie czasy.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
CD-Action się skończyło na numerze o Crysisie, Kale z Dupy 4, Pedoshocku i Gay of War. Sierpień 2007?
Z perspektywy 12 lat, przynajmniej nie były to Tfa Dygotńje, WoT, czy inna Tibia, więc w sumie dna nie sięgnęli.
Trzeba przyznać, zaszkodził im też szerokodostępny internet, gdy nie mogli już wrzucać przedruków z Joe Monstera.
 

Enzo

Aktywny użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
220
Punkty z reakcji
39
Punkty
28
Lokalizacja
ODDAJCIE NAM FASZYSTOWSKIE ŚWINIE I SB, SYGNATURY
kupuję oczywiście, gdy dają złoto do mojej ukochanej gry o czołgach
a sama gazetka też spoko, miły w dotyku śliski papier okładki sprawia, że po zwinięciu w tubę jest z niej fajna sztuczna cipka
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
CD-Action się skończyło na numerze o Crysisie, Kale z Dupy 4, Pedoshocku i Gay of War. Sierpień 2007?
Z perspektywy 12 lat, przynajmniej nie były to Tfa Dygotńje, WoT, czy inna Tibia, więc w sumie dna nie sięgnęli.
Trzeba przyznać, zaszkodził im też szerokodostępny internet, gdy nie mogli już wrzucać przedruków z Joe Monstera.
Coś w tym jest. Mój kolega z klasy zawsze kupował, był nieco spierdolinkowy (ale poczytać dawał xD). Później już nie było zabawnie. A jeszcze pamiętam obszerny artykuł o Gothicu 3, który wychwalał go pod niebiosa (zajął chyba pół numeru). Cóż, coś się kończy, coś zaczyna. Właśnie, jakaś gazetka przejęła status lidera?
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Status lidera na pewno ma CDA bo żadna inna gazetkaja kompiuterowa nie wychodzi. Jak rzucą golda do WoT to ktoś może nawet to kupi, jak nie to pewnie tylko retro kurwy.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top