Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Android zasysa

King Crimson

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Styczeń 2019
Wiadomości
26
Punkty z reakcji
1
Punkty
3
Znacie jakąś aplikację, która może pokazać co ostatnio (najlepiej w ciągu doby) pisaliśmy na komórce? Miałem notkę, nie zapisaną i jak przesuwałem coś palcem to ten mały gnojek uroił sobie, że chcę wyłączyć wszystkie aplikacje w tle.
Jest coś takiego chłopaki?
 

Ropasiak

Użytkownik
Dołączył
8 Styczeń 2017
Wiadomości
89
Punkty z reakcji
5
Punkty
8
Wiek
26
Lokalizacja
Grodzisk Maz
Jedyne co mi przychodzi na myśl do keylogger
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Znacie jakąś aplikację, która może pokazać co ostatnio (najlepiej w ciągu doby) pisaliśmy na komórce? Miałem notkę, nie zapisaną i jak przesuwałem coś palcem to ten mały gnojek uroił sobie, że chcę wyłączyć wszystkie aplikacje w tle.
Jest coś takiego chłopaki?
Jeśli nie zapisało Ci się automatycznie, to amen, nie masz danych.
 

King Crimson

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Styczeń 2019
Wiadomości
26
Punkty z reakcji
1
Punkty
3
Ocie*uj... Nie da się nic zrobić? 😭
 

King Crimson

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Styczeń 2019
Wiadomości
26
Punkty z reakcji
1
Punkty
3
Witam. Czy problem nadal występuje?


Tak panie władzo, nie tykam w ogóle komórki na razie, by czegoś mocniej nie schrzanić.
Zaczęło się, że robiłem notatkę i chciałem wyłączyć nadmiar otwartych aplikacji i ekran dziwnie zrozumiał mój ruch palcem i wcisnęło się to zasrane dziadostwo u dołu ekranu odpowiadające za wyłączanie wszystkich aplikacji... I klops.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Tak panie władzo, nie tykam w ogóle komórki na razie, by czegoś mocniej nie schrzanić.
Zaczęło się, że robiłem notatkę i chciałem wyłączyć nadmiar otwartych aplikacji i ekran dziwnie zrozumiał mój ruch palcem i wcisnęło się to zasrane dziadostwo u dołu ekranu odpowiadające za wyłączanie wszystkich aplikacji... I klops.
Jak wyłączyłeś wszystkie, nie ma opcji, by przywróć stan sprzed usunięcia, nie zapisuje się on w żadnej pamięci trwałej.
 

Enzo

Aktywny użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
220
Punkty z reakcji
39
Punkty
28
Lokalizacja
ODDAJCIE NAM FASZYSTOWSKIE ŚWINIE I SB, SYGNATURY
Się kurwa nie nauczycie, że się napierdala takie rzeczy w chmurze z ołtosejwem, polskie zwierzaczki.
Ale znając wasz naród to pewnie po sporządzeniu notatki telefon miał zostać przytwierdzony magnesem do lodówki.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
^ Widzę ktoś nadal żyje nadzieją, że Gógiel rozwiąże wszystkie jego problemy, łącznie z celibatem.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Się kurwa nie nauczycie, że się napierdala takie rzeczy w chmurze z ołtosejwem, polskie zwierzaczki.
Ale znając wasz naród to pewnie po sporządzeniu notatki telefon miał zostać przytwierdzony magnesem do lodówki.
O kurwa, ale zajebało Leninem, aż mi się miło zrobiło.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top