Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Adminisztraczja

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Słowa dwa o tym kto zarządza forumem. Tradycyjnie, tak jak to zawsze u nas było, do moderowania postów użytkowników i wpisywania w nich swoich uwag używamy kolorów, szczegóły poniżej:

Adminy:
Sölve - Slv.
MCaleb - MC

Moderatorzy globalni vel globusy:
Missile - M.
Lenny Weisstein - (L)
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Słowa dwa o tym kto zarządza forumem. Tradycyjnie, tak jak to zawsze u nas było, do moderowania postów użytkowników i wpisywania w nich swoich uwag używamy kolorów, szczegóły poniżej:

Adminy:
Sölve - Slv.
MCaleb - MC

Moderatorzy globalni vel globusy:
Missile - M.
Lenny Weisstein - (L)
Tak właśnie patrzę na ten nieaktualny post :D Nie ma już administracji i moderacji. Jestem sobie tylko rootem, nie przejmujcie się :) Ale cóż, podoba mi się ten cyjan ^^
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Niniejszym jako były globus zezwalam Ci na pisanie wszystkich postów cyjanem, piorunie kurwisty.

Beteweu, nie wyświetla się Twój avek, jeno puste szare tło, niczym otchłań odbytu Infernala.
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Dzięki za informację.
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Dobra, repost Ropasowego shitu
<piękny pixel/ascii/emote art>
Z uwagi na to, że znalazło się to w tym temacie, mam rozumieć że administracja złożona jest z gówna, kawy i gniewu?
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Z uwagi na to, że znalazło się to w tym temacie, mam rozumieć że administracja złożona jest z gówna, kawy i gniewu?
Dokładnie. Jak nie wypiję kawy, to się nie zesram, jak wypiję, to jestem zły. A bez kawy, ani rusz :D
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Faszystowska Kato-Komuna nam tu powstaje. Wstyd.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top