Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Wszelka animacja

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Pogadajmy o kreskówkach, serialach animowanych etc.
W ramach inauguracji tematu taki news: https://www.cdaction.pl/news-52245/animaniacy-powracaja-pinky-i-mozg-rowniez.html

Jako gówniak jarałam się strasznie tą kreskówką, więc z jednej strony cieszy mnie jej powrót, ale z drugiej... Każdy kto oglądał Animaniaków wie, że serial był pełen żartów z drugim dnem, niezrozumiałych dla dzieci i niekoniecznie, jak to się mówi, poprawnych politycznie, jeśli spojrzymy na to przez pryzmat dzisiejszych czasów.
Także nie wiem, to na pewno nie będzie to samo co 20 parę lat temu, a nie chcę sobie psuć dobrych wspomnień. :<
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Pogadajmy o kreskówkach, serialach animowanych etc.
W ramach inauguracji tematu taki news: https://www.cdaction.pl/news-52245/animaniacy-powracaja-pinky-i-mozg-rowniez.html

Jako gówniak jarałam się strasznie tą kreskówką, więc z jednej strony cieszy mnie jej powrót, ale z drugiej... Każdy kto oglądał Animaniaków wie, że serial był pełen żartów z drugim dnem, niezrozumiałych dla dzieci i niekoniecznie, jak to się mówi, poprawnych politycznie, jeśli spojrzymy na to przez pryzmat dzisiejszych czasów.
Także nie wiem, to na pewno nie będzie to samo co 20 parę lat temu, a nie chcę sobie psuć dobrych wspomnień. :<
Przy obecnych czasach pod znakiem poprawności politycznej, głaskania pedałów po głowach i wpychania fekalnoskórych wszędzie, odpowiednie odwzorowanie ww. żartów może być, po prostu, niemożliwe.
Skoro już piszemy o animacji – jakiś czas temu oglądałem BLAME! w ekranizacji Netfliksa. Nadal mnie kręci ten świat przedstawiony i historia :D
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Oczywiście w Animaniakach nie mogli przeginać, bo w końcu to była kreskówka dla dzieci.
Teraz wolę typowe filmy animowane dla dorosłych, jak Kot Fritz. xD
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Oczywiście w Animaniakach nie mogli przeginać, bo w końcu to była kreskówka dla dzieci.
Teraz wolę typowe filmy animowane dla dorosłych, jak Kot Fritz. xD
Nie no, Fritz to klasyka, jeśli chodzi o animację dla dorosłych. Natomiast w tytule wymienionym wcześniej żarciki musiały być subtelne i dobrze zamaskowane, żeby nie było bólu dupy :)

Welp, sporo czasu minęło – postanowiłem odświeżyć, ponieważ obejrzałem całe Gravity Falls / Wodogrzmoty małe. Baja opowiada o bliźniakach, które zostały wysłane na wakacje do swojego wujka. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że wujek mieszka na tajemniczym zadupiu, jest notorycznym kłamcą i oszustem. Na dodatek w okolicy dzieją się niewyjaśnione rzeczy.
Gorąco polecam każdemu, kto nie ma mózgu przeżartego przez „hurr, hamerykańskie gówno dla dzieci, durr”. Seria jest naprawdę zabawna i przyjemna w odbiorze. Postaci są niesztampowe, przygody wciągają, a cała fabuła jest dobrze poprowadzona. Od strony technicznej również wszystko w jak najlepszym porządku.
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Mnie odrzuca styl graficzny ww. tytułu. To ten sam, sztampowy, chujowy, leniwy styl, który zmuszeni są animować Chińczycy za psie pieniądze. Nie żeby to ostatnie było złe.
CalArts powinien spłonąć, jak i wszyscy którzy go używają.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Mnie odrzuca styl graficzny ww. tytułu. To ten sam, sztampowy, chujowy, leniwy styl, który zmuszeni są animować Chińczycy za psie pieniądze. Nie żeby to ostatnie było złe.
CalArts powinien spłonąć, jak i wszyscy którzy go używają.
Welp, przecież Amerykanie wszędzie go wpychają, powinieneś już się przyzwyczaić :p
Bardziej chodzi mi tu o samą fabułę i humor zawarty w ww. tytule, aczkolwiek jestem w pełni świadom, że zawsze znajdą się malkontenci ;)
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Welp, przecież Amerykanie wszędzie go wpychają, powinieneś już się przyzwyczaić :p
Bardziej chodzi mi tu o samą fabułę i humor zawarty w ww. tytule, aczkolwiek jestem w pełni świadom, że zawsze znajdą się malkontenci ;)
Nie mam zamiaru przyzwyczajać się do czyjegoś lenistwa.
I wiesz, treść może być i zacna, ale opakowanie i na to co gapisz się przez całe show ssie ośle kutasy bez popitki.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Czekam na hahahahaHazbin Hotel. Zobaczymy jak wyjdzie, o ile. Produkcja niby amatorska, wygląda przyjemnie i z ostrym żartem. Tak jak lubię. Akcja dzieje się w Piekle, zmagającym się z problemem przeludnienia. Jako że nie wpadli na pomysł redukcji z użyciem BFG9K a Doom Slayer nie bywał jeszcze w tamtych stronach, bohaterka wymyśliła inne rozwiązanie. Mianowicie, hotel rehabilitacyjny (że sanatorium?). Na razie dostaliśmy zwiastun, parę scenek i wygląda to bardzo fajnie. Wszystko dostępne na jutube. Mam nadzieję na inspirowany wad do Dooma 2.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Czekam na hahahahaHazbin Hotel. Zobaczymy jak wyjdzie, o ile. Produkcja niby amatorska, wygląda przyjemnie i z ostrym żartem. Tak jak lubię. Akcja dzieje się w Piekle, zmagającym się z problemem przeludnienia. Jako że nie wpadli na pomysł redukcji z użyciem BFG9K a Doom Slayer nie bywał jeszcze w tamtych stronach, bohaterka wymyśliła inne rozwiązanie. Mianowicie, hotel rehabilitacyjny (że sanatorium?). Na razie dostaliśmy zwiastun, parę scenek i wygląda to bardzo fajnie. Wszystko dostępne na jutube. Mam nadzieję na inspirowany wad do Dooma 2.
Ej, całkiem fajny zwiastun do tego :D Zapowiada się przyjemnie, ale wiadomo - obiecanki cacanki. Pożyjemy, zobaczymy ;)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top