Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Wściekły retro hubi

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
Ten moment musiał nastąpić, że zrobię taki temat.

Ludzie którym blisko gry 8 bitowe i 16 bitowe! (NES, SNES, Sega Master System, Sega Mega Drive itd.)
Wołam was! Tak, do was mówię!

Jak już wszyscy jesteście to posłuchajcie mnie.

Tutaj możemy sobie o takich grach podyskutować, tak ogólnie, ale już zapowiadam, że tematy o poszczególnych seriach gier na takie systemy pojawią się na bank :mrgreen:

Drugie ogłoszenie, zbieram chętnych do rozgrywki online. O co chodzi? Gry które mają co-op, jak w NESowych np. Contra, Double Dragon 2 albo Ikari Warriors można sobie fajnie ogrywać przez neta na emulatorze Nestopia. Rozkurwiłem takich gier z kolegami w brud. Grywałem też w gry SNESowe, spoko to idzie ogarnąć na ZSNESie.
Tytuły na konsole SEGA jeszcze nie testowałem, to nie wiem jak to jest.

Tyle na gorąco, pewnie jeszcze coś ogłoszę.

To ogłszam coś. Temat obejmuje konsole od 1 do 6 generacji.

See you space cowboy retro gamers...
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
A można gadać o grach amigowych? Bo w sumie więcej styczności miałem z nimi, niż ze snesowymi.
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
Oczywiście, że można. Zaraz zedytuje opis. Pisałem z myślą o wszystkich retro konsolach, do 5 generacji, czyli:
PSX, Sega Saturn, Nintendo 64, Atari Jaguar, Amiga CD32 i tak dalej.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top