Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Windows 10 a Android

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Okej, od paru godzin mam Windowsa 10 i wszystko ładnie pięknie... dopóki nie zachciało mi się podłączyć telefonu i tabletu. Jedno i drugie to Samsungi z Androidem, Windows w ogóle ich nie widzi.
Próbowałam następujących metod:
- instalacja sterowników MTP
- instalacja sterowników ze strony Samsunga
- grzebanie w menadżerze urządzeń (wg niego wszystko działa poprawnie)

...i już kończą mu się pomysły. Poradzi ktoś coś?
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Najprostsze to:
1) Transfer przez kartę microSD.
2) Postawienie FTP przez LAN, na andrucie używam apki nazywającej się po prostu "Ftp server". Na windowsie nie wiem jakim klientem się można połączyć, na Ubuntu używam Filezilla. Całkiem możliwe że będzie widoczna jedynie zawartość karty SD a nie tabletu/telefonu. Wolniejsza opcja ale nie trzeba się bawić w żonglowanie kartami i można używać jeśli nie masz czytnika kart do komputera.
To jedyne co mogę zasugerować, ogółem podłączanie nowszych andrutów do komputera to rzal i ból. Pewnie Sulf, Fred lub kto inny wie nieco więcej.
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
> Windows 10
> Działa
Wybierz jedno.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top