Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Wiedźmin III

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
O tej grze powiedziano i napisano już tyle, że nie wiem czy cokolwiek jestem w stanie dodać. Gra jest nieziemsko wciągająca, pochłania też bardzo dużo czasu ze względu na cutscenki, które ciągną się w nieskończoność. Graficznie bardzo przyjemna, sama fabuła również wciąga. Udźwiękowienie na najwyższym poziomie. Najbardziej podoba mi się ta cała słowiańska otoczka, rodzimowierstwo itd. ;)
Spędziłem przy niej już wiele godzin, a końca, jak nie było tak nie ma. Cóż, to dobrze, bo szkoda byłoby tak szybko zrezygnować ze świata Wiedźmaka.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Symulatory machania mieczem nigdy mnie nie jarały. Wolę machać własnym.
Nigdy nie grałem w żadne Wiedźminy, Gothici, TESy itd, bo wiem że zżerają mnóstwo czasu, a ja zwyczajnie wolałem poświęcić go na czołgi albo szczelanki. No i wkurwiało mnie to spuszczanie się w polskich mediach nad tą grą, i ta duma jakby Polska co najmniej MŚ w soccerze wygrała. Jak zrobią symulator bycia papieżem to się może skuszę.
 

Enzo

Aktywny użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
220
Punkty z reakcji
39
Punkty
28
Lokalizacja
ODDAJCIE NAM FASZYSTOWSKIE ŚWINIE I SB, SYGNATURY
i tak by Ci na podstawce chłodzącej nie poszedł żaden wiedźmin, więc się nie tłumacz jakąś wyższą ideologią jakbyś grubą dupę wałęsiaka przez płot przerzucał.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Na podstawce chłodzącej to ja rucham Twojego psa jak sra, bo lubię jak mi chłód w jaja wieje. Pewnie dodali w DLC do Wieśmaka 3 opcję friendzonu z Triss Merigold i nagniatasz z tego powodu kobyłę po nocach.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Na podstawce chłodzącej to ja rucham Twojego psa jak sra, bo lubię jak mi chłód w jaja wieje. Pewnie dodali w DLC do Wieśmaka 3 opcję friendzonu z Triss Merigold i nagniatasz z tego powodu kobyłę po nocach.
Ale do siebie nie równaj, może nie lubi Triss, tylko Yennefer, ha?

//Edzia
Jak zrobią symulator bycia papieżem to się może skuszę.
Hahahaha, kurwa, odkop! Dla Ciebie to co najwyżej symulator bycia papierzakiem w trawie.
Abstrahując, przeszedłem całość. Na pewno lepsze od drugiej części, ale wora nie zgniotło.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top