Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Westworld

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
cq5dam.web.768.432.jpeg
Zdziwię się, jeśli ktoś do tej pory chociaż nie usłyszał o ww. serialu.
Dla nieogarniętych – serial opowiada o futurystycznym parku rozrywki w stylu Dzikiego Zachodu, gdzie ludzie mogą wyzwolić swe żądze i zapomnieć o moralności. Klientom oferowana jest masa ścieżek fabularnych, co nie oznacza, że nie mogą poruszać się samopas i eksplorować wedle uznania. Motywem przewodnim fabuły jest człowieczeństwo i uzyskanie świadomości przez androidy. Wszystko uzupełnione jest smaczkami i rozważaniami nad ludzką naturą.
Obejrzałem ze smakiem, a niebawem ma wyjść drugi sezon – na pewno będę oglądał.
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
Ja obejrzałem kiedyś z kolegom dwa odcinki. Pierwszy obejrzałem i wow, mega, wciągnęło mnie, podoba mi się, może być dobre. Obejrzałem drugi i ciśnienie opadło, zrobiło się trochę nudno, zaczęło się dużo wyjaśniać i jakoś tak meh, odpuściłem sobie.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Ja obejrzałem kiedyś z kolegom dwa odcinki. Pierwszy obejrzałem i wow, mega, wciągnęło mnie, podoba mi się, może być dobre. Obejrzałem drugi i ciśnienie opadło, zrobiło się trochę nudno […]
To zależy od tego, jak podejdziesz do danego tematu. Albo interesuje Cię samoświadomość maszyn i ich dążenie do „człowieczeństwa”, albo nie.
zaczęło się dużo wyjaśniać
Tam się prawie nic konkretnego nie wyjaśnia do przedostatniego odcinka :D
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
To zależy od tego, jak podejdziesz do danego tematu. Albo interesuje Cię samoświadomość maszyn i ich dążenie do „człowieczeństwa”, albo nie.

Interesuje mnie, ale to mi wygląda bardziej na:
...zabawę w bogów bogatych ludzi, a nie na serial o samoświadomości maszyn. Może się to potem zmienia i jest większy nacisk na to drugie, ale ja tak to odebrałem i nie spodobało mi się. Może kiedyś dam szanse pierwszemu sezonowi, ale póki co nie.

Tam się prawie nic konkretnego nie wyjaśnia do przedostatniego odcinka :D

To może miałem mylne wrażenie. Chodziło mi o to, że:
...wiadomo kto jest tym złym i o co mu mniej więcej chodzi plus parę innych jeszcze faktów, ale chwile już minęło to zapomniałem jakie te fakty.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
...zabawę w bogów bogatych ludzi, a nie na serial o samoświadomości maszyn. Może się to potem zmienia i jest większy nacisk na to drugie, ale ja tak to odebrałem i nie spodobało mi się. Może kiedyś dam szanse pierwszemu sezonowi, ale póki co nie.
Paskudnie złożyłeś zdanie, mógłbym uznać, że oni się bawią w bogów bogatych ludzi, a nie, iż bogaci ludzie bawią się w bogów, siejąc destrukcję! Cóż, owszem, głównie na tym polega „zabawa” w ww. parku rozrywki, ale gdybyś obejrzał więcej, wiedziałbyś, że początek sezonu stoi w opozycji do jego końca.
...wiadomo kto jest tym złym i o co mu mniej więcej chodzi plus parę innych jeszcze faktów, ale chwile już minęło to zapomniałem jakie te fakty
.
Jak bardzo zdziwiony byłbyś, gdybyś obejrzał do końca. Można odnieść wrażenie, że ten podział jest wyraźnie zaznaczony, ale to tylko przykrywka do głębszej warstwy fabuły. Poza tym – kto powiedział, że wszystkie kadry pochodzą z jednej linii czasu? :) William pozdrawia!
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
No, źle złożyłem. Chodziło mi o to, że bogaci ludzie bawią się w bogów.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
No, ktoś ogląda trzeci sezon?
Trochę to wszystko takie rozproszone. Wydostali się na zewnątrz, okazuje się, że tam życiem kieruje inny „bóg”.
Czy teraz nasza pro-/antagonistka zmieni zdanie o ludzkości? Czy powie, że chce ją uratować, ponieważ też jest uciskana? Takie trochę xD Dodatkowo ten Pinkman :D
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top