Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

W co aktualnie gracie

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
No właśnie?
Ja męczę BioShocka w wersji remastered, nie jest najgorsze to odświeżenie, ale dupy nie urywa. No ale dostałam za darmo to nie będę narzekać. No i jeszcze Jedi Knight: Dark Forces II kupiony niedawno na GOG, trza doceniać klasykę.
 

Strzelec

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
28
Punkty z reakcji
0
Punkty
1
Binding of Isaac : Afterbirth i Antibirth. Głównie dla klimatu, bo poziom trudności wywala mi żeżuncjometr poza skalę.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Na daną chwilę gram tylko w GTA V oraz Dooma 1 i 2, z rozlicznymi modami typu Brutal Doom, Moon oraz DooD. Zabrałem się też za This War of Mine, jednak niespecjalnie tę grę ogarniam więc raczej zbyt daleko z nią nie zajdę. Daleko też nie zaszedłem z najnowszym Doomem jako że ściąganie goryliona niggabajtów updatów niespecjalnie pasuje mi przy internecie jaki mam w akademiku. Do niedawna jeszcze grałem w Memetale oraz Papers, Please.
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
U mnie ostatnio króluje Fallout New Vegas, a do tego od czasu do czasu The Crew w ramach relaksu. Jak przemielę FNV to chyba wreszcie wrócę do Wieśmina 3 bo oba dodatki dokupione, a podstawa jeszcze nie ukończona.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
680
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Lenny Weisstein napisał:
Na daną chwilę gram tylko w GTA V oraz Dooma 1 i 2, z rozlicznymi modami typu Brutal Doom, Moon oraz DooD. Zabrałem się też za This War of Mine, jednak niespecjalnie tę grę ogarniam więc raczej zbyt daleko z nią nie zajdę. Daleko też nie zaszedłem z najnowszym Doomem jako że ściąganie goryliona niggabajtów updatów niespecjalnie pasuje mi przy internecie jaki mam w akademiku. Do niedawna jeszcze grałem w Memetale oraz Papers, Please.


This War of Mine polecam dać drugą szansę. Dosyć wymagająca, ale naprawdę nieźle zrealizowana, przyjemnie mi się w to grało. No i można pędzić bimber i robić prochy, powinieneś się w tym odnaleźć.

Od siebie nic nie dodam, bo od półtora roku, poza kierkami na kurniku i pokemon go na telefonie, w nic nie grałem.
 

PMG

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2017
Wiadomości
24
Punkty z reakcji
0
Punkty
1
Ostatnio dorwałem się do mniej lub bardziej pamiętnego System Shock 2. Ogólnie gra jest zarąbista, klimat jest gęsty, rozgrywka przyjemna, a czasem nawet się idzie wystraszyć. Poziom trudności bywa przegięty, ale akurat w przypadku tej gry jest to w miarę okej. Można grać bez dostania pierdzielca, choć polecam robić regularne, "twarde" sejwy, bo bugi się zdarzają i to dosyć okrutne. Jeśli ktoś lubi takie cyberpunkowo-horrorowe klimaty to warto zerknąć.
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Miałem grać w Pillars of Eternity ale jakoś tak wyszło, że gram w Borderlands 2 :)
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Od czasu do czasu pyknę se w Observera, którego nabyłam na wyprzedaży na Stimie. Klimatyczna gierka, spoko.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Ogólnie to pykam w GTA V na PS3, ale próbuje zainstalować Fallouta 4 na kompie :)
 

Rex

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
43
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
Star Wars The Force Unleashed na PC. O kurwa, jakie to gówno. Wersja na PSP ma zupełnie inne, lepsze poziomy, lepszy system walki, lepszy system rozwoju postaci i ogólnie jest w chuj lepsza. Jak można było coś takiego popełnić?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top