Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Szczelanka 2017

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
680
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Witame. Pograłbym czasem w jakiegoś w miarę porządnego FPSa, ofc multiplayer. Może to być free2play, byle nie pay2win. Najchętniej coś na kształt Bad Company 2, tylko żeby serwery nie świeciły pustkami. No i nie może mieć wymagań z dupy, bo 5 letni laptop hier - i3, GT635M, 4GB delmy ramu.

Any ideas? Im więcej tym lepiej. CoDy odpadają, a BFy od 3 wzwyż ssą (i, poza trójką, mi nie pójdą).
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Planetside 2 - F2P, pełno graczy, swego czasu trochę pograłem i podobało mi się ;) Można pobrać bez problemów na Steam.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
680
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Kiedyś już coś o tej grze słyszałem, sprawdziłem i wygląda spoko, taki BC2 z fajerwerkami, obadam. Dzięki, jakby ktoś coś jeszcze miał to śmiało, nicz sie nie bacz.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Missile napisał:
miarę porządnego FPSa, ofc multiplayer
To jedno albo drugie, panie, wszystkiego mieć nie można.

Nie wiem czy Ci pójdą ale Titanfalle wyglądały na coś co by Cię mogło zainteresować. Rok temu na serwerach jeszcze ludzie byli, widziałem jak mój ziomek grał. Prócz tego możesz jeszcze potrenować rosyjski grając w CSGO, to chyba rusza na każdym złomie.
No i zostaje jeszcze kwestia Memewatch ale do zdzierżenia tego trzeba mieć nerwy wypalone na np. Hat Simulator 2. Zupełnie nie znam wymagań więc sobie musiałbyś obadać sam.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
680
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
To co podałeś to niestety nie na mój traktor, zarżnąłbym go tym do końca. Ofc nie dotyczy to CS:GO, ale grałem sporo w Source i to mi wystarczy. Anyway dzięki, w razie gdyby mi odjebało i kupiłbym nowego komputra to będę o tym pamiętał.
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Z tego co wiem Warframe jest całkiem spoko, choć nie mogę mówić z własnego doświadczenia - raz spróbowałem i gra na złość mi się skaszaniła.
Gierka jest całkiem popularna i nie powinno być problemów z brakiem graczy. Jednak nie wiem jak z wymaganiami, musiałbyś sprawdzić. Format to F2P, a elementy płatne to głównie zmiany wyglądu postaci.
Dostępna jest m.in. na Steamie.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
680
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Meh, TPP... jestem upośledzony w tego typu produkcjach, daję sobie radę tylko z FPP. Póki co pobrałem Planetside 2 tylko jeszcze nie mam czasu na granie, jak mi nie podejdzie to wypróbuję kolejne opcje. :D
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Survarium :D tak mi się właśnie przypomniało. Grałem chwilę temu póki nie wyszedł patch i nie popsuli mi broni :D
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,033
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Stary, przypomniałeś mi o tej grze. Lata temu opłaciłem wersję beta (albo alfa, nie pamiętam), a nie gram... Jak się rozwinęła ta gra?
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Gracze sa, nie ma problemu zeby uzbierac ludzi, map nadal trochu malo, gra nadal jest w wersji beta ale dziala stabilnie, brakuje jeszcze paru rzeczy jak dodatkowe tryby rozgrywki ale generalnie jest przyjemnie. Gralbym dalej jakby nie patch ktory troche namieszal w zachowaniu broni, glownie karabinow, a ciagle nie poprawil strzelb, ktore nadal sa zabojczo celne i skuteczne.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
680
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
W Planetside 2 pograłem dosłownie chwilę i już wiem, że to nie dla mnie - milion pocisków żeby kogoś zabić, bitwy niesamowicie sztampowe - cały team siedzi w jednym miejscu i prowadzi wymianę ognia na odległość jednego kilometra. Gra jest jednocześnie nudna i chaotyczna, to nie dla mnie. Chyba sobie po prostu sprawię BF3 i na tym się skończy, ponoć na serwerach jest jeszcze sporo ludzia.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top