Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Sosnowiec

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
„Based on the untold true story” – ehe, a ja kutasem mamy Infa mieszam bigos w garnku. Na trailerze wygląda to jak pomieszanie kurwy z mułem. Amerykańska jowialność w połączeniu z sowieckimi państwami? No chyba nie.
Styl leży gdzieś pomiędzy „Dark” i „Stranger Things”, co IMO nie pasuje do ukazywanych wydarzeń. Miniserial HBO pokaże prawdziwe życie, tak było.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Jakby go robiła Rosja czy jakaś inna Białoruś to byłby bardziej wiarygodny? XD Chuj tam, nie nastawiam się absolutnie na nic wartego uwagi ale e01 obejrzę.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Jakby go robiła Rosja czy jakaś inna Białoruś to byłby bardziej wiarygodny? XD Chuj tam, nie nastawiam się absolutnie na nic wartego uwagi ale e01 obejrzę.
Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka?
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Obejrzałem pierwszy odcinek, niestety to nie Netflix więc następny dopiero za tydzień. Zdecydowanie warto. Akcja w zasadzie zaczyna się od razu od wybuchu, co już mnie zdziwiło, bo spodziewałem się że najpierw nas kilka odcinków do tego przygotuje. Aktorstwo, zdjęcia, muzyka (!) i odtworzony klimat tamtych lat - to na wielki plus. Nie ma efektów w stylu Michaela Baya, ale też miałem nadzieję na nieco więcej scen, gdzie widać ten cały rozpierdol. Może budżet nie pozwolił, ni wim. Swędzi mnie też trochę fakt, że dialogi są po angielsku, psuje to klimat, no ale wiadomo że innej opcji przy realizacji tego projektu nie było.

Na ten moment nie będę się bawił w żadne oceny, moim zdaniem jeśli reszta odcinków będzie na takim poziomie co pierwszy, to dużo stracicie rezygnując z oglądania. Jest gęsta atmosfera, jest napięcie, naprawdę wysoki poziom to wszystko trzyma. Dla mnie możliwość zobaczenia tego wszystkiego od środka jest czymś fenomenalnym. Poczuć klimat Prypeci i zobaczyć z tej perspektywy co tam się działo - dla mnie nie do przecenienia.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Dobra, nadgoniłem serial. Śmiało mogę powiedzieć, że warto poświęcić ten czas.

Akcja w zasadzie zaczyna się od razu od wybuchu, co już mnie zdziwiło, bo spodziewałem się że najpierw nas kilka odcinków do tego przygotuje.
Bo przed katastrofą jest niewiele do pokazania, a sądzę, że zrobią retrospekcję i pokażą, jak dokładnie do tego doszło.
ale też miałem nadzieję na nieco więcej scen, gdzie widać ten cały rozpierdol
Zauważ, że serial skupia się na aspekcie psychologicznym i doznanych stratach, nie urbanistyce i rozpierdolu.
Swędzi mnie też trochę fakt, że dialogi są po angielsku, psuje to klimat, no ale wiadomo że innej opcji przy realizacji tego projektu nie było
„Wnimanie, wnimanie” i zaraz angielski tekst. Odczuwam lekki ból dupy.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top