Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Prey - hit czy kit

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Chodzi oczywiście o najnowszego Preya, nie gierkę (notabene zacną) sprzed 10 lat, o tym samym tytule.
Ale do rzeczy: grał już ktoś? Jaka jest wasza opinia na temat tej gry? Warto ją kupić czy to tylko kolejny crap w ładnym opakowaniu?
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
Jeżeli chodzi o oryginalnego Preya to grałem tylko w demko dołączone do gazety. Dobrze zapamiętałem tę grę. Zapamiętałem też, że mi się od niej kręciło w głowie. (kto grał wie o co chodzi xD) Ogólnie same dobre rzeczy o tej grze słyszałem. Co do tego nowego to dziś ogarnąłem nius który za bardzo nie zachęca do gry w nową część:
http://www.pcgamer.com/prey-speedrunner-nets-world-record-in-less-than-45-minutes/

How long to beat pokazuje, że główna ścieżka to 13h gry, czyli w sumie trochę więcej niż Resident Evil 7.
Tylko, że w takiej grze jak Resident to w sumie nie jest jakimś dużym minusem.

W sumie tak się zająłem długością gry... ale no tylko to mogę ogarnąć. Sprzęta na to nie mam xD

Ogólnie to jeżeli jest dobra i klimatyczna, cieszy człowieka gameplay, nie denerwują błędy to może mieć nawet 10h. Fajnie jak ma jeszcze Replay value (dziś riplej walju, huehue, no ale trzeba w coś wierzyć) to wtedy w ogóle bomba.

Też czekam aż ktoś napiszę coś o tej grze. Przede wszystkim jaki ma gameplay, jaki klimat i czy ni jak się ma to do prawilnej części.

Dla mnie te dwa punkty są najważniejsze. Gameplay i Klimat. Gameplay, czyli żeby mi gra sprawiała przyjemność jak w nią gram, fajnie się ciupało i chciało się ciupać ponownie. (do tego dochodzi replay value który dziś rzadko kiedy jest obecny) W klimat wlicza się muzyka, grafika (nie że hiper duper, nie o ten aspekt mi chodzi) i udźwiękowienie. (Fabuła czasami nie jest aż tak ważna, tu też zależy jaki to tup gry) To jak wszystko daję ci po mordzie i uderza w serduszko podczas gry i sprawia, że pamiętasz tę grę na lata lub po prostu ją dobrze wspominasz. To znak, że ktoś właśnie wszystko to nieźle ze sobą połączył.

No ale jeszcze na koniec napiszę jedno słowo.
Bethesda.
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Przegrałam całe 34 minuty :mrgreen: i póki co wnioski mam dwa:
Brzydkie ryje! Brzydkie ryje fajnie wyglądały w Dishonored, bo pasowały do tego świata, a tu tak se.
A poważnie:
Ta gra to połączenie HLa (pierwszego) i BioShocka. Naprawdę jest od chuja podobieństw, i w gameplayu i w fabule i w pojedynczych scenach. Ale oceniam to jako zaletę, zobaczymy jak będzie dalej.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top