Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Noises of the Zone

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,033
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Poranne przeglądanie internetów przy kawie przyniosło ciekawe skutki – trafiłem na fanowski projekt Noises of the Zone, czyli Stalker na CryEngine. Gdyby faktycznie udało im się coś wypuścić, byłbym wniebowzięty. Autor ma stronę na fb – Achieved with Cryengine, wrzucił tam kilka ciekawych materiałów. Osobiście sądzę, że temat bardzo fajny, warto byłoby się zainteresować.
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Mam wrażenie, że coś jest nie tak w płynnością, może to tylko filmik ale mam wrażenie, że jest jakiś problem z optymalizacją. Na pewno za jakiś czas wylezie jakiś problem z licencją, chociaż może nie będzie tak źle patrząc na Lost Alpha, które udało się w końcu wypuścić.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,033
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Wykorzystanie zasobów z wydanej gry trochę gryzie prawo w dupsko, więc oficjalnie na pewno nie wyjdzie. X-Ray był dobry jak na swoje czasy, ale teraz trochę kuleje. Można zobaczyć, ile bugów poprawili normalni programiści (projekt jest na GitHubie). Z chęcią wypróbowałbym tę mapkę na CryEngine :)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top